Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En azından tüp bebek şansın var moralini bozma bizde bu derece bi problem yok ama belki bizlerden de tüp bebek deneyenler olacak sakın strese girip üzme kendini

Çok merak ettiğim biz bu duruma ne diyoruz yaa birşey olamayacaksa aynı senin gibi olabiliyor eşim yok diye aşılama uygun gördüm yapalım dedim bu sefer doktorda yok hastanede şimdi napayım ney yarın başka doktor bende alamam derse bana kaldı bu ay yine bu kadar mı olur evrende herşey şuan olmaması için toplandı sankim çözemeyecek dert vermesin ne diyeyim yaa.

Çölde kutup ayısı dicem de olmucak ya senin için çok ümitliydim bu ay o aşılama olacak başka doktor olsa bile kabul et çok hazırlandın haziran ayına bu olumlu psikolojiyle hangi dr olursa tutar zaten o kadar ayakları diktik havaya olmadı şimdi de kocişlerimizi doktorlarımızı bulamıyorum bide ben temmuzda yumurtlama döneminde memlekette olucam benim direk ağustosa kaldı

Canım dualarım seninle allahım utandırmasın aşılama için

Margee canim esim doktora gitti doktor değerler yükselmiş ileri hareket sıkıntılı onada ultrosan da bakacagiz zaten demis şimdi ilaç verdi onu aldik 340 tl 30 şase ve tablet ismide thancass one ona başlıcaz birde esim l argine sormuş oda sperme iyi geliyor aklında olsun takviye alabilirsin esin için bizim günlük saşede bol vitamin var bitince alalim dedik eşime bal ceviz badem fındık fıstık ve keçiboynuzu tozu ile bi karışım hazirlicam bakalim değerler daha sonra nolcak

Kiz oda yokmu başbaşa sesiz sedasız değerlendirin

Canim ben 2020 aralik kiz kardeşim 2021 mart sonunda evlendi aramızda 4 ay var ben hala deneme yapıyorum o nerdeyse 2 aylık hamile bile kendi canim kendi kanım ilk duydum cok sevindim kendime uzuldum agladim bu ay cinsiyet öğrencekler konfeti falan almış balonlar cinsiyet partisi ile öğrenecek cinsiyetini özeniyorum ağlıyorum yapacak bise yok işte hayat böyle ailem anlayışlı benim için üzülüyorlar tek kelime etmezler ama eşimin tarafı bak senden önce onların çocuğu olcak diye laflariyla uğraşıyorum buda benim sınavım diyorum

Şimdi üstüne başka şey dicem o da olmayacak neyse doktor yapamam derse zorla da olmaz ki en azından hormon testlerim yapılsa bir ilaç mı ney başlayacaksam ona başlardım kendi doktorum pazartesi devam ederdi elimden geleni yapacağım şekerim benim taşınmam olur temmuzda da bende kalırım ağustosa doğal denemelerim olurda normalde kocam yanına gideceğim kaynanamlarda kalırım ev boş aşılamam erteleniyor o ertelenirken bir hamiş olsam ne güzel olur.

Komşumun kızı aşılama yaptırmıştı özelde tutmadı ona da üzüldüm yeni aldım haberini.
Nereye gidiyor sonumuz bakalım. Ben buralara da giremem pek gezeceğim biraz kk da aradığım şeye ulaşamadım.

Olsun en azından durumun açıklığa kavuşmuş.
Tüp bebekle inşallah güzel sonuçlar alırsın imkansız olmasından iyidir tüp bebek şansınızın olması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…