Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bak senin icim ovulsyon yaptim sabah 10 a ait

Eklentiler

• 20210609_101643.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 33
Gunaydin kizlar bende simdi kontrole geldim asilama ignesinin 6. Gunu bakalim doktor ne soyleyecek. Asilama olayinda da oyle cok umitli degilim gerci . Ama Allah bilir tabiki .
Kuzucum hayırlı haber al inşallah.. Bende seni merak ediyordum naptın diye bir yumurta yetiyor yeterki rabbim dilesin
Kizlar sonuc adete 4 gün kala 28 cikmis normalmi.bu sonuc
Canım geç döllenme de olabilir. Neticede pozitif strese sokma kendini. Testlerle de takip ediyorsun zaten. İnşallah güzel ilerleyecek herşey.. Pozitif düşün lütfen

Yok canim asilama yaptirmadim 7 ay dneedim olmayinca hormon baktirdim onuzmdeki hafta gidicem doktora. Aislama tup bebek sureclerini bilmiyorim merakimdan sordum kendi kendine igme falan yapiyosun ya asilamada da yapiyomusum igne kendine acaba
Vala 6 ay olcak benimde canim daha yeniyiz biz bu süreçte ozaman bende merak ediyorum aşılama veya çatlama iğnesi falan

Insallahhh canim benimm cok saolunnnnn valla cok rahatladimmm Rabbim her istwyene nasip etsin

Artabilir takıp etmek lazım... Bu ay özel bir şey yaptınız mı? Yumurtlama günlerini nasıl değerlendiriyorsunuz
Canim her ay yaptiklarimi bu ay yapmadim yani asilama randevum da olunca artik ona ümit bagladim ama yinede degerlendirdim ... ovulasyon 11.gün ve 12. Gün gördüm ben 8. Günü degerlendirdim sonra ara verdim direk 11. Günü Doggy ile degerlendirdim ve 14.günü degerlendirdim esimde sperm sorunu oldugundan bi denemedigim böyle kalmisti ama kafamdan illa olacak diye degilde maksat ay bos gecmesin diye düsünüyodum belirtilerim vardi ama beb asiya baglamistim bu ay amaher gece bi bebek görüyodum rüyamda hatta ilk rüyam test yapmisim silikti bekliyodumki koyulassin ama normal bende biraktigi his sanki gercek gibiydi busefer önemsemedim tabi,sonra dogum yapmis bebegimle geziyodum 3.rüyamda yine hamile göeünce test yaptim cok cok silikti

Fsh düşürmek çok kolay canım hiç moralini bozma saracoğlu sitesinden aslan pençesi al hergün iç mutlaka azalma olucaktr 1 ay kullanman gerekiyor
Ayyyy oylemiii dersinn inslalhhh zaten siparis verdim gideme kadar icim ama aklima sole bisi takiliyo bu pazardan itibaren yumurtlama haftam degerlendirsem mi degerlendrmesemmi cunku cayi icicem ya zarari falan olur mu acaba

Maşallah inşallah değerin artar peki doggy den sonra ne kadar öyle bekledin ?

Maşallah inşallah değerin artar peki doggy den sonra ne kadar öyle bekledin ?
Insallahhh canim benimm darisi sizlere , bizlerede saglikli gebelikler insaöah ben öyle beklemedim doggyden sonra yüz üstü dümdüz yattim canimm ama 10 dakika ayni pozisyonda beklersen daha iyiymis hatta bende onu yeni ögrendim sonra yüz üstü yaticaksin ama bence kesinlikle ovu.gününe saglikli sperm ise yaradi yani o 3 günlük ara sebeb oldu cünkü 2 yildir.gün asirida yaptim herfünde yaptim ovu.testinide bu ay sirf adet günümü hesap edebilmek icin yaptim

Bende bu ay öyle yapayım canım 3 günlük perhizle ilişki olursa iyi olur sonra da gün aşırı devam edebilir

Bende bu ay öyle yapayım canım 3 günlük perhizle ilişki olursa iyi olur sonra da gün aşırı devam edebilir
Aynen canimmm ben öyle yaptim yumurtlamadan 1 hafta sonraki iliskimdede agrim cok oldu ozaman bi süphelendim zaten yanma acima hissi oldu ogluma hamileykende olmustu ama belirtiler dedigim.gibi asi kaynakli diye düsündüm özellik biontech icin kadinsal konularda hormonlar üzerinde etkilerini okumustum hatta su testlerin pozitif olmasin8 bile inanirmisin ona bagladim

Artık ne dusunevegimizi şaşırdık ya bu bebek mevzusu bizi bir garip yaptı hadi inşallah sende kucağına al bebeğini hayırla.. peki yaş kaç

Ayyyy oylemiii dersinn inslalhhh zaten siparis verdim gideme kadar icim ama aklima sole bisi takiliyo bu pazardan itibaren yumurtlama haftam degerlendirsem mi degerlendrmesemmi cunku cayi icicem ya zarari falan olur mu acaba
Kuzum hiç korkma yumurtlama zamanida iç adet oldugun gün başla 1 ay dolunca bırak. Ben doktora gittim hayıt kullan dedi ve 3 ay ara vermeden kullan dedi yumurtlamaya etkisi olmuyo doğal olduğu için yumurtlama zamani bırak derdi o zaman bana

Artık ne dusunevegimizi şaşırdık ya bu bebek mevzusu bizi bir garip yaptı hadi inşallah sende kucağına al bebeğini hayırla.. peki yaş kaç
Aynrn aynen artik ben bittim yildim dedigim aydi yani 2 yildir ne yaptiysam olmadi en son bu hatime basladim onu okuyordum birde niyetim o yöndeydi ya bu ay bi rahatlamistim nedense aminn kuzummm insalalhhhh sizlerinde nasip olsunn benim yas 31 ,5.5 yasindada oglum var senin yas kac

Bende 35 yaşındayım 3 yaşında bir kızım var ona kardeş istiyorum inşallah bende bu ay FETİH SÜRESİ TERTİBİ Yapacağım.. kizima da onunla hamile kalmıştım darısı buna inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…