Maybelline köpük allık

34esra86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
240
0
38
Maybelline köpük allık kullnan varmı ? tavsiye edermi birde istanbulda maybelline ürünleri satan yerler neresi bilgilendirirse sevinirim ??

ben de merak ediyorum bu ürünü kullananlar bizi de aydınlatırsa çok memnun olurum a.s.

Bende almıştım bir kere kullandım birdaha da elime almadım.verdiğim paraya yazık oldu..hiç beğenmedim..çok yağlı..ve yüzümde yağ tabakası oluşmuş hissi verdi.

bende kullanıyorum ara sıra ama kalıcı değil gibi geliyor bana. sanki sabah sürdüğümde öğleden sonra hiç rengi kalmıyor gibi.

bende kullanıyorum ara ara.ama arkadaşların dedikleri gibi bir süre sonra çok yağlı parlak görünüyo sürülen yerler pek tavsiye etmiyorum,onun yerine maxfactor miracle allık tek kelimeyle mükemmel ben çok memnunuma.s

bende kullanıyorum ara ara.ama arkadaşların dedikleri gibi bir süre sonra çok yağlı parlak görünüyo sürülen yerler pek tavsiye etmiyorum,onun yerine maxfactor miracle allık tek kelimeyle mükemmel ben çok memnunuma.s

teşekkür ederim onuda araştırıcam...

maybelinne köpük allığı kullandım ama memnun kalmadım ben de sürüp dağıtması max factor e göre daha kolay ama rahatsızlık hissi veriyor bir süre sonra arkadaşların dediği gibi yağlı bir his bırakıyor.

max factor miracle touch u önerebilirim ben de ama tabii toz allıklara göre daha zor sürülüyor ve onlar kadar kalıcı değil

bnde kullandm ama hç memnun kalmadım.lorealde kullandm ondan da memnun kalmadım alık konusunda yüzüm glmedi:KK43: ama maybelline dıfır kalıcılığa sahip üstüne 20 mlon daha werip ii bişi alın derim

bende kullandım hiç memnun kalmadım renk hemen gidiyor ve aşırı parlatıyor tavsiye edebileceğim ürün LOREAL / GLAMBRONZE süper 2 aydır kullanıyorum çok memnunum hem kalıcı hemde istediğim şekilde bronzluk alabilyorum cnmsüprizzzzz

Bendede var aldığım gibi duruyo üstelik aldanıp 2 tane almıştım rengi hiç kalıcı değil valla geçenlerde she nin krem allığını aldım maybelline kadar pahalı değil üstelik ama süper çok hoş duruyo valla tavsiye ederim...

toz allıklardan ziyade köpuk allıgın daha kalıcı oldugunu dusunuyorum ....bu zamana kadar bi suru allık kullanmısımdır ama en iyisi bu diyebilirim .....

Benim ablam kullanıyor Maybelline köpük allık, çok memnun, ben de onda duruşunu çok beğeniyorum çok doğal görünüyor bence...kalıcılığı konusunda bişey diyemem sormam lazım =))
Ama görünüş açısından çok güzel =)

maybelinne köpük allıgi kullaniyorum ama sürmesini pek beceremiyorum,o yüzden bende durusu pek güzel degil.

sürülmesi çok sinir bozucu bence. alamıyorum tırnaklarımın altına giriyor. kalıcılığına gelince dokunmazsanız kalır ama dokunduğunuzda ne yazık ki gidiyor. almayın derim

X