Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

heyyyy gidi hyyy geçen sene bu zamanlar bebişlrimiz bize tutunmuşduu oyyyy ne heyecanlı günlerdi,allaha binlerce kez şükür kucağımıza aldık hepimiz sağlıklaa :nazar::KK37:

Çok sevindim canım allah tamamına erdirsin.kaç haftalık olduğuyla ilgili birşey sölemedi mi? Benimki 2428 çıkmıştı 5 hafta 5 günlüktü.seninkide 3-4 haftalıktır galiba yeni bir heyecan başlıyor desene.bende tekrar hamile olmak istiyorum :mad::mad:
Mrb cnm :) aynenn valla keskee bi tane dahaa askim olsaa herseyin hayirlisii bu arada dogumumdan bu yanaa hala adet olmadim ya

slm benim ilk bebeğim tüp bebekle oldu şuan 23 aylık bi oğlum var 7 haftalık hamileyim bizede sürpriz oldu :) tahmini olarak kasım yada aralık gibi doğum olur sezaryan olduğum için artık bende burdayım kızlar
Darisiii bizimdee basimizaa yaaaa :) hos geldin cnm gecenn senee bizde bolee hamis hamis yazoduk cok sukurki Rabbimize bebislerimizi aldik kucagimizaa

Cok degistii vucudumuzz yaaa bendede bazi seyler oluo sonraa diolarr eee artik dogum yaptin normall diee oooo 5 ayy oldu
Benimde 4 ay oldu gerçwkten vücudumuzda çok şey değişti inşallah normale döneriz .bıktım çünkü bu akıntı olayından.markette günlük ped tükendi yani.sende ne gibi sorunlar var canım?

kızlarr 8 aydır bekliyordum bugünü. hcg : 13.31 cıktı adetim 2 gün gecikmişti. umarım 2 gün sonraki testte değerim yükselir... kimyasal hiç yasamadım inşallah olmaz.. ama çok garip oldum ne sevinebiliom ne bas bas hamileyyim diebiliyorum bekliyoruz sadece heyecanla..

kızlarr 8 aydır bekliyordum bugünü. hcg : 13.31 cıktı adetim 2 gün gecikmişti. umarım 2 gün sonraki testte değerim yükselir... kimyasal hiç yasamadım inşallah olmaz.. ama çok garip oldum ne sevinebiliom ne bas bas hamileyyim diebiliyorum bekliyoruz sadece heyecanla..
İnşallah yükselmiştir değerlerin canım Rabbim hayırlısını versin Hoppa

o ikilemde kalma duygusunu çok iyi biliyorum ama ben bayağı geç gitmiştim doktora 6 haftalıkdı.inanılmaz bi duygu inşallah yükselir de her anın tadını çıkarırsın :KK68:

o ikilemde kalma duygusunu çok iyi biliyorum ama ben bayağı geç gitmiştim doktora 6 haftalıkdı.inanılmaz bi duygu inşallah yükselir de her anın tadını çıkarırsın :KK68:
inşallah.. ilk defa gebelik testim pozitif cıktı. sokakta sırıta sırıta yürüyorum sevinçten... rabbim hayırlısını nasip etsin..

X