Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydınn kızlar🥰🥰 iğnemin 14.günü testim böyle hemen ikinci çizgiyi silik bi şekilde gördüm bat 5 haziran. Ne dersiniz var mı sizce çizgi yoksa ben çok olsun istediğim için mi görüyorum 🤔
Cnm ben gordum cizgiyi insallh bebegin sesninledr. Yarin obur gun de yap insallh koyulasir. Klomen mi kullandn acaba. Kacinci gun catlama oldu.

Canım bemde gördüm silik bi çizgi var 😍
🤩🤩
Geçmiş olsun canım alırlar bnce ya istersen gitmeden ara özel hastaneyse boşuna gitmemiş olursun
Evden çıkmadan ararım canım. İlla yapan bi hastane bulurum heralde🤣
Cnm ben gordum cizgiyi insallh bebegin sesninledr. Yarin obur gun de yap insallh koyulasir. Klomen mi kullandn acaba. Kacinci gun catlama oldu.
İnşallah canım çok teşekkür ederim🤲 kuzum ben pkoluyum 21 aylık evliyim hiç korunmadım ilk defa bu ay klomen ve çatlatma kullandık 19 mayıs akşam saat 7 de vuruldum iğneyi çatlama 21 mayıs akşamı 9 gibi kasıklarımda ve belimde ağrı oldu 3 dk falan sürdü onu çatlama belirtisi olarak düşündüm. Sonrasındaki günlerde hafif hafif kasık ağrılarım oldu 9.gün ve 10. Gün sabahları bulantım oldu ben hep onları yalancı belirtilir diye pek umutlanmak istemedim. Yorgunluk uyku hali vardı böyle yemek yaparken falan gözlerim kapanacak gibi oluyordu. Ve üç gün önce 11. Gün yani sırtımda bi acı benim 24 yıldır sırtımda hiç sivilce olduğunu bilmem sırtımda irili ufaklı birçok sivilce çıkmış. Tek ayırt edici belirtim bu açıkçası diğerlerini pek belirti değildir diye düşünmüştüm. rabbim nasip etmiştir İnşallah hayırlısı ile 🤲🥰

🤩🤩

Evden çıkmadan ararım canım. İlla yapan bi hastane bulurum heralde🤣

İnşallah canım çok teşekkür ederim🤲 kuzum ben pkoluyum 21 aylık evliyim hiç korunmadım ilk defa bu ay klomen ve çatlatma kullandık 19 mayıs akşam saat 7 de vuruldum iğneyi çatlama 21 mayıs akşamı 9 gibi kasıklarımda ve belimde ağrı oldu 3 dk falan sürdü onu çatlama belirtisi olarak düşündüm. Sonrasındaki günlerde hafif hafif kasık ağrılarım oldu 9.gün ve 10. Gün sabahları bulantım oldu ben hep onları yalancı belirtilir diye pek umutlanmak istemedim. Yorgunluk uyku hali vardı böyle yemek yaparken falan gözlerim kapanacak gibi oluyordu. Ve üç gün önce 11. Gün yani sırtımda bi acı benim 24 yıldır sırtımda hiç sivilce olduğunu bilmem sırtımda irili ufaklı birçok sivilce çıkmış. Tek ayırt edici belirtim bu açıkçası diğerlerini pek belirti değildir diye düşünmüştüm. rabbim nasip etmiştir İnşallah hayırlısı ile 🤲🥰
Amin cnm insallh. Ben klomen kullandm ama igne vermedi adetin 11. Gunu 19 mm olmus yumrtalar catlar dedi de bilemedim vursa miydm. Simdi diyorm acaba catliyor mu catllamiyor mu

😂😂😂 evet canim dogru. Valla genetik benimki annem 54 yasinda 50 kilo baba 65 yasinda 60 kilo oyuzden alsam fena olmaz ama olmuyo pek😁
Hadi yaaa 😊😊 fit aile sizi 😍 kilo zaten iyi birşey değil ama benim annem 1.68 kg, beni doğurduktan kısa süre sonra 48 kg olmuş, çok zayıftı fotolarda da 43 kg’yu hayal edemedim 🙃

