Maybelline köpük allık

aldım aldım... 7 numara köpük allık... çok tatlı rengii... 21.90 fiyatı. yarın sürücem, hemen sabah olsun :KK1:

bnde kopuk allik kullaniyorum ve cok memnunum ama flormarin bronz bi alligi var tam yaza gore onuda kullanan arkadaslar yorumlarini yazabilirlermi..bende bu alligim bitince amayi dusunuyorum..

kışın toz allıktan yanayım ama yazın ter,sıcak düşününce... köpük allık en iyisi... kullandım yaz boyu,
memnun da kaldım

bende maybelline'nin en açık pamuk şeker pembesini kullanıyorum çok hoş duran bi renk sanki soğukta yanaklarının pembeleşmesi gibi duruyo çok doğal kalıcılık konusunda yetersiz gün içinde tazelemek gerekiyor

Yorumların aksine ben bayılıyorum bu allığa..Henüz 2 haftadır kullanıyorum ve herkes bayılıyor..Cildim kuru oldugu için mi bilmiyorum ama çok asil gösteriyor bence..Kendimi iyi hssediyorum sürünce..Stick fondotenın uzerıne bronz kopuk allıgı suruyorum bayılıyorum..

bende cok begendım ustelık sur sur bıtmıyor 2 yıl gıder valla:)

kızlar maybelline köüpk allıktan memnun musunuz. fondotenın uzerinemi suruyosunuz yoksa fondoten+pudra uzerine mi. hiç bu formda allık kullanmadım cildimde kuru bana uygun olur diye düşünüyorum. bu allıkların kullanımı nasıl zormu
memnun kalmayanlar sanıyorum ki yağlı ciltler

Son düzenleme:
ben köpük allık aldım bugün.evet ben de yorumları okuyunca biraz şaşırdım çogunluk memnun değil gibi ama aldıgım yerdeki kızda ki kız da dedi.herkes kullanamıyor köpük allık o yüzden tercih etmıyorlar dedi ben denedım de aldım ve çok hoşuma gitti çok doğal duruyor.Belki cilt tipiyle de ilgilidir benım cildim kuru ve çok hassa toz allıklar tahriş ediyor o yüzden krem şeklinde aldım.ben fondoten ya da pudra hiç kullanmıyorum hiç bi zaman da kullanmadım nemlendırıcımın ustüne direk allığımı sürdüm ve çok güzel durduğunu düşünüyorum ama kalıcılığıyla ilgili henüz bişey demem yeni başladım ama at çantana dışardada 2 dk da parmagına al ovala ne olacak ki uçsada :KK3:

ben de almıştım bilinmeyen bir zamanda,hiç kullanamadım.yaz için daha uygun bence.fondöten pudranın üstüne sürünce alttaki makyajı dağıtıyor çünkü. sür çık bi allık köpük allık modeli.o değil de bu kuruyan allığı hayata döndürmek mümkün müdür acaba, gerçi çok sağlıklı olmaz sanırım ama :26:

X