Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aynen bende oyleyim canım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydınnnnn herkese günaydın
yarın kontrolümüz var prof a gitcez sorusu olan varsa yazsın ben sorayım gidince..

ayyy gercektenmi cnm, cok makbule gecer, bizim bebis 9gün önde gidiyor :/ bu bebek acisindan bir sorunmu? sagligi acisindan fln? bide bebek tombismiki acaba önden gidiyor?
bunlari sorarsan cok sevinirim cnm simdiden tsk ederim

İyimiss kizzz korkmaa ozamann biseycikk olmaz kene falan dedin benide korkuttun:) calisan kizlarimiz yatiolarr herhaldee bugunn pazar yaaa :) kocislerinizde yaninizda ohhh:)

ıyyy ne iğrenç bu böcükler yaa... kız dışarı çıktık o kadar dolandım çantamın üzerinde benle gezmiş böcek

Uyuzcanim daa cevrim disii kocisi geldii galibaa böcük oldureceklerdii :) uyuzcanimm nereye kayboldunn

hahahah aynen bi geldi elinde ilaç sanki böcekler devasa büyüklükte göster nasıl korkuturlar seni mahfetcem onları diye girdi eve odayı ilaçlayıp dışarı çıktık,yeni geldim eve adım uyuzcan kalacak yaaaa :) canım benim adım ayla

Son düzenleme:

Aylacım böcek istilasına ugramışsın gecmiş olsun.aman ilaç dokunur dikkat et

Kızlar bebişlere isim düşündünüzmü.kız erkek

Aylacım böcek istilasına ugramışsın gecmiş olsun.aman ilaç dokunur dikkat et

saol canım yaa malesef,sadece yatak odasında var oraya sıkıp kapıyı kapattık diğer yerler rahat allahtan,yoksaa evde duramam ki

Ben hiç duramazdm valla

Ben evde minik kelebek örümcek gorsem apartman ayaga kalkıyo😃😃

ben böcekden büyük olmadıkça korkmam,örümcek falanda korkmam ama bunlar minicik hiç korkulacak gibi değil fazla oldukları için tırstım, birde ne olduları belli değil böğğ

ben böcekden büyük olmadıkça korkmam,örümcek falanda korkmam ama bunlar minicik hiç korkulacak gibi değil fazla oldukları için tırstım, birde ne olduları belli değil böğğ

Evet kızlar bebiş isimlerini alalım😃😃😃😃

Eşim tuttrdu kız olursa adını mila koycaz diye.kız istedıgı için erkek ismi hiç duşunmuyo benimki😃😃

nedense hiç şu isim olsun diye düşünmedim daha, cinsiyeti bilmediğim için olsa gerek,senin aklında var isim galiba he

nedense hiç şu isim olsun diye düşünmedim daha, cinsiyeti bilmediğim için olsa gerek,senin aklında var isim galiba he

Daha cok eşimin var kız olursa kesin mila olcakmış oyle diyo.resmen tutturdu😃😃😃😃😃

İyimiss memnunn böcukk katillerii ismini bilmedigimm icinn mecbur oylee diorumm aylacimm

Daha cok eşimin var kız olursa kesin mila olcakmış oyle diyo.resmen tutturdu😃😃😃😃😃

anaaa :) kararı vermiş seninki benimki de erkek olursa ben koyarım diyo

Cnm kizim olursaa meryemm oglum olursaa yusuf koyacagiz ins benim bebisim once olmadigi icin bi teyze yusuf suresini 41 defaa oku niyettede oglum olursa yusuf kizim olursa meryem koyacagim de dedi bende oyle yaptim cok sukur 41 e kalmadi hamile kaldim. Darisi tum isteyenlerin basina ins:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…