Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Eymen paşaya bak helee maşallah
sağol canım
Aynen bazı dr neden dr olmuş bende anlamıyom.
Evettt yaa masallah
Sağol tatllım

yok öyle bir şey üşütmekten süte zarar mı gelir canım. süt üşümesi falan faso fiso.

Maş Allah saçlara bak kapkara maş allah. Kravatını yesinler.
Evett kizz masallah oglusumaaa :) Allah im esirgesin hepsini kv oylee dio isteee de benn dedim dr refluu dedii diee artikin sinir oluo insan yaaaa

Napayım canım beşir beyle boğuşuyoruz oynuyoruz. Yaaa maşallah çok tatlı. Yaa ne kadar saçı var bizim oğlanın dökülüyor keltoş kalacak. Bende uzasın istiyorum
Heheemasallahh hepsinede aylosum askimm kizzz bi tanelerimizz bizim onlare

ahh kızlar kafayı yicemm artık
şu Eymen bey beni öldü bitirdi yaa ne süt içiyor ne de mama
ne kadar uğraştıysam da hiç bir şey fayda etmedi süt de istemiyor mama da
süt içmiyor az olan sütüm de kesilcek diye korkuyorum artık çok uğraşıyorum ama bana mısın demiyor
ne yapacağım kızlar yaa bir akıl verin

doktora danıştın mı canım,o ne dedi.sütün az olsa da eymen emmse bile sen sağ bitmez o zaman.eymene de sağıp biberonla vermeyi dene bakalım içecek mi.yaramazz eymn anneyi üzmeee

doktora danıştın mı canım,o ne dedi.sütün az olsa da eymen emmse bile sen sağ bitmez o zaman.eymene de sağıp biberonla vermeyi dene bakalım içecek mi.yaramazz eymn anneyi üzmeee
Danışmaz mıyım canım hatta çok kusuyordu da her yediğini atıyordu onu da söyledim kilo alımı normalse bir şey olmaz dedi doktor her ne kadar kilosu normal dese de kilosu bana hiç normal gelmiyor mamayı biberonda vermeye çalışıyorum ama mama almıyor biberon daki sütü hiç almaz beyefendi Ahh teyzesi bir duysa da seni akıllansa ama benim sözümü de dinlemiyor ki seni dinlesin

canlarr ben facebooktaki gruptaydım ama tadı hiç kalmadı szler gb değil... napıosunz bebişşler nasl.. umarım hepiniz iyisinizdir..bz bgn 3 aylık olduk çok mutlıyuz

Meltemim kuzum ben herkes face geldi saniyodum hic bakmamaya baslamistim ama burdaysak ben de varimmm :)
Ilk goz agrimiz burasi :)
Bende de baby 2go var.bastona en yakin modeli cokk memnunuz cokk hafif ve kullanisli

wala bende ordaydım... ama tadı kaçtı oranında...bide nickler olmayınca insan kim anlamıo hiç,..

Az daha büyüseler ek gıdaya geçsek daha iyi olur inş.

Evet eda tadı kaçtı oranın. Gözün aydın maşallah yaa 3 aylık oldunuz demek
canlarr ben facebooktaki gruptaydım ama tadı hiç kalmadı szler gb değil... napıosunz bebişşler nasl.. umarım hepiniz iyisinizdir..bz bgn 3 aylık olduk çok mutlıyuz

ayy maşAllah canım ne yakışılı yerim benim paşamın saçları da öyleydi ama şimdi dökülüyor hep:)
_swift_ maşAllah adaşımıza pek de yakışıklıymış
Sağol canım. Bizimde saçlar döküldü ama çıkıyor yeniden.
Canım sen anne sütünü biberonla ver mutlaka. Mamayı almıyor onuda almaz deme dene. Aç kalacak hali yok ya mecbur içecek. Benimki beni emmek istemedi 2 gün sanırım büyüme atağı geçirdi o anda. sağıp vermek istemedim beni emsin istedim. MAma zaten vermiyorum. O ağladı ben ağzına tıktım. İstemiyorsa geri çektim. Ama tek çaresinin emmek olduğunu anlayınca paşa paşa ypıştı. Sende zorla bakalım. Kg ne kadar ?
Nice 3 aylara inş allah.

Denemez miyim canım zaten boşa demiyorum almaz diye sütüm azdı sağıp ne kadar çıktıysa ağzına verdim ama yok almıyor almayınca ayrı bir mızmızlık yapıyor ağzına verince de ayrı hatta sürekli de ayakta veriyorum çünkü öyle istiyor beyefendi gece emzirince bile evi beraber turluyoruz ama olmuyor ne yapacağımı şaşırdım artık 12 kasımda doğdu en son 6300 falandı o da bi 15 gün önce falandı... Zorlamaya devam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…