Göz Makyajı maybelline volume express maskara

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sedefonur

Huzur..
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
10.114
1.270

kızlar sizce hangisi daha iyi? cuma günü bime geliyormuş, hem de 10 tl ye.. ben de almayı düşünüyorum ama daha önce bu ürünlerden kullanmadım. the falsies olanın iyi olduğunu duydum. denemek istiyorum. fikir verirseniz çok sevinirim

sedefcim bende pembe olan var
memnunum da ama diğerleri için bişey diyemicem

aynı durumdayız :) ben pembesını kullanmıstım waterproof oldugundan fazla akma yapmıyor keza yıkarken de yanı cok memnundum ama dıgerlerıde klımı karıstırmıyor degıl hanı :)

aynı durumdayız :) ben pembesını kullanmıstım waterproof oldugundan fazla akma yapmıyor keza yıkarken de yanı cok memnundum ama dıgerlerıde klımı karıstırmıyor degıl hanı :)

valla canım hepsinden denemek istiyorum ama her gün rimel kullanan biri değilim kurur bu sefer de, o yüzden bi tane kafii, ona da karar veremedim

valla canım hepsinden denemek istiyorum ama her gün rimel kullanan biri değilim kurur bu sefer de, o yüzden bi tane kafii, ona da karar veremedim

nette baktıgında herkesın yorumu farklı ya sansına bıtane alıp denıceksın ya da hepsını toplıcaksın :) acmadıgın surece kuruma yapmaz dıye dusunyorum ama yıne de emın degılım :)

ben pembe ve sarısından kullanıyorum
o sarı tombik olandan o kadarrrrrrrrrrrrrr memnunum ki anlatamam takma kirpik takmış gibi yapıyorr hele de iki kat uygulayınca çokk bayılıyorum o rimele loreali max fatorü bile geçer yani
çok ucuza geliyor ama ya ben iki yıl önce 20 tl ye almıştım pembeyi sarı olanıda 15 e

cuma günü bim e geldiğinden emınmısınız bımın aktuel katalogunda yok...bende pembe black drama ve pembe feather lokk var dramadan memnunum....

aynen evet bende sitesinden baktım bu cuma ki aktüel ürünlerine hiç yok öyle bir şey hep akü tipi şeyler var

nette baktıgında herkesın yorumu farklı ya sansına bıtane alıp denıceksın ya da hepsını toplıcaksın :) acmadıgın surece kuruma yapmaz dıye dusunyorum ama yıne de emın degılım :)
canım benim de huyum kurusun açmadan duramam illa ki denicem keşke testerlarını da getirseler
sağol canım fikir verdiğin için pembeyi eliyorum o zaman sarı ile mor arasında kaldım. moru da çok kişiden memnunum diye duydum
evet gerçekten çok ucuz bu fırsat kaçmaz
cuma günü bim e geldiğinden emınmısınız bımın aktuel katalogunda yok...bende pembe black drama ve pembe feather lokk var dramadan memnunum....
evet canım eminim, netten de gördüm, kendi gözlerimle bimin camında da gördüm
ayrıca ilgilenenler için söyliyeyim
diadermine ultra sıkılaştırıcı yaşlanma karşıtı günlük bakım kremi gelicek 15 tl
diadermine bb krem de gelicek 10 tl

bu ikisini de alıcam ben

maybelline nin tüm rimelleri çoook güzel. ama en çok sarı ve mor olanı beğendim, tabi kirpik yapısına göre değişir.

konu sahibine çoook teşekkür ederim dün okudum bende rimel almayı düşünüyodum ve bugün gittim sarı olanını aldım bi de diadermine bb kremini aldım daha yeni eve geldim hemmeennn denedim ikisinini de rimel 10 numara çıktı tam istediğim gibi. bb kremde harika dokusu falan çok iyi.kısaca çok memnun kaldım.fiyatlarıda çok uygun tavsiye ederim kızlar

Bende akşam iş çıkışı bakmaya gideceğim . Umarım akşama kalır

BB kremi aldım,açık ton aldım,diğeri baya koyu geldi bana..kuru bir cildiniz varsa tavsiye etmem arkadaşlar.Yağsız bir krem.Birde benim sivilce tedavisi gördüğümden cildimin bazı yerleri tahrişli geçicek ama sabrısız bir şekilde sabah sürdüm,o kısımlar kötü oldu,diğer yerler gayet güzel durdu.Cildinde sorun olmayanlara tavsiye ediyorum,ağırlık yapmıyor,bulaşmıyor hafif bir krem.

Rimelin moru kalmıştı almadım,sarısını almak istiyordum.Sizce kalmışsa morunu alayımmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…