Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E nabızdan çıkmaz mı yada hastane sitesinden canim kontrol et arada
Canimm ben Almanyadayim hastaneye gitsem kesin ögrenirdimde esimw söylemedim e arabamda serviste gidemedim o yüzden arkadasimin kadin dpktoruna yaptirdim burda sistem biraz daha degisik mesela kadin doktoruma söyledim 24 hazirana randevu verdi biraz agirdan aliyolar

Aşılamaya daha çok canım senin için erken rahim filminden sonra şansın çok yükseliyo çektirdiğin ay hamile kalırsın inşallah
Eşimin ileri hizi duzelse belki olacak bisiler ama geç olcak işte belli bende film istim en güzeli olmazsa 1 sene sonra tedaviye geçerim zaten direk

Aa yabancı ülkede zor diyolar di başka arkadaşlarda vardı doğru ay bende hamile olsam eşime demem sonra supriz yaparım ona nasip olursa insallahhhh

Aa yabancı ülkede zor diyolar di başka arkadaşlarda vardı doğru ay bende hamile olsam eşime demem sonra supriz yaparım ona nasip olursa insallahhhh
Biraz sistem eski usül kafalarda burda öyle yani 10 gün gecmesi lazimki seni kabulnetsinler ayyy insalalhhh rabbim nasip etsinnnn ben kendime olmaz diyodum.ümidimi kaybetmistim kaybettigim ay oldu sonucumu alayim kesinlessin bir ayda benim bu denedigim gibi deneyin nasi9 kismet tabiki ama denemedigim bi bu kalmisti artik kafayi yiyodum ne yapmam lazim nasil yapmam lazim diye Rabbum her isteyene nasip etsinnnn sizleri bizleride icinden ayirmasin

Eşimin ileri hizi duzelse belki olacak bisiler ama geç olcak işte belli bende film istim en güzeli olmazsa 1 sene sonra tedaviye geçerim zaten direk
Üzülme bizde esimde ileri hiz, kafa anomalisi ,7 milyon sperm vardi marfoloji 2 ydi ilk cocugumda 6 milyon toplam sperm vardi bundada 7 milyondu yani sana lazom olan 1 tane sadece uygun dogru zaman lazimmis buda arayi acmak demeksperm sorublarinda sürekli iliski olan spermide cürütüyo bizde sperm yolda ölüyo demislerdi öyle cansiz mis yumurtlamadan 3 gün önce degerlendir sonra yumurtlama.günü ve catlamayi bos birak ertesi günü degerlendir Doggy le kuzum

Bu ay bende doggy yaptım ay bilmiyorum yaa tutar diye umut ediyorum her ay ama aylar geçtikçe karamsarlık artıyor gibi :/

Bizimde ileri hiz yüzde 10 canim diğer değerler düzeldi gibi belki bi kac aya iyice düzelir bende önümüzdeki ay öyle deneyim 4 gün üst üste degerlendirmistim

Sende durumlar ne canim ne zamandır deniyorsunuz Y Yoncamirr
Canım benim üçüncüyü istiyorum ben daha 3 ay oldu. Yalniz diğerleri çok bekletmislerdi bu sefer oluruna bıraktım. Hayırlısı neyse o olsun. Sizin daha yeni alışıyor vücudunuz daha çok bekleyeceginizi sanmıyorum,öyle temenni ediyorum. Inşallah o mutluluğu yasarsiniz

1 tane bile olsa raziyim rabbim evlat hasreti ile yandirmasin tek dileğim

Olablr canım ama öyle kürleri 3 ay kullanıp 1 ay ara vermek lazım haberin olsun bir de giseng içerikli macunda alablrsn
Naturellen macun aldik ginseng etkili canim birde doktor vitamin vermiş 340 tl bişeydi o mu aldik bakalim bekliyoruz inşallah güzel günler bizede nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…