Pudra, Fondöten, Kapatıcılar max factor creme puff kullananlar?

duccio

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2011
181
2
max factor creme puff pudrasını tek kullanan varmı arkadaşlar ya da nemlendiriciyle fondotenini almaya gerek varmı cildim karma

canım ben aldım çok güzel diyemem ama kötü de değil ortada bşiy işte.ama ben ne zamn sürsem pul pul dökülüyo yüzüm.kurutuyo benim cildimi.zaten kışın hep kurudur cildim ama onu sürünce daha da bariz dökülme oluyo pul pul.oyüzden kullanmadan önce bol nemlendirici sürüyorum.

fondoteniyle kullanmıyosun yani? sitede baya söz etmişler bu pudradan merak ettim alıcam ama fondoteni daha pahalı..

yok ya fondoten ağır geliyo cildime pek tercih etmiyorum özel günler dışında cnm

bende fondöten kullanmıyorum onuniçin fondöten gibi duruyor diye aldım ama sıradan bir pudra bendede pul pul oluyor hiç doğal durmuyor altınada nemlendirici sürmeme rağmen . öyle fondöten sürmüş gibide olmuyor azıcık kapatıyor yani. bence shiseidonun stick şeklinde fondöteni var hem çok pratik hemde daha doğal duruyor bir dene istersen.

:) aynı sorunları bende yasıodum :))) yasım 25 ilkkes güsel bi pudra buldum diebilirm cecilenin pudrası arkdşlar:) harikaa ne fondotene gerek war ne nemlendrcye:) cildim bnm karma hiçbi fndtni pdrayı ttmaz normalde pul pul döker yada topak topak toplanrdı :) bunu sürünce hem sürdüğün belli olmuoor doal duruor hemde pürüssüz bi cilt oluor daha geçen hfta aldm memnununm fitayıda 42den 30a düşmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…