Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Geldm canlarım. Faceyede giremedim pazar günü anneme gittim oğluşumla bugün geldik daha yoksa yazmaz mıydım :KK49:

Cok sukur geceleri arada uyuyoz boylee :) darisi basinaa diyeyim gunum askimi sevmekle gecio daha yeni emzirdim emzirdigimde kucagimda uyumasii bile dunyanin en guzel duygusuu yaa Rabbimize binn sukur
Kesinlikle çok güzel ama artık yoruldum ya uyumak istiyorum

Kesinlikle çok güzel ama artık yoruldum ya uyumak istiyorum
Bendee:KK43: cok yorgun ve uykusuzum. Gun icinde de kucaktan inmio kollarimin dermani yok duzeldiklerinde dis derdi baslayacakmis yine uykusuz geceler olacakmis 1 1.5 yili gozden cikarmaliymisiz

Kızlar benim bebiş erken doğdu şimdi 3 buçuk aylık gaz sorunumuz tam gaz devam sizinkiler nasıl uyuyorlar mı birde bizde reflü var emmekte zorlanıyor burnumuzda hep tıkalı:KK16: sizlerin nasıl

Gaz olayımız tamamen bitti gibi birşey çok şükür. Geceleri daha az uyanmaya başladı bi iki gece hiç uyanmadı hatta aman maşallah. Burnu ilk zamanlar hırıltı yapıyordu artık yapmıyo
Kızlar benim bebiş erken doğdu şimdi 3 buçuk aylık gaz sorunumuz tam gaz devam sizinkiler nasıl uyuyorlar mı birde bizde reflü var emmekte zorlanıyor burnumuzda hep tıkalı:KK16: sizlerin nasıl

selam kızlar sayfa az da olsa hareketlenmiş sayılır:KK73:nasılsınız bebişlerle umarım herkes iyidir:KK19:

Cok sevindim aylaa kendimi nedense size endeksledim ayni seyleri yasadik hep 20 gun daha sabredecm demekki masallah besire
Gaz olayımız tamamen bitti gibi birşey çok şükür. Geceleri daha az uyanmaya başladı bi iki gece hiç uyanmadı hatta aman maşallah. Burnu ilk zamanlar hırıltı yapıyordu artık yapmıyo

Cok sevindim aylaa kendimi nedense size endeksledim ayni seyleri yasadik hep 20 gun daha sabredecm demekki masallah besire
geçiyo canımm gçiyo o kadar gaz çıkaran çocuk hiç gaz çıkarmıyo nerdeyse bi kaka yaparken o kadar. az rahatladık şükürr.sende görcen o günleri merak etmee :KK68:

buna da şükür artıkk:cool::cool: biz iyiyiz çok şükür oğlumlaa,sen nasılsın çocukların nasıllar:KK76:
Ne olsun canımm işte Eymen i bıcı bıcı yaptım az önce iyiyiz çok şükür :emir_bebek: bir de benim prensesimin doğum günü oldukça yaklaştı şimdi onun hazırlıklarındayız :KK73:

X