Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umarım dengeye girer takip ettircem şimdi amh baktırmak lazım acilen randevu bulamadım
Canım hangi ildesin bilmiyorum ama bende bugün amh için kan verdim.infertilite bölümü olan kadın doğum hastanelerinde amh bakıyorlar aklında olsun.o şekilde randevu ara istersen.

Canım hangi ildesin bilmiyorum ama bende bugün amh için kan verdim.infertilite bölümü olan kadın doğum hastanelerinde amh bakıyorlar aklında olsun.o şekilde randevu ara istersen.
Izmır canim araştırmaya gidecektim acaba nerde yaparlar bilmiyorum arastirim oyle bakayim cok saol nezaman cikicak senin deherler nasildi

Peki vajinada yanma oldu mu. Sorularim cok oldu ama

İzmır canim araştırmaya gidecektim acaba nerde yaparlar bilmiyorum arastirim oyle bakayim cok saol nezaman cikicak senin deherler nasildi
Ben kanuniye gittim orda amh bakmadılar mesela ama Süleymaniye kadın doğum Hastanesi'ne de gttim orası kadın doğum hastensi orda ben söylemeden amh istediler direk o yüzden öyle söyledim bir bak sende o şekilde istersen.amh henüz çıkmadı diğerleri normal görünüyor ek olarak TSH da bakmışlar oda 2.53 cikdi

Eklentiler

• IMG_20210611_210714.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 27
Olur mu canım sorabilirsin tabi olmadı canım saydıkları dışında bir şey olmadı. Sende var mı belirtiler
Ben de halsizlk ve uyku hali var ama okula basladm havalarda sicak uzun zamandr ilk defa ciktm ondan carpmistr die dusunuyorm. Kasiklarm zaten her zaman tatli agrili oluo. Catlamayi degerlendiremedik o yuzden umdum yok ama umut fakirin ekmegi

Kaç gün pik gördün peki canım? Bir de adet biter bitmez sürekli mi pozitifi gördün. Benim 18ine kadar hep negatifti. 18 19 20 ve bugün 21 hala pozitif
hayır canm adetimin 15. günü başladı 4 gün üst üste pikti. sonra silindi

Bende Kayseri'de yaptırdım ama Ankara'ya gönderdiler orda bakıldı ve 4 yıl önce 200 TL ye yakin para verdim
Ozelmiydi devletmiydi.benden ücret istemediler tüp bebek katıydı gittiğim bölüm infertilite diye geçiyor.doktor kendisi istedi önemli bir değer dedi.ama daha sonucun çıkmadı.

Her ay adet öncesi yüzümde çıkan büyük sivilce bu kez sırtımda çıkmaya karar vermiş bam ban geliyor yine hayırsız.

Ben de halsizlk ve uyku hali var ama okula basladm havalarda sicak uzun zamandr ilk defa ciktm ondan carpmistr die dusunuyorm. Kasiklarm zaten her zaman tatli agrili oluo. Catlamayi degerlendiremedik o yuzden umdum yok ama umut fakirin ekmegi
Belli olmaz canım benim kızım tek ilişki ile tutmuştu bunda 6. Ayım da rahim filminden sonra oldu gerçi daha gidip kese falan görmedim birde geçen sene sağlıksız hamileliğim oldu inşallah bu sefer sağlıkla ilerler sağlıklı bir evlat daha sahibi olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…