Maybelline köpük allık

ben kullandım hiç hos degıl kopuk allık dogal duruyor dıye bırsey yok kremsı allıklar var onlarda cok guzel toz allıklarda avon un toz allıgı var cok ama cok guzel yanı bundan daha guzel...

2 rengini kullanıyorum kızlar...çok memnunum doğal duruo...küçücük kavanozlar daha bitmedi..alın derim güzel renklerbende kalıcı oldu ben pudranın üstüne uyguluyorum.pudradan öncede nemlendiricim dabiiii....

bende kullanıyorum ama ne kadar dağıtırsan o kadar gıdıyor yanı kalıcılıgı cok az

ben 3 rengini kullanıyorum sabah sürdüğüm allık akşama kadar duruyo hemde çok doğal duruyo.Bide 7 ayda bitmiyo çok bereketli

ben de bugün aldım ve cok bengemdim pembe tonlarında..cidden doğal ve hoş..19 tl ye aldım hem de..

bi ara kullandım ama uygulaması hoş olmuyor.köpük allk yaz aylarında mucize gibi ama maybelline için aynı şeyi söyleyemem =)

köpük allık hiç güzel değil aynı ruj gibi hemende gidiyor ben toz allıktan yanayım

arkadaşlar ben de şu anda var bende memnun değilim. ama köpük allığımın stüne fırçayla tz allık sürüyorum sonuç harika ve çok kalıcı =)

ben şuan kullannıyorum. kullanımı çok kolay. aksine yağlı bir his vermedi bana hiç. doğal bir renk veriyor. ben çok memnunum. sadece uzun tırnakla zor oluyor...

arkadaşlar ben de kullanıyorum rengi hoş ve bronz =) üstüne biraz da toz allık şahane ve çok kalıcı =)

ben güzellik uzmanı oldugum ıcın güzel ürün ama fırcayla sürülen allıklar herzaman daha ıyı ve kalıcı arkadaslar

bende kullandım keısnlıkle tavsıye etmıyorum hemen gıdıor rengı ustelık dığer allıklar gbı mat bı görunum elde edemıorsunuz yağlı gbı oluyor cılt begenmedım sakın almayın derım

ben kullandim evet kalici degil ama o renk o pembe iin alin derim ben hep kullaniyorum cokta memnunum

ben denemişti cok güsel duruyor ısıl ısıl
fakat fndotenden sonra sürmek biraz zahmetli olmalı

bende bronz rengini kullaniorum çook memnunum.kullanımıda basittt :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…