Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

K keinetraene canim ayni durumdayiz.heo muzukle uyuttum zaten hala da oyle yapiyorum ama noldu boyle anlamadim dalamiyo xocuk dedigin gibi emmesi de degisti.off hani kirkinda duzelcekti herkes oyle diyodu yaklasti kirk ama kotulesmeye basladi :KK43:

K keinetraene canim ayni durumdayiz.heo muzukle uyuttum zaten hala da oyle yapiyorum ama noldu boyle anlamadim dalamiyo xocuk dedigin gibi emmesi de degisti.off hani kirkinda duzelcekti herkes oyle diyodu yaklasti kirk ama kotulesmeye basladi :KK43:
Valla bende bir anlam veremiyorum 43 günlük benim minik değişen gazı biraz azaldı ama uyku ve emme problemi başladı. Saat 5 den beri uytmaya çalışıyorum dalıyor hop 10 dk uyumadan gözlerini açıyor.

Mestil kullanıyorduk bıraktım hiç bi faydası olmadı uyku uyumuyodu. Eşim eczaneden yapma bi gaz ilacı aldı arkadaşının tavsiyesiyle az iyi geldi gibi. Onu veriyorum başka bişi vermiyorum eşim onu bile zor verdiriyo ilaca falan çok karşı. Neymiş bebekmiş ağlarmış az sabret deyip duruyo.
Damla falan kullaniyomusun aylosum? Ben rezene cayina basladim milupanin iyi geldi

Yok kızlar 40 ından Sonra değişme falan yok bizde demirden değişme olmaz zaten minicik bebeklerde Hatta 2 gündür değişik huylar çıkarttı. 3. Ay gelmeden düzelme olmayacak doğru dürüst anlaşılan. :63:

Beşir hala hırıl hırıl ya. Geçen gittik kendi doktorumuz yoktu başka doktora gittik. Serum fizyolojik sıkıyorum dedim. Bana çekme sık bırak dedi ya asıl o zaman daha kötü olmaz mı. Birde bu aralar köpük yapıyo ağzıyla poffff

Bende ay ı durumdayım kızlar. Gun gectkce ıyı olmayan huylar edınıyo kızımya. Butun gece ıkınmaktan uyumadı yavrum herseyı denedm yok. Sabah 6 gbı yaptı kakasını. Şimdi hala agrıdan durmuyo yavrum içim gdiyo. Emmesıde azaldı gbı normalmiki acaba bu. 5 gun aonra 1 aylık bakalm kılosu ne durumda

Aylosum bende sıkıp birakiyorum sfyi hapsirinca kendisi atiyo ztn. Kaka durumunda da baska dra gittik popoda catlak varmis meger. Diger dru arayip kufredesim geldi bosuna aci cekti oglum 14 gun. Anlasaydi mal dr smdiye kdr tedavisi bitmisti

Bende ay ı durumdayım kızlar. Gun gectkce ıyı olmayan huylar edınıyo kızımya. Butun gece ıkınmaktan uyumadı yavrