Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

huu huu nerdesinizz bacılar yaa
Burdayım canım...dün kontrolümüz vardı bugünde alışveriş giremedim.bu arada kızlar jokerde 300 tl lik alışverişe 150 tl hediye çeki var.çok güzel bir kampanya mama sandalyesi ve park yatak aldım.aslında park yatağa ihtiyacım yoktu sadece anneme kv gittiğimde ARDA kendi yatağında uyusun diye aldım kampanyada avantaşlı gelince

Bizde dün kontrole gittik herşey yolunda şükür. Ardanın da herşey yolundadır inş. Evet bende gördüm o kampanyayı ii yapmışsın canım bizim oğlana ben park yatak almıştım 3 aydır yatmıyo içinde uyumuyo ya. Az daha büyüsün alıştırcam. Gece ne güzel uyuyordu artık saat başı kalkıyorum ya pufff

Şükür bizim kontrolde iyi geçti doktorumuz ARDA ince uzun boylu biri olacak dedi kilolu bir bebek olmasını biz doktorlar zaten istemeyiz dedi.bende babasıda çocukken çok zayıftık bize çekmiş oğlanda.valla bizimki sünnetten 1 hafta sonra geceleri sürekli kalkmaya başladı arada yani dışarı çıkıp temiz hava alınca güzel uyuyor.diğer günler2:30 dansonra 1 saat yada 1.5 saatte bir kalkıyor.doktor gündüz çok uyttuğun için dedi ama gündüz uyumazsada hiçbir iş yapamıyorum.

Bu arada kızlar tetenozın 3. Dozunu yaptırdınızmı ben daha yaptırmadım korkuyorum agrı olcak diye.çocukla ilgilennek çok zor olurdiye düşündüm.ne yağsam acaba yaptırmasammı karardız kaldım .

Bizimki bi ara hem gündüz hem gece uyuyordu şimdi gündüz de gecede uyanıyo sürekli nazar değdi miniğime. Ohh sünnet işi bitmiş sizin güya bizde yaptırcaktık. Tetanosun 3. Dozunu yaptırdım ben o gece kolun çok ağrıdı

Off ne yapsam acaba yaptırsammı ilk ysptırdığımda 4 gün kolumu tutamadım resmen ağrıdan oturup ağladım.eşim boş ver diyor

Off ne yapsam acaba yaptırsammı ilk ysptırdığımda 4 gün kolumu tutamadım resmen ağrıdan oturup ağladım.eşim boş ver diyor
ilkinde bende de hiç ağrı olmamışdı bunda ağlayacaktım nerdeyse beşirde sürekli o kolda olduğundan 2 kat daha fazlaydı. benim eşimd öle diyodu asm de hemşire gel yapalım deyince gittim en azından bi daha olmam diyee

Bu arada kızlar tetenozın 3. Dozunu yaptırdınızmı ben daha yaptırmadım korkuyorum agrı olcak diye.çocukla ilgilennek çok zor olurdiye düşündüm.ne yağsam acaba yaptırmasammı karardız kaldım .
Bende yaptrmadm cokta dusunmuyorum acikcasi gozum yemio oglum kucagimdan inmio cunku

Kizlarrr nerelerdesiniz. Hakan i sunnet ettirmek istiyordum lokal icin gec kalmisiz anestezi icinde cok kucuk dedi doktor 6 aylik olunca dedi. bende ise baslamadan olsun bitsin diordum kaldi sizler ne yaptiniz sunnet isini

Kizlarrr nerelerdesiniz. Hakan i sunnet ettirmek istiyordum lokal icin gec kalmisiz anestezi icinde cok kucuk dedi doktor 6 aylik olunca dedi. bende ise baslamadan olsun bitsin diordum kaldi sizler ne yaptiniz sunnet isini
kimsecikler yok buralarda yaa biz 4 aylık olduk hala duruyo sünnet işi,güya 1. ayda yaptırıyorduk nerdeeee

kimsecikler yok buralarda yaa biz 4 aylık olduk hala duruyo sünnet işi,güya 1. ayda yaptırıyorduk nerdeeee
Aynen canim yaa 40 i cikar cikmaz diordum. Kolikti oglan 3 ay olsun dedik bu seferde doktor olmaz 6 ay olsun dedi ertelendikce ertelenio ins 6 aylikken bisey cikmaz

Ben 2.5 aylıkken yaptırdım canım.1 haftada iyileşti .keşke erken yaptırsaydın.

Ben 2.5 aylıkken yaptırdım canım.1 haftada iyileşti .keşke erken yaptırsaydın.
Ah canim ya cok istedim ama bizimki kolikti asiri gazliydi mecburen surekli masaj ayaklari ittirme yapiorduk karnina gecmeaini bekleduk bu seferde gec kldik umarim 6 aylikken yaptirabiliriz yoksa cok zor olur artik herseyin farkindalar. Bari ayaklanmadan halledelim ne guzel sen kurtulmussun darisi bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…