Pudra, Fondöten, Kapatıcılar mat ,beyaz aynı zamanda doğal duran fondoten

boomba58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
290
1
33
merhaba kızlar, ben mat doğal duran tabiri caizse yüzümü dümdüz gösterecek bir fondoten arıyordum , clinique almaya karar verdim ve yüzümde deneyerek anti blemish aldım parlamayı önlüyordu güzeldi fakat uzun soluklu bir fondoten değildi kapatıcılığı çokta iyi değildi, estee lauder ı önerir misiniz kızlar? dediğim gibi mattı ama bir yerden sonra parlama yapıyordu ve çokta doğal durmuyordu. hazal kaya nın dizilerdeki teni gibi bir ten sağlayacak fondoten istiyorum , nude ve heykel gibi bir surat istiyorum kızlar önerilerinizi bekliyorum :)

kesinlikle ysl hydra feel foundation
numar 2- 3 arasından tercihini yap
çok güzel, bende her iki rengi de var
bazen ayrı ayrı bazen karıstırıp yeni bir renk yaparak kullanıyorum
mat tertemiz bir görüntü veriyor

bende kesınlıkle estee ve lancome tavsıye ederım
estee bıraz daha koyu kıvamlı ve pembemsı bır fondotendır kesınlıkle dagılmaz muhtesem bır fondotendır porselen gıbi gosterıyor cıldı sadece cıldın kuruysa öncesınde mutlaka nemlendırıcı kullanman gerekır fıyatı 97 tl terledıgınde bıle dagılmaz yuzunu yıkamazsan 2 gun bozulmadan kalıcılıgını saglıyor ozellıkle denedım bu arada kapatıcı ozellıgı tartısılmaz
lancome daha mat sade ve daha sıvı bır kıvamı vardır yanı dogal bır gorunumu var daha gunlukbır fondoten akmaz dagılmaz ıkısıde tartısılmaz fıyatı 109 tl bugun yenı bır sıse daha aldım
ben ıkısınıde kullanıyorum cıldı bebek gıbı gosterıyorlar cokta uzun sure gıdıyorlar bence hıc baska arayışlara gırme
ıddalı olmayı sevıyorsan estee
daha dogal ve bebek gıbı bır goruntu ıstıyorsan lancome

X