Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inşallah hepimiz uğraşıyoruz emek veriyoruz rabbim yardimcimiz olsun yapacağım bugun olmadi

Sanmiyorm cnm kimyasal oldugunu degerin iyi. Benm kimyasalda reglime birkac gun kala 20 di hcg. Sonra da dusmustu zaten. İki gun sonra bir daha yap tabi sonra gerek yok zaten
Tamam canım , çok sağol senin de güzel haberlerini bekliyorum

Doktora 14 haziran gibi gideceğim canım, gitmişken kalp atışını da duyarım belki umarım her şey yolunda gider de, bakalım hayırlısı olsun hakkımızda

ay 14 haziranda da ben test yapacağım
ne güzel bir tarih:) hadi hayırlı haberler olsun canım. inş herşey yolunda gidecek merak etme..
O gün ikimiz için de büyük gün o zaman , inşallah ikimizin de yüzü güler canım

Benim daha çok var regle ama arada adet sancısı giriyo ama anlık sonra da geçiyo bir de düşününce oluyo sanırım piskoloijik bn kendi kendime de yapıyo olablrm tabi
Senin bat ne zaman canım? Benim de adete en az 1 hafta var ama o kadar belirtisiz ki. Sanki bu ay regl bile olmayacağim gibi gerçi 3-4 gün sonra adet belirtileri başlar herhalde. Senin o sancilar yerleşme filan öyle bir seyler olabilir mi? Bende hiçbir şey yok. Bomboş hissediyorum

Canım valla benim bata 7 gün var 14 ünde felan olmam lazım regl en geç ama belki 4 gün sonra felan da olablrm baya belirsiz yani bence benimki kuruntu ya hevesleniyoruz sonra negatifi alıp oturuyoruz

Son düzenleme:
Ayy bu duyguyu çok iyi bilirim yaa senin eş nerde canım gelemeyecek yerde mi?
Adanada cnm ya is icin sehir diisna gidio birlac gun. Gelmez 3 gune kadr geven ayda catlamadan iki gun once gitti iki gun sonra geldi. Sansa misafir vardi pek de degerledremedk 3 gun oncesine kadr dabir de bu a y catlamadi ya bir turlu 3 yumrta vardi ya demek digerleri bir turlu catlayamadi ondan hep pikti. Sonunda biri catladi onda da adam yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…