Bölgesel İncelme Matrigen krem

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Arkadaslar yaklasık 1,5 aydır matrıgenı kullanıyorum ve ben cok memnumum 2 beden ınceldım kısa surede etkısını gosterdı herkese tavsıye edıyorum

Sila 26 merhaba ben de kremi almak istiyorum acaba sen ne kadar siklikla kullandin haftada kac kere yazar misin saol

Merhaba arkadaşlar. Göbek bölgemde çatlaklar var. Kavitasyona gittim ve oradaki kız bu kremın çatlakları %80 oranında azalttığını söyledi.
Çatlaklar için kullanan varsa yorumunu alabilir miyim?
kızın söylediği sadece satış politikası mı doğruluk payı var mı merak ediyorum çünkü.
Şimdiden teşekkür ederim

selamlar, ben kremi 3 hafta kadar düzenli olarak kullandım biraz maymun iştahlı biri olduğumdan istikrar sağlayamadım :) fakat kullandığım 3 haftada bile incelme anlamında bilemem ama selülit konusunda bir hayli faydası oldu.

ya bendede çatlak oluşumunu hızlandırdı. onun için ben bıraktım.

ya bende almak istiyom ama hem fiyatı hemde işe yarayıp yaramdığına güvenemiyom

ya bendede çatlak oluşumunu hızlandırdı. onun için ben bıraktım.

ben de matrigen ile selülit masajı yaptırdım 5 seans şimdi kremi alıp evde devam edeceğim. faydasını gördüm özellikle kalça bölgemde selülit vardı bacaklarda sıkınca meydana geliyordu kalçalarım toparlandı. çatlak konusunda ise yanma söz konusu olduğu için olan çatlakları kremi kullandığın süre zarfında belirgin hale getirdiğini düşünüyorum. çatlak olduğunu farketmiştim ben de ama kırmızı değil bildiğin beyaz beyazlar. birden beyaz olmaları da mümkün değil. ama bi hafta kullanmayınca eskisi gibi oluyorlar yanii bence korkmayın :) selülit anlamında fayda gördüm ben. tavsiye ederim

bu kremi evde sürüp titreşimli selülit masajı yaptırıyorum çok faydasını gördümm

bende matrgen krem aldım ve kullandım. ilk kullanmada acaip bir yanma hissettim. özellikle streç ile sarınca kaşıntıdan bir süre oturamıyorum bile. Çok ümitlenmiştim kıssa sürede etki bulacağımı umdum. Sabah ve akşam kullanmama rağmen vücudumun dahada yayıldığını hissettim. bunu giysilerimden anladım. Daha önce başka bir selülit kremi kullanmıştım ve bayağğı sıkılaştırmıştı vücudumu. Matrigeni 10 günü kadar kullandım ancak sıkılaşma hissetmediğimden dahada vcudumu yayılmasından korktuğum için bıraktım. Bilen biri varsa lütfen bana açıklayabilirmi acaba. Bu kadar yanmaya rağmen nasıl bir etki yapmadı.

bende yanma hissetim yagları eritmek gerekiyordu ya streçle yürüyüs yada hareket yaptın mı

Ben de Matrigen krem kullanıyorum, 2 tüpü bitirdim. Sürünce yakıyo, kaşındırıyo 3 gün yapıyorum gaza gelip, 4.gün vazgeçiyorum.
Bu sefer kararlıyım fazla ara vermeden kullanıcam. Zamanla o yanmanın da azaldığını farkettim.

İlk kullandığımda kalçama da sürüp streçlemiştim. Hiç çatlağım yokken beyazlıklar gözüme çarptı acaba çok sıkı mı streçledim diye düşündüm,korktum.
Şimdi kalçamın üstüne hiç sürmüyorum, eski haline döndü.

Krem etkili ancak bırakınca eski halime dönüyorum. Bu 5 kutuyu bitirip yeniden alıcam. Ara ara haftada iki falan tazelemeyi düşünüyorum. Vichy'i de öneriyorlar ama bunun doğallığı beni etkiledi lipoliz etkisi bide. Bir deneyin derim. Benim selülitler azaldı. İnceltiyo da baya. Bacağımın alt kısmına da sürüyorum belki incelir diye :)

Selam bayanlaaaar,

Valla haftasonu güzellik merkezindeki kız bu kremden bahsedince ilk buray agirip baktım. Nedir, ne değildir diye.
Ben neticede aldım bu kremi, o yüzden de geri gelip yazmak istedim. Alacak olan varsa fikir olsun diye, zira pahalı biraz.
Benimki biraz mecburi alım oldu ama neyse. :)
Henüz 2 gündür kullanıyorum, ancak sürdükten birkaç dakika sonra aman Allah'ım o ne yanma hissi öyle!
Acı gibi değil, içten içe vücut öyle bir ısınıyor ki, dışarıdan dokununca soğuk ama içeriden ateş gibi. Yarım saat sürüyor bu durum.
Yetersiz miktarda sürünce ısınmıyor zaten, uygun mitkarı buradan anlayabilirsiniz. Ben kılavuza bağlı kalmadan 5-10 ml arası sürüyorum.
Bu bağlamda kutu (5 x 40 ml) vaad edildiği gibi 6 ay değil, 1 ay ancak yeter!
Sonuçları paylaşırım sizinle,

Slm ,
Krem ile ilgili yorumlara bakarak bende merak ettiğim için bu kremi aldım.Bugün ilk kez kullanmayı planlıyorum.Mümkün olduğunca usulüne uygun ve düzenli olarak kullanıp sonuçlarını sizler ile paylaşacağım.Bunun içinde tabiki ölçülerimi aşağıda veriyorum ve hep beraber bu krem ne kadar işe yarıyor göreceğiz.Kremi kullanırken özel bir diyet yapmayı planlamıyorum günlük rutinlerime devam edeceğim zira çok fazla kilo ve selülit problemim yok.Bacaklarım biraz kalındır onu biraz inceltmek ve göbek bölgemden incelmek istiyorum.

Diz:36 cm.
Dizin 15 cm yukarısı : 45,5 cm
Üst bacak en kalın yeri:55,5cm
Kalça : 98cm
Göbek:83Cm
Bel:72cm
Kilo:59Kg.
Bugün ilk kullanımdan sonraki yorumlarımı ve bundan sonrada her 7 günde bir yorumlarımı yazacağım görüşmek üzere :))))

Son düzenleme:
Arkadaşlar soğuk lazere giderken doktorum bunu vermişti sürüp streçlenip power plate yapıodum çok faydasını gördüm tabiki bırakınca aynı eski durumuma döndüm soğuk lazerde ,pçplatede hepsi yalan oldu paramamı yanayım emeğimemi (

sürdükten sonra streçleniyomusun ve spor yapıyormusun

merhaba arkadaşlar,
bende bu kremi çok araştırdım fakat sonrasında almaktan vazgeçtim.şimdi nivea Q10 plus ve portakal,kekik ,melisa ve biberiye yağını karıştırıp kullanıyorum.hergün 45 dakika yürüyüş ve 15 dakika bisiklet yapıyorum bence etkisi oluyor.bir kez spor yaparken kremi sürüp strech sardım ve inanılmaz terledim tabii gecede böbrek ağrısından yatamadım onun için ben strech pek tavsiye etmiyorum.ben hergün spor sonrası duş alıyorum ve kremi tüm vücuduma sürüyorum sonrasında göbek ve bacak kısmım için kremi elime alıp içine yağ karışımından 10 damla damlatıp göbek ve bacaklarıma sürüyorum ve bence fayda ediyor tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…