Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

88 li aylik paket var diee biliodum hani sürekli cikamioz bnm aldigim 44 lu amaa ondan dgl e ben almaya gitmiyorum baskasini gönderdiğimdede digerini aliolar 62lide iyii
Canm beyaz primayi ben internetten 90+90 şeklinde aldım 90lik paketide var yani

Yavrum dunden berı cok rahatsz. IKI kere fıskırır gbı kustı. Gazdan uyyamadı yavrumya. Kakasınıda yapamadı. Sabah yaptı az rahatladı. Hala rahtsz yavrum. O gaz ilaçları bı halta yaramıyo. Uykusuzum yorgınum oyle gergınımkı. Şimdi azck uyudu yavrum. Nedır bu gaz nasıl bırıkıyo anlamıyorumkıya. Zaman gectikçe hersey kotuye gıdıyo resmen. Annmde gıdıyo bugun napıcam bîlmiyrmya

Şu gaz olayından bende nefret ediyorum. Aynen çıkan gazın ardından nasıl bu kadar birikiyor yeniden anlamadım. Dün akşam Bizimkide 1 saat boyunca ağladı diril attım mecbur sonra rahatlayıp 2 saat uyudu. Nasıl geçecek bilmiyorum günler. 3-4 ay sürecek OFF OFF

Kızlar yarın dr muayene için çağırdı sizlerde gittiniz mi dogumdan sonra birde vajinal muayene mi yapıyor

Uff şu kusma benm çok canımı sıkıyor
gaz ilaçlarını vermiyorum ben dedigin gibi bi işe yaramıyor

Uff şu kusma benm çok canımı sıkıyor
gaz ilaçlarını vermiyorum ben dedigin gibi bi işe yaramıyor
Aynn o kusma olmasa daha ıyı zaten. Cocugumun içi bayılıyo kusunca ıkı üç gundur kusmuyodu dun gece ıkı kere kustu yavrum. Hep tetıktetım acaba kusucakmı diye içim gidiyoya. Cuma kontrolümüz var inş kilosu falan iyidirde kusmalar zayflatmıyodur

Kızlar yarın dr muayene için çağırdı sizlerde gittiniz mi dogumdan sonra birde vajinal muayene mi yapıyor
Sen normalmi yaptın. Ben sezeryan oldm ama öylesıne cagrdı gıbı doktorum. Çunku korunma yollarını falan konuşucaz dedı bana baska bişey demedı. Gıtmeyı duşunmuyrm yanı

Kızlar Kasım bebekleri var mı
Nasılsınız bebişlerinizin gelişimi nasıl yani agular falan var mı artık bizim başlamadı da

Baktım bisey göremedim yada anlamadim catlak olup olmadığını
ilk yıl alışmaz bi yaşından sonra makat catlagi yapar diyorlar

Walla dun bende kansuk fitil attim bölup gene yapmadi Allam cildiriciiim

Bide kusmamiz basladi bu aksam butun hepsini kustu kac defa. Kakasinida yapamiyodu kac gundur. Bosalttim bagirsaklarini uyarip resmen yorgunluktan rahatlayip bayildi minigim. Allahm adam akilli bi doktoe bulamadim ya cocugumun derdine care

Walla dun bende kansuk fitil attim bölup gene yapmadi Allam cildiriciiim
Offf kakasi gazı kusmasi
40 geçince ben cok şey bekliyordum
Bide kusmamiz basladi bu aksam butun hepsini kustu kac defa. Kakasinida yapamiyodu kac gundur. Bosalttim bagirsaklarini uyarip resmen yorgunluktan rahatlayip bayildi minigim. Allahm adam akilli bi doktoe bulamadim ya cocugumun derdine care
Hiç sorma yaa bende istediğim gibi bir dr bulamadım
Kötünün iyisi Keçiören de Mustafa Akbak var ona gidiyoruz bakalim

Aynen sürekli bitiyo. Ama öle paket var mı bilmiyorum canım. Orası öyle görüyorum eşimi hergün. Allahım az de bol bol kavuştursun
Amiiiin,aylosumm aminn :)
İyi geceler canlar nasılsınız
Kasım bebişleri var mı burda gelişimleri nasıl
Tepkileri vs. Nasıl artık?
cnm benim bebiş de kasım in26dina doğdu ama bizimki erken oldu biraz 3bucuk hafta kg si 2800 dogdu şimdi maşallah 4kg olduk :) tepki olarakda yalnızca bakıyor arada kendikendine gülüyor sinirleniyor:)

Cnm daha gidemiyor musun evine sana da üzüldüm bak. Geçmiş olsun adama da zor yaa çocuğundan ayrii görüntülü konuşuyorsanız hergun ariodur kesin:)

Offf kakasi gazı kusmasi
40 geçince ben cok şey bekliyordum

Hiç sorma yaa bende istediğim gibi bir dr bulamadım
Kötünün iyisi Keçiören de Mustafa Akbak var ona gidiyoruz bakalim

Hangi hastanede? Ya hepsi ayri konusuyo

Ne çekti çocuk ya. Allahım hem bebeğe hem sana kolaylık versin çok zor.

Gözlerim yorgunluktan ve uykusuzluktan kapanıyor ne geceydi demiyorum çünlü hepimiz aynı sorunları yaşıyoruz.off şu gaz olayı bir bitse tam seviniyorum bugün rahattık diye gece ayaktayız.maymuna çevirdi oğluş bizi.

Doktor konusundada kızlar biz internetten yorumlara şikayetlere bakarak bulduk. TOBB şikayetleri en az olan hastane idi. sonrada hastanede bir kaç hastayla konuşarak doğru karar verdiğimizi düşündük.gelen herkes çok memnundu.hasta bebekleri çocukları daha odasına girmeden kapıda ateş ölçerle karşılayan bir doktor ilk defa gördüm.benim doktorum bebeğimi kontrol ederken alt bezini kendi değiştirdi çiş yapmış diye.daha önceki doktırumuz değiştir gel derdi .muayenede 290 diye biliyorum ama doktor sayısı fazla hepsi aynı ücretimi alıyor bilmiyorum. Ücret fazla evet ama ben bu ilk yılı güven içinde geçirmek istedim.birde özel sigorta yaptırdığım için istediğim özel hastanede muayene olabiliyoruz.hersey dahil paket bizimkisi o nedenle biraz daha rahatız.tavsiye edebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…