Göz Makyajı maybelline volume express colassal mascara tavsiye edermisiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kardelen18

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
7.199
345
BKZM_2655_290.jpg

bunu almayı düşünüyorum kararsız kaldım sizce nasıl ?​

canım bende maybelline standında denemiştim.sana tavsiye ederim.bir kez sürdüğümde bile bayağı dolgun ve ıslak gösterdi kirpiklerimi.ama kalmamıştı o yüzden alamamıştım. şuan max factor 2000 calori kullanıyorum ama aynı etkiyi ondada buldum yani.tek kötü tarafı rimelde gülsuyu kokusunun olması onun dışında güzel dılgunlaştırıyor.fırçasıda gayet kalın.sana tavsiyem iki kat sürmen..

canım bende maybelline standında denemiştim.sana tavsiye ederim.bir kez sürdüğümde bile bayağı dolgun ve ıslak gösterdi kirpiklerimi.ama kalmamıştı o yüzden alamamıştım. şuan max factor 2000 calori kullanıyorum ama aynı etkiyi ondada buldum yani.tek kötü tarafı rimelde gülsuyu kokusunun olması onun dışında güzel dılgunlaştırıyor.fırçasıda gayet kalın.sana tavsiyem iki kat sürmen..

bende maybelline kullanıorm ve memnunum ama bunu denemedim

ben kullanıyorum ve cok memnunum canım

yerimseniben yerimseniben çok teşekkür ederim kimse tavsiye etmeyecek sandım

tavsiye ederim, kullandım, gayet güzel bir ürün, ama bittiğinde "max factor false lash effect waterproof" aldım ve daha cok memnun kaldım kaydirigubbakcemile2
ama iki katı fiyat zemuszemus yani maddi yönden sıkışık zamanımda maybelline, rahat zamanımda max factor kaydirigubbakcemile3

tavsiye ederim, kullandım, gayet güzel bir ürün, ama bittiğinde "max factor false lash effect waterproof" aldım ve daha cok memnun kaldım kaydirigubbakcemile2
ama iki katı fiyat zemuszemus yani maddi yönden sıkışık zamanımda maybelline, rahat zamanımda max factor kaydirigubbakcemile3

sağol canım max factorude tavsiye ediyorlar ilk olarak maybelline alayımda daha sonra onu alırım....opuyorumnanaktan

my belline de başarılı evet ama lacivert dışı volum olan canım.. ama en max factor 2000 daha birgüzel....

dışı lacivert volume olanıda bunuda çok severek kullanıyorum.şimdiye kadar boşuna o kadar para dökmüşüm pahalı markalara diyorum.ama ben uzun kirpik sevmiyorum sadece dolgunlaştırması önemli benim için ve maybelline de isteklerimi karşılıyor.tavsiye ederim.

maybılline kesinlikle tavsiye derim kullanmıştım ama avonun spectra da çok güzel 3 kademeli dene derim

bu topiği açtığın iyi olmuş canım ben de bütün rimellerin fırçalarına baktım ve en çok bunu beğendim almayı düşünüyorum

bence bekLemen hata canım ..
hiç bekleme aL derim ..
bende hep maybeLLine kuLLanıyorum ve çok memnunum .

dışı lacivert olanı kullanıyorum ben ama bu da güzeldir Maybelline'nin snçta :KK70:

bende yıllardır kullanıyorum cok severek siyahını pembesini ac,vertini kuandım hepside mukemmel bide grisini aldım ama o cok zor cıkıyo her akşam 10 saat silmek için ugrasmak cok zoruma gidiyodu:)) dayanamadım geri pembesini aldım gönül rahatıgıyla alabilirsin :))

X