Amin cnm insallh. Ben klomen kullandm ama igne vermedi adetin 11. Gunu 19 mm olmus yumrtalar catlar dedi de bilemedim vursa miydm. Simdi diyorm acaba catliyor mu catllamiyor mu
Canım herhangi bir problemin yoksa çatlar büyük ihtimalle gün aşırı değerlendirmeye çqlış imkanın varsa ve ilişki sonrasında en az 40 dakika ayaklarımı yatağın başına dayadım belim ağrıdı ama dayanmaya çalıştım sonrada biraz sağ tarafıma biraz sol tarafıma dönüp uyudum canım. Bide bize doktor iğneyi akşam 7 de vur yarın sabah değil sonraki sabah 7 de ilişki olsun dedi. 36 saat sonrası yani bi kaç sayfada okudum sabahki spermler daha kaliteli oluyormuş. Ve 7 gün ilişkiye girmemiştik 7 günlük spermle ilişkiye girmiştik bayatlamıştır falan muhabbeti dönmüştü burda rabbim nasip edecekse hiç bir bahane aramaz. Bu ay gün aşırı değerlendir sonrasında kalkma inşallah alırsın mutlu haberi olmazsa da bidaha ki ay doktorundan iste mutlaka iğneyi. Zaten sen istemeden bu sefer kendisi verecektir diye düşünüyorum

Yusra-61 Yusra-61 canim karşılaşamayız buaralar nasıl gidiyor herşey 😍
Çok güzel ben baya yoğundum sürekli giremiyorum malum sınavlar var. Birde eşim iş durumları vardı onun heyecanı orayı ara burayı derken giremedim çook iyiyim herşey daha iyi olur inşallah. Eşim işi aldı taşınma durumlarım olacak bir sürü şeyler 😁

Yusra-61 Yusra-61 beni listeye eklemeyi unutmuşsun🙈 bat 2 haziran yani bugündü ve ben bunu yeni farkediyorum😂 sabaha eğer gelmezse gebelik testi yapayım mı kararsızım🙄 hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama bu ay değişik hissediyorum. Benim normalde bir gün önceden ağrılarım başlar şuan hala ağrı yok arada sızılar girip çıkıyor. Geçen hafta perşembe günü kasığıma bi anda kramp gibi bi sancı girdi bikaç dk geçmedi o güne kadar pek takılmadım ama o sancıya anlam veremedim kafam karıştı ve acaba demeye başladım. Ağzımda metalik tat var ama daha önceki aylarda da yaşadım çoğu belirtiyi üzülmek istemiyorum of napsam yaaa🥺
İnşAllah hamilesindir canım.
O metalik tat bende de aralıklı oluyor takılmıyorum ona. Yap gitsin test muallakta kalmaktan iyidir.
Bu arada liste ekleme yok bitti ondan dolayı görmemişsindir. Kayıtlı olanlar kaldı öyle 😍

Çok güzel ben baya yoğundum sürekli giremiyorum malum sınavlar var. Birde eşim iş durumları vardı onun heyecanı orayı ara burayı derken giremedim çook iyiyim herşey daha iyi olur inşallah. Eşim işi aldı taşınma durumlarım olacak bir sürü şeyler 😁
Yaaaa süper bi haber bu çok sevindim canım hamdolsun inşallah diğer haberle de bizi böyle sevindirirsin 😍😍

Kizlar cok ozel olacak da bir sey sorabilir miyim. Biz yumrtlama gununden denemeye basliyorz hani 3 gun uste uste olsn die. 3. Gun hep sknti cikio esimden kaynakli. Sizde bir sknti oluyor mu. Ya da sizcr nedendr🙄
Bence normal her gece üst üste adama bunu yaşatma canım birşey böyle olacak diye olmuyor öyle çocuk olacak derken adamın cinselliğe istediği olmaz şartlı ilişki. 👍 Birde yorgunluk gibi faktörler giriyor işin içine..

Yaaaa süper bi haber bu çok sevindim canım hamdolsun inşallah diğer haberle de bizi böyle sevindirirsin 😍😍
Evet kuzum bende çookk mutluyum atama zamanı belli değil 1 ay sürer dediler ama olsun işimiz var zaten bekleriz daimi artık ayrılmayacağız iş oldu bebiş de arkasından gelir dilerim 🙏🏼 🙏🏼 beni mahcup etmeyen rabbime şükür inşallah bebişler arkasından gelir 😍😍

X