Maske önerisi

kriptok

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2021
64
11
Merhabalar,

Ameliyatın üzerinden 5 ay geçti ama ben maske takmaktan çok rahatsız oluyorum. Genelde burnunu kapatmadan ağzımın üstüne koyuyorum ancak bazı yerlerde maskeyi tam takmak zorunlu oluyor. Özetle bana maske önerir misiniz? Çok geniş ve telli olması gerekiyor.

Başka telli maskelerim var ama dar oldukları için gene de burnuma temas ediyor.

Merhabalar,

Ameliyatın üzerinden 5 ay geçti ama ben maske takmaktan çok rahatsız oluyorum. Genelde burnunu kapatmadan ağzımın üstüne koyuyorum ancak bazı yerlerde maskeyi tam takmak zorunlu oluyor. Özetle bana maske önerir misiniz? Çok geniş ve telli olması gerekiyor.

Başka telli maskelerim var ama dar oldukları için gene de burnuma temas ediyor.
5 ay da etki eder mi gerçekten?
Bu konu gerçekten çok konuşuluyor. Ben ipi kesip, başka bir iple bağlıyorum. Baya geniş bir maske oluyor biraz da sırıtıyor… Ama her türlü şunu söyliyebilirim ki her türlü değiyor

5 ay da etki eder mi gerçekten?
Bu konu gerçekten çok konuşuluyor. Ben ipi kesip, başka bir iple bağlıyorum. Baya geniş bir maske oluyor biraz da sırıtıyor… Ama her türlü şunu söyliyebilirim ki her türlü değiyor
Ya etki eder mi etmez mi bilmiyorum ama ben şahsen konuşurken vs. burnuma deymesinden rahatsız oluyorum. Maskenin kendisi(ağzınızı kapattığınız kısım) darsa ipi uzatmanın pek bir şeyi değiştirmez maalesef.

Geçenlerde ziyaret ettiğim bir yerden maske almıştım 1 tane (hediye gibi bir şey) gerçekten çok rahattı. Keşke o maskenin hangi marka olduğunu bilsem. O maskeyiy yüzümü tam kapatacağım zamanlarda kullandım ama sonradan kaybettim.

Merhaba,
Ben siyah evony maskelerden kullaniyorum, maskeyi hem kendiliginden katli olan yerlerinden 1 seviye daha aciyorum genislemis oluyor hem de iplerin maskeye sabitlendigi yerde de bilincli yapildigini dusundugum yirtarak biraz acma payi var, iki taraftan da dikkatlice biraz yirtiyorum orayi ve boylelikle lastikleri de genislemis oluyor. Tel kismini once elimle ucgen yapip sonra takiyorum. Bu sekilde yapinca maske yuzumde biraz buyuk duruyor ama burnuma hic degmiyor

Merhaba,
Ben siyah evony maskelerden kullaniyorum, maskeyi hem kendiliginden katli olan yerlerinden 1 seviye daha aciyorum genislemis oluyor hem de iplerin maskeye sabitlendigi yerde de bilincli yapildigini dusundugum yirtarak biraz acma payi var, iki taraftan da dikkatlice biraz yirtiyorum orayi ve boylelikle lastikleri de genislemis oluyor. Tel kismini once elimle ucgen yapip sonra takiyorum. Bu sekilde yapinca maske yuzumde biraz buyuk duruyor ama burnuma hic degmiyor
Merhaba teşekkür ederim dediğiniz maske bu mu acaba:
Evony Black 3 Katlı Yumuşak Elastik Kulaklı Siyah 50'li Cerrahi Maske Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu arada maske kullanıp burunda sıkıntı oluşan var nı gerçekten?
Yani uzun süre kullanımda bu duruma uğrayan var mı

X