Pudra, Fondöten, Kapatıcılar max factor creme puff fondöten

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
arkadaşlar ben pek pudra ya da fondöten kullanmıyorum. fondöten parlak,pudra yüzüme toz yapışmış gibi bir his veriyor.belki de ben yanlış ürünler aldım bilmiyorum. internette max factor crme puff fondöten gördüm. galiba hem pudra hem fondöten birarada. kullanan var mı memnun mu? pudra sürünce yüzümde çok yapay duruyor. bu max factor ürünü nasıl duruyor? billgi verirmisiniz.

topigin hayirli olsuncanim bence bide max factor miracle touch liquid illusion foundation dene ben denedim hosuma gitti google dan da bakabilirsin urune :80:

netten baktım özelliğine.evet güzel görünüyor. tabi gidip gerçeğini görmek lazım böyle şeylerin.

ben belki 5 senedir yılmadan bıkmadan kullanıyorum..krem gibi pudrası o diger pudralar gibi değil..ben cok memnunum açıkçası..tabi zeminde mutlaka nemlendirici olmalı ve pudrayı da cok fazla sürmemeli..yoksa fazla sürünce yada altta nemlendirici yoksa tabiki buda pul pul bi görüntü verebiliyo..

bide tabiki rengi tutturmak için gidip bakıp almak gerekiyo..netten sipariş hüsran yaratabilir..

peki max factorde fondöten var mı üstüne pudra sürmeyi gerektirmeyen ,mat doğal bir görünüm veren

Arkadaşlar ben bu ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum kesinlikle harika bir kapatıcı çok güzel duruyor ciltte de bence kesinlikle alınması gerekilen bir ürün.Ben fondöten alırken bana satıcı kız tavsiye etmişti ve iyikide almışım diyorum harika kapatıcı özelliği var.Çok hafif güzel yapısıyla hemen ciltte ton farklılıklarını ortadan kaldırıyor ve makyajınızı harika sabitliyor.

ben kullandım ama beğenmedim yani normal ucuz bi pudra gibi yapısı ama kokusu güzeldi bebek pudrası gibi böyle hafif :88:

ben kullandım ama beğenmedim yani normal ucuz bi pudra gibi yapısı ama kokusu güzeldi bebek pudrası gibi böyle hafif :88:

evet dogru bende kullandım bebek pudrası gibi cok hafif bi yapısı var. eger cok sorunlu cildin yoksa siyah noktaları flan güzel kapatıyo tavsiye ederim ama mutlaka rengini deneyip almalısın. fondten pudra karısımı bu urunlerın rengının tam tutturulması gerekıyo yoksa yuzde agır duruyo

X