Selülit Maske ile Selülite Care

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
T

thuche_k

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi thuche_k
:dance:arkadaşlar 2-3 tatlı kaşığı susam yağına 1-5 tatlı kaşığı zencefil tozunu karıştırıp maske kıvamına getiriyoruz sonra sorunlu bölgelerimize srüp streçle çok sıkı olmayacak şekilde sarıyoruz.yarım saat bekleyip masajla çıkarıyoruz.. hadi kolay gelsin:teytey::teytey::teytey::teytey:

• Konu Sahibi thuche_k
kullanan var mı bunu,denenmiş bi tarif mi?

• Konu Sahibi thuche_k
kızlar sağolun hepinis moralim düseldi valla:)bende yeni yapmaya başladım ama suna dumankayadan bu tarif onun için güvenilr bence deneyin ben size sonuçları bildiririm büyük bir zevkle:)

• Konu Sahibi thuche_k
Canım paylaşımın için sağol a.s.ben de yaparım 15 gün de bir,kolaymış,hazır kurtulmuşken edinmemek lazım tekrar,herkeze selülitsiz günler dilerimsüprizzzzz:sm_cool:
İyi bir amaç için sevgiyle yola çıkan asla yanlız kalmaz,er ya da geç farkedilir:teselli:Senin gibi ince,zarif bir kızı kim yanlız bırakıra.s.

• Konu Sahibi thuche_k

ayyy mest oldum resmen çook teşekkür ederim ya vallahi nedicemi bilemdeim şimdi tekrar tekrar teşekkür ederim böle güzel bi sözüm yokki karşılık weriimtarife gelince ben bunu suna dumankayadan birebir aldım (kitap fuarında)denedim çok kolay4farkedilio ilk seferde cnmcm dene sende memnun kalırsın senin mucizen kadar olmasda
1hug::1hug:

• Konu Sahibi thuche_k
saol tatlı,deneriz zararı olmayacağı kesin zaten :)

teşekkür edrim cnm dene bnce farkı görüceksin he bide sen bndan hariç birşey kullanmıcaksan hafta da bir yapmalısın bn sevgili bahar kokusunun tarifini kullandım için bu tarifi 15 te bir yapıorum kolayy gelsiiinnn

• Konu Sahibi thuche_k

canım benim bu karışımı her gün mü yapacağız nasıl yapıyordun sen ?

• Konu Sahibi thuche_k
canım benim bu karışımı her gün mü yapacağız nasıl yapıyordun sen ?

canım ben ilk önce haftada bir yapıyordum sonra 15 te bire çıkardım çünkü ben sevgili baharkokusunu tarifini gün aşırı yaptıım için bu tarifi bu şekilde uyguluyodum veee çook güsel sonuçlar aldım ama sende eğer benim yaptıım gbi yapmıcaksan haftada iki üç kez yapabilirsin okyerimseniben

• Konu Sahibi thuche_k

ben de suna dumankayanın şu tarifini uyguluyorum ve işede yaradı gözle görülür bi şekilde azaldı. 3 limon suyu 5 tane aspirin 1 tatlı kaşığı biberiye,portakal,okaliptik yağını karıştırp masajla uyguluyorum. şimdide yosun sabunu ve kabak lifi akıp onu denicem inşaallah etkisi olur canım. sen başka bbişey yapıyor musun? önereceğin şey varsa yaz. biran önce kurtulmak istiyorum.

• Konu Sahibi thuche_k

tamam bende ona benzer bi tarif uyguluyorum haftada 1 defa uygularım. başka selülit için uyguladığın tarif var mı?:uhm:

• Konu Sahibi thuche_k
valla cnm bn biçok tarif denedeim ama baharkokusununki heem çook kolay ve bi okadaer da etkili sende bi bak istersen bence denemeye değerhemde çook...

• Konu Sahibi thuche_k
:uhm:sevgili hilal genç cnm kullanmaya devam ediosan ltfn farkı yada problemi söle ki bizde bilelim ok muyerimseniben

• Konu Sahibi thuche_k
:uhm:sevgili hilal genç cnm kullanmaya devam ediosan ltfn farkı yada problemi söle ki bizde bilelim ok muyerimseniben

canım kullanmaya devam ediyorum gözle görünür bi şekilde azalma oluyor tavsiye ederim sizde devam edin hem sürekli spor yapamadığım halde:dance::dance:

• Konu Sahibi thuche_k

canım sen nasıl kurtuldun :uhm:a.s.

• Konu Sahibi thuche_k
kızlar suan bunu yaptım folyoladım bekliyorum.yalnız sunu söylemek istiyorum bunu uygulamak cok zor.cünkü susam yagı ve zencefil kolay maske olmuyor sürülmüyor bacaga.kese yapıyo gibi düsüyolaryere.bir şişe susam yagını bitirmeme ragmen olmadı.yine de bekliyorum bosa gitmesin.ama umutlu degilim.zencefil içerden alındıgında daha etkikili bence.soguk algınlıgına birebir..ama yazan arkadasıma da tesekkür ederim yine de denemiş oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…