Göz Makyajı Maybelline'in yeni jel maskarasını kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Maybelline Volume Express The Falsies Feather Look Rimel.
Acaba nasıl bir maskara,tahminimce kolay sürünüyor.Acaba dolgun gösteriyormu,diğer maskaralar çabuk kuruyup bitiyor bu çeşidide öylemi?

lancome hıpnozum bıttıklten sonra daha once kullandıgım markama dondum maybellıne aldım gecen hafta pembe olan black drama...ben kıvrık ve dolgun olsun ıstıyorum kıvırıcı olmadan cok guzel kıvııyor bırkac kez gecınce dolgunda oluyor ben beğendim.... aklımda kalan colossal sarı olan bırdahakıne onuda alıcam dolgunluklta en basarılı olan o rimelmış...

Maalesef maskaralar çabuk bitiyor,ilk aldığımda bile fırçasını şişesine daldırıp dolaştırıyorum her bir köşesine,fırça tam dolmuyor ya da ucunda birikiyor sadece. Kirpiklerime darbelerle sürmekten dökülmeye başladı.Yeni ürünün köpük-gel olması iyidir herhalde,inşallah çabuk bitmiyordur,kurumuyordur.

ben kullanıyorum çok memnunum.gözlerim çok hassas hatta haddinden fazla hassas 3 kat sürmeme rağmen hiç ağırlık yapmıo.yıkayınca hemen çıkıyo,kullanımı çok rahat bir rimel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…