Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktora 14 haziran gibi gideceğim canım, gitmişken kalp atışını da duyarım belki umarım her şey yolunda gider de, bakalım hayırlısı olsun hakkımızda
Cnm bir defa de kalp atisini keseyi gorsen daha iyi olur. Bence de guzel zaman. Yok kese yok icinde bebek var mi yok kalbu atiyor mu cok yiptratio insani

Canım valla benim bata 7 gün var 14 ünde felan olmam lazım regl en geç ama belki 4 gün sonra felan da olablrm baya belirsiz yani bence benimki kuruntu ya hevesleniyoruz sonra negatifi alıp oturuyoruz
Şu boş günler geçse de bari en azından heyecan yaşasak azcik. Şu an hiç keyifli değil

Sen naptın canım 2.ye yumurtladın mı?? Kaç gün kaldı adete ay benim 1 hafta var yine belirti yok ya
Valla canım ikinciyi de yumurtladım sanırım. 17 mayıstan sonra 1 haziranda da bu şekilde pik gördüm ilki doğru yumurtlama olsaydı şimdiye adet olmam lazimdi zaten. Şimdi 1 haziran sayarsak herhalde 15 haziran falan adet görmem gerekir diye düsünüyorum. Bende de gram belirti yok ya adet belirtisi de hiç yok. Demek ayni zamanlarda adet bekleyeceğiz seninle de, insallah gelmez tabi ama ben hamileliğin bu kadar belirtisiz olacağını zannetmiyorum

Eklentiler

• 557048DD-0D96-46DD-B2C4-D928E7F0BA6C.jpeg
    190,1 KB · Görüntüleme: 21
Canım aynen bu tam pik. bende 14. Gün yani 30 mayıs pik gördüm bu sefer tam 14.Gün yumurtladım bende 15 16 haziran gibi adet bekliyorum ve hiç belirti yok bu kadar belirtisizlikle bende hamilelik olmucagini düşünenlerdenim. Yumurtlamadan 1 hafta geçince belirti yoksa ben tutmadı diyorum direk bakalım inşallah adet olmayız ama

Val
Su içme yaw. Bekle kendiliğinden gelsin. Ne zaman yapicaksin testii çok heyecanlii
Vala kahvaltımı yaptım suyu içtim bekliyorum ama kiz geliyor sanki regl belim agriyo negatif çıkarsa masaja başlarım doktora gitmem lazım çünkü hormon testi rahim filmi vs ne gerekiyor sa yap dicem artık

Ahh ne diyim bizler bu kadar ister ve zorlarken olmuyorsa vardır bunda da hayır bak beni de görüyorsun kolay olacak şeyleri başaramadım bir türlü. Sağlık olsun yinede olacaksa nasipse olur bence artık bıraktım akışına gelişi güzel sende takılma toplarla kendini elinde olan birşey değil bunlarda.

Sence hamile olsak en erken testte ne zaman çıkar? Daha çok mu var

5 gündür geciktim bir umut olmalı mı acaba

Val
Vala kahvaltımı yaptım suyu içtim bekliyorum ama kiz geliyor sanki regl belim agriyo negatif çıkarsa masaja başlarım doktora gitmem lazım çünkü hormon testi rahim filmi vs ne gerekiyor sa yap dicem artık
Gebelikle adet belirtileri ayni olduğuna göre buna sen karar veremezsin testi yap da bi bakalim ya gözleri kipraştiracak kadar bile bi çizgi çıksa yeter bize :)

Canım valla benim bata 7 gün var 14 ünde felan olmam lazım regl en geç ama belki 4 gün sonra felan da olablrm baya belirsiz yani bence benimki kuruntu ya hevesleniyoruz sonra negatifi alıp oturuyoruz
Okulda sıfır alan öğrenciler gibiyiz canim resmen dün kiz kardeşimin bebeği ultrosan da nasıl elleriyle oynuyo varya o kadar içim gittiki 2.5 aylık maşallah doktor elleri durmuyo bunun hic diyo nasıl özendim nasıl bizede nasip olsun inşallah

Kizlar merhaba bu gün benim büyük günüm en son 10 gün önce Dr kese üçgen gibi düzensiz demisti bu gün tekrar kontrolum var 7+0 olduk şuana kadar herhangi bi sorunum olmadı kanama leke vs inşallah bu gün bebeğimi ve kalp atışlarını görebiliriz uzun yollar sonucu buraya geldik dua edin kizlar hem heyecan hem bı okadarda stres var yerimde duramiyorum içim içime sığmıyor

Ya ben pik görünce bırakıyorum artık test yapmayı yumurtlama olsa gerçi hissettirdi heralde 2. Ye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…