maxim mi tereson mu?

MissMini

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
668
69
kızlar selam bende aşırı terleme sorunu yaşıyorum ve geçen sene maxim almıştım 8 ay falan kullandım ellerimde pek işe yaramamasına rağmen koltuk altım hiiç terlemedi gerçi kış olduğu için ellerime öle düzenlide kullanmadım ama bu sefer aldığım ellerimde de koltuk altımda olduğu kadar etkili olsun istiyorum...sizce hangisi daha iyi?bu sefer tereson mu denesem diye düşünüyorum hem 50 ml daha çok kullanırım gibi..siz ne diyorssunuz..önerilerinizi bekliyorummopuyorumnanaktan

maxim ile teresonun içeriği aynı
maximde %12,5 oranında aluminyum klorid kullanılmış,teresondaki miktarı bulamadım
teresondaki aluminyum kloride miktarı daha fazla olabilir,çünki çoğunluk teresondan diğerine nazaran daha memnun sanıyorum.
sonuç olarak ikiside aynı ,olsa olsa içerikteki % lik alcl3 miktarı oynar sadece..

terleme preperatlarında koku önleyici farklı ,terlemeyi önleyiciler farklı çalışır.
teri kesen antiperspirant özellikteki ürünlerdir,diğerleri sadece bakteri gelişimini engelleyerek koku oluşumunu inaktive eder.
ve piyasadaki antiperspirantların hepsinde aluminyum tuzları vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…