Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

bende sabah oldum öyle,bi halsizlik yattım az geçti...ama sana sürekli oluyo öğlende galiba bebişe söle de yapmasın böle şeylerr

ahadaa soyledimm boylee seylerr yapmaa annesii dedimm bananee der gibii sancii verioo.:) zamanee cocuklarii anacimm

Kaynatmisiniz gene ben evdeyken pek giremiyorum malum buyuk kizinla ilgileniyorun yemek ev isi aksam oluyor bide anneme ugruyorum tatil bitti neyseji yarin sabah sizlerleyim bende peraembe gidicem doktora 11+4 olacagim bakalim ne dicek cinsiyeti icin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hissettiginiz sertlij sagdaki soldaki dediginiz sey evet bebeğiniz ama ufak oldugundan keseyi hissediyorsunuz :) atma hissi kalbi degil gebelerde karsilasilan bisi kas kasilmalarindan meydana geliyo biliyosunuzki gebelikte kasilma coj oluyo e rahinde karna yakin olunca en cok karin kaslarinda hissediyosunuz o atislari

Hmm. Tesekkurler tecrubeler için😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bir de bebisleri hissetmek ilk aylarda cok guzel bi his evt icinizde bi canli var hareketlerini aynen hissediyorsunuz nerde olduklarini uyuyup uyandiklarini bazen costuklarini ama son aylarda aci vermeye basliyor kizim cok hareketliydi donerken dirsegi karnimi cizip geciyodu disaridan gozle bile goruluyodu hep yan yatardim yuzustu bile yatamiyordum umarim cogu sorulariniza cvp bulabilmisinizdir :) deneyimlerimi paylasmak hosuma gidiyor sizlerle baska sorunuz varsa burdayim kizlarr :))

Yuzustu demisim sirt ustu demek istemistim :)

Dışardan onun hareketlerını gormek acayıp guzel bi duygudur heralde.inşş bizde hayrlisiyla goruruz o gunleri inşallahh

bende yemeklerle uğraşıp duruyom,senin hem çocuğun hem ev işlerin idare ediyosun ama maşallahh

anamm deme yaaa son aylarda zaten davul gibi olucaz,birde bebiş çizerse davul booommm

bende yemeklerle uğraşıp duruyom,senin hem çocuğun hem ev işlerin idare ediyosun ama maşallahh

anamm deme yaaa son aylarda zaten davul gibi olucaz,birde bebiş çizerse davul booommm

Deli davul demiş ya😃😃haha .ıyı güldüm yine

Ya benım belimin yanları falan geriliyo bazen.bırı etlerimi cekiyo sanki😃😃😃

Aynen oyle.karınlar bellı dımı artık sizdede

evet,önceden hafif göbişim çıkardı,şimdi büyüdü biraz,bellli oluyo artık bazı pantolonlarım olmuyo seninde mi çıktı
Ya benım belimin yanları falan geriliyo bazen.bırı etlerimi cekiyo sanki😃😃😃

onlar rahmin genişlediği içindir canımm

evet,önceden hafif göbişim çıkardı,şimdi büyüdü biraz,bellli oluyo artık bazı pantolonlarım olmuyo seninde mi çıktı

onlar rahmin genişlediği içindir canımm

Aynen pantolonlarn banada olmuyo tayta gectim.onceden şişko gbi duruyodum şimdi hamiş oldugum belli oluyo.

Aynen pantolonlarn banada olmuyo tayta gectim.onceden şişko gbi duruyodum şimdi hamiş oldugum belli oluyo.

kaç kilosun ki :) aynen iyi ki tayt pantolon var heee benim daha söylemesem anlaşılacak kadar yok yaa,bende az büyüsün belli olsun diye bekliomm

kaç kilosun ki :) aynen iyi ki tayt pantolon var heee benim daha söylemesem anlaşılacak kadar yok yaa,bende az büyüsün belli olsun diye bekliomm

Benım karnım normalden buyuk doktorumda demiştı.58 kiloyum maleseff

anammm bende 59,5 bende sandım 70 diyecek,ideal kilon karnında büyükse büüyük canım boşverrr

Valla bende normale gore şişkoyum zannedıyodum.aynı kiloda oldugumuza sevındm.hahaha.

Valla bende normale gore şişkoyum zannedıyodum.aynı kiloda oldugumuza sevındm.hahaha.

Karnımın buyuk olması hoşuma gıdıyo.arada hamiş tişörtlerıde gıyyorum😀😀😀

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…