Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 2 defa yumurtladım canım valla batı neye baz alcam bilemedim eğer ilk yumurtlamadan olacaksam 2 gün var bata ama 2 . Yumurtlamadan olursa 7 gün var daha
Regl tarihin 7 gun atmaz bence ya. Sen normal bat gununde bir test yap bakalm.

Kaç aydır üst üste 5-6 gün değerlendirdik olmadı canım bu ay bir değişiklik yapıp gün aşırı deniyim diyorum. Akşam yine bi bakarım pik olmuş mu diye
Ben bu ay yumurtlamadan 4 gün önce degerlendirdim.yumurtlama günü ve catlama bos catlamanin bi ertesi gününü ters degerlendirdim 2 yildir tuttuysa eger yumurtlama.gün0 ters pozisyonla denedim sonrasi normal ama esimde marfolojo sorunu oldugunda yumurtlamaya kadar 4 gün sperm kalitesi ici bekledik 4 gün önce oödu bayatlamasin diye birde catlamanin ertwsi günü degerlendirdim yani sadece 2 gün

Yani evet böyle üst üste denemeden hamile kalanlar daha çok gibi geldi forumda araştırdığım kadarıyla, hatta belki sen bu ay gebelik bile beklememiş olabilirsin az değerlendirme yaptın diye

Kuzumm buda ovulasyon testi yeterince koyu degil , oglumda t cizgisi patlayacak gibiydi ama adete 1 vardi acaba bu 2 testtede yanlislikmi var yaaa Clear Blur ve diger strip test
Ya şu yeşil testler Ebru Ceylan’ın papatya testlerinden değil mi? Eğer oysa hatalı olacağını pek sanmıyorum hamilesinnnm

Haziran ve Temmuz grupları çok itici geldi bana ya, valla lisste yapmayı bilsem haziranı ben açacağım hepinizi toplayacağım ama bilmiyorum
Bende okudum ama hiç bişi yazmadım içimden gelmedi zaten listeyide beceremiyolar ay bizi topa tutacaklar görseler yusra dan öğrenirsin el atıver bence

Kızlar size birşey sormak istiyorum geçen hafta salıdan yani yumurtlama döneminden beri çok akıntım var sürekli çamaşır ıslak oluyo bu ay yumurtlamayı hiç değerlendiremedik. Sizce niye bu kadar akıntım var ve bitmesi için ne yapabilirim ( doktora gitmek istemiyorum)

Haziran ve Temmuz grupları çok itici geldi bana ya, valla lisste yapmayı bilsem haziranı ben açacağım hepinizi toplayacağım ama bilmiyorum
valla bi öğreniverde topla bizi:d
bende başka bir yere gitmeedim buaray bakıyorum bu aralar iş yoğun çok giremiyorum da. herkeste bi yaz rehaveti de var. hayırlısı ile bebiş haberleri de alsak? benim bat a 7-8 gün var tahminen. bi akıntım var kızlar ama geçen aylardan farklı olarak. normalde yumurtlama dönemi sonrası akıntım olmuyordu. ama şimdi sürekli bir akıntı mod. bende anlamadım. günleri değerlendirmekle birlikte çokta umudum yok. bu defa hcg testi hiç yok elimde. önceki aylarda saplantılı bir hafta öncesinde başlamıştım testlere:d

canım iki testte de görünüyor. tebrik ederim şimdiden canım. kan testi versen içimiz rahat eder. bat a ne kadar var?
Ah canimmm emin olamiyorum hic hala acabami diye düsünüyormm insallah dedigin gibi vardir 27 28 mayis yumurtlamaydi benim 10.11.gün bugün 4 gün var bata heran adet olacakmis gibi bacaklarim agriyo

canım iki testte de görünüyor. tebrik ederim şimdiden canım. kan testi versen içimiz rahat eder. bat a ne kadar var?
Kan testi yapmam suan icin zor yaa adetiniz gectimi diye soruyolar doktorumu aradim adetim gecmeden testi yaptim diye sok oldu yani birde ben 2. Doz asiyi alocaktim bu hafta emin olmam lazim esimede söylemek istemiyorum yoksa eger kendimi kötü hissederim diye arabamda yok aksi gibi yoksa aksam hastaneye gidebilirdim

Kizlar selam

Yarın adetimin 18 günü Dr dan randevu aldım sizce tahlil vs bişey istermi yoksa adet zamanı mı ister yarın sadece muayene mi yapar bilgisi olan var mı

Ya cok iyi olur ben de sadece burdayim. Arada bakiyorm gruplara da isinamadim. Acin biriniz yahu. Benm zamanim yok

Ben gebelk dusunuyorm die asi yapmadim randevu alabiliyorm. Sen iyi cesaret etmissjn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…