Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Maydanoz gögüsleri büyütüyormus amaa....

:sm_cool:
Valla yerken iyi de icerken berbat sen de mi öyle suyu kaynatip icine maydanoz koyuyorsun yada baska bir sekilde mi iciyorsun Valla benim miydem kalkiyor resmennkafamçokkarıştı

kuzumm ben atıyorum saplarını kaynatıyorum kendinide yiyorum öle yapıyorum yani annem diorki kendini ye daha iyi zaten günaşırı alıp yemeyi düşünüyorum artıkk şöööleee haftalık 3 bağ maydonou yiyicemm suyunuda içicemm allaaahhhhh bakalım bakalım nolacakk :jeyyar::sm_cool:

üc bag abooo o nee nasil yiyecen o kadar otuxD
- Sen saplarini kaynatip iciyorsun madem onun tadi da mi öyle berbat oluyor acep?

yaa kızlar ben lısedeyken bı arkadasıda kucucuktu bı sene fln sonra acayıp buyudu sormustum oda bende anlamdım maydonoz yedım ondan olabılır demıstı ama o sadece maydonoz yıyorum demıstı suyunu fln hıc soylemedı lmaz:

peki maydonoz suyunu kaynatıp şişeye doldursam...dolaba koysam.her sabah bir bardak içsem onu...dolapta durması sakıncalı mı?..taze taze kaynatıp mı içicez?.her sabah zor olur çünkkkü...

üc bag abooo o nee nasil yiyecen o kadar otuxD
- Sen saplarini kaynatip iciyorsun madem onun tadi da mi öyle berbat oluyor acep?

yerim kız ben çok sewerim maydonozuu eee malum konuda memişler olunca yenmez mi :jeyyar:
tatlım maydonozda sapıda aynı yanii benim için diorum ya içebilen içiyo yani ben içebiliyorum yerimseniben

peki maydonoz suyunu kaynatıp şişeye doldursam...dolaba koysam.her sabah bir bardak içsem onu...dolapta durması sakıncalı mı?..taze taze kaynatıp mı içicez?.her sabah zor olur çünkkkü...

ewet tatlım taza taza içmen lazım yoksa olmaz aman kaynatıp dlaba koyup gün gün içmeye kalkma sakın toksit etki yapar tatlım oki yerimseniben

maydanozdan da soğudumm yaaa
ne yiyecğimi şaşırdım herşey bi yerde püsür yapıyooo off yaa offf

amaaan ama berbat bir tat kiz fenomen ozaman sen benim yerime de ic bari naapiyim ben artik günde 1 avuc yiyim diyorum hazir balkonda da yetiriyor taze taze az mi ki 1 avuc günde??

yok kızzz diilde nasıl kaynatıp içcez sen daha demedin onu maydonozu mu iççcez sapını mı yoksa ikisini beraber mi ÇAPKIN KIZZZZZZ
bide bu maydonozla gögsünü büyüten arkadaşın kaç yaşındaydı bide ne kadar süre içmiş kızzz

Baskalari ne yapar bilmiyorum ama ben su kaynatip fincana koyuyorum sonra icine 1 - 2 tutam maydanoz koyuyorum sapli sapsiz fark etmez galiba sonra tadini veriyor o zaten fazlasiyla icebilirsen benim yerime de ic canimm....

kızlar ben her sabah aç kahvaltıdan önce içiyorum ama. pişirmiyorum blendıra bir tutam maydonozu saplarıyla atıyorum bir bardak su ilave edip biraz limon sıkıp blendırdan geçiriyorum harika bir içki oluyo tavsiye ederim gençlik iksiri olarak haberlerde duydum ve çok memnunum .göğüsleri büyütürmü bi fikrim yok 4 gündür her sabah içiyorum cildime çok iyi geldi

kızz fenomen neyin içinde ne var herşeyi biliyosun valla süpersin

kıızzz neyin içinde olcak maydonozun daha birsürü yediğimiz şeylerin içinde var teşekkür ederim iltifat için opuyorumnanaktan birazını sayayım istersen meloscum sende bilgilen forumda bilgilensin tatlım yerimseniben
bu bötkiler şöyle ; rezene adaçayı şerbetçi otu fesleğen maydonoz nar suyu ve nar kara üzümm vs. vs. tatlım yerimseniben
hadi öptümm kocamannn :enbuyukkk:

bu konu açılmış hatta yazılmayalı baya olmuş ama bişey söylicem.bu maydanoz yağı var.acaba ondan alsak da günde bikaç damla içsek acabaaynı etki olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…