Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Maydanoz gögüsleri büyütüyormus amaa....

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
470
0
31
Bir süre önce burda bir arkadas Üniversite yillarinda bir kac ay Maydanoz sucu ictigini söylemisti zayiflamak icin, de sonra gögüslerinin büyüdügünü ve simdi 90 beden di galiba kullandigini söylemisti de kendisi Maydanoz sayesinde büyüdügünü fark etmemisti biz sorarak o yillarda her sabah yemekten yarim saat önce bir bardak Maydanoz suyu ictigini söylemisti ve heralde bu sayededir demistik ki Maydanoz icerisinde bildigimiz kadariyla östrojen vardi galiba... Neyse bunun üzerine bende dün Annem Maynadoz almis bende 1-2 tutam maydanoz u kaynattigim suyun icine atiyim de iceyim dedim de o nasil bir tat öyle ne berbat bir tat kücük bir fincanin yarisina kadar zor ictim az kaldi kusuyordumm, simdi size soracagim su kizlar hani Maydanoz u icerken nasil icebiliriz o hala östrojenini kaybetmeden mesela icine limon felan katsak veya ne biliyim tadini az da olsa icilecek hale getirebilemezmiyiz kii?? Hadi kizlar yardimlarinizi bekliyorumm ki Maydanoz icelim ve gögüslerimizi büyütelimmmm demii??...

ya canım bence maydonoz sadece zayıflatır goguslerını buyuttugunu ılkkez duyuyorum valla :umursamaz:

canım sen hiç uğraşma maydonozla falan bak tadıda iğrenç diyosun..ben sana benimkileri yollayım :)) kurtulayım :))

biara bende detoks olsun diye içeyim dedim ama dedigin gibi tadı çok kötü geldi içim kalktı içerken limon falan sıkayım dedim ama gene de içemedim walla nasıl içilir yapılır bilmem.. gerçi tadı kişiden kişiye değişir ama bende içememiştim kafamçokkarıştı

Nur_elnur öyle birsey yapabiliyorsak hemen gönder seninkileri )

- Salata olayi da iyi de hergün hergün insan bikar ama gercekten melekimsi sana katiliyorum berbat igrenc bir tat öyle alip alip agzima atayim diyorum o da öyle kuru kuru gitmiyor bakin aklima ne geldi normalde büyüteyim diye Narli franbogazli bir sallama cayim var onun icine 1 tutam Maydanoz yapragi katsam olur mu? Belki tadi cok da fena olmaz ozaman...

tatlım limon içindeki maddeyi kırıyormuş bi programda sölemişlerdi böle maddeleri direk içicekmişsin yoksa bi etkisi olmuyomuş
buarada içemiyosan çokta zorlama bence yani zorla içtiğin şeyin ne faydası olsun ki dimi ama

Evet bende iste limon eksi birsey ya öle diye düsündüm biraz da, da naapiyim sen bi tadina bak direk suratima kusarsin elleham:roflol:
Dee diyorum taze taze yeyim suyla yutarim olmaz mi ki kizlar? günde kac yaprak yemek lazimdir öyle de??

Arkadaşlar maydonoz mantıklı geliyor neden derseniz teyzem hamileyken de bebeği olduğunda da sütü arttırıyormuş diye sürekli maydonoz yiyordu...Süt bezlerini etkiliyorsa büyümesinde de belki faydası olabilir. Tabi bir de teyzemin göğüsleri küçük de değildi normalde de bu da bilginiz dahilinde olsun. Ancak yine de hamile arkadaşlar doktora danışmadan bitki bile olsa kullanmasınlar.Doktorlarına danışsınlar.

ben de içiyorum arada bir, maydonoz suyunu koyduktan sonra biraz bekle, hızLı içebiLeceğin kadar ıLısın burnunu tıka ve iç hemencecik:sm_cool: ben öyLe yapıyorum çok koLay oLdu:smiley-cool:

soğuk olarak için canlarım göğüsler bi yana cilde inanılmaz faydalı .......toksinlerden arındırıyo,vücuttan ödemi atıyo selülitlerede iyi geliyo tıkayın burnunuzu için derim faydalarına bakınca...ben biraz limon koyuyorum birazda bal soğuk olarak yavaş yavaş meyve suyu içer gibi içiyorum gayette güzzell sadede içilebiliyo soğuk ve yavaş içince ..güzellik için her yol mübah deneyin :)

maydonoz ödem söktürüyor diye biliyorum canım vucut temzileyicidir bir nevi

ada çayı göğüsleri büyütüyor mu?
araştırdıpımda emziren annelerin sütü durdurmasını saglar diyor sadece göğüsler hakkında

bende içmeye yeni başladım kızlar günde bi bardak içiyorum malum herşeyin azı karar çoğu zarar ben maydonoza bayılırım zatennn suyunun tadıda pek kötü gelmio ban o sebepten

bende içmeye yeni başladım kızlar günde bi bardak içiyorum malum herşeyin azı karar çoğu zarar ben maydonoza bayılırım zatennn suyunun tadıda pek kötü gelmio ban o sebepten
Valla yerken iyi de icerken berbat sen de mi öyle suyu kaynatip icine maydanoz koyuyorsun yada baska bir sekilde mi iciyorsun Valla benim miydem kalkiyor resmennkafamçokkarıştı

Igrenc igrenc igreeeenc gercekten berbat bir tadi var anlatamam demin burnumu tikayip ciktim kafama kunumu actim ki az kaldi kusuyordum mutfaktaydim hemen cöpün oraya kostum da kendimi zor tuttum kusmamak icin hatta icine bal katmistim tamam biraz hafiflestirdi o pis tadi da hala kusturmaya meyelli bu soyka ööö bir daha aslaa icmem icebilen varsa da benim yerime de icsin anca yapraklarindan yerim 1-2 ØØØØØØØØØ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…