Matematik işlemini yapın, sonuca şaşırın!

kaydirigubbakcemile2sevdım ben bunu şutarafagitti 30 demedı bana :jeyyar: hala 29 :dance: :dance: :dance:

yanlış işlem yapmışsındır yoksa çıkar i.ö.o öğretmenimiz bizede öğretmişti bunu herzaman dogru çıkar yeterki işlemleri yanlış yapmayın

şindik bu doğru veya yanlış çıkınca noluo anlamadım ben, birisi baa bu testin espirisini anlatabilirmi lütfeyn :uhm:

tatlım doğru ve ya yanlış cıkınca diye bi şey yok işlem hatsı yaparsanız yanlış çıkar yoksada doğru çıkar ilk 2 basaman ayakkabı numaranızı son iki basamak yaşınızı

simdi yapın dogru cıkıcak emın olun ben bıraz karıstırmısım testıı sımddıı oldu

ilk 2 rakam dogru son iki rakamda dogru diyebilirim cünkü sunun surasinda 2 ay sonra o yasa ulasiyorum
güzel paylasim icin tesekkürler

anaaaaa valla doğru :1shok:ayakkabı numerom 38 yaşım 31 çıktı 1 yaş fazla çıktı.şundan olabilir bazen 37 bazen 38 oluyor bana belki ondankafamçokkarıştı.ne iş bu yaCADIARZU

ARADCA SIRA YANLIS HESAPLAMALAR SONUCU YANLIS DOGRULAR CIKSABILIR IDARE EDEN ARTIKIN :d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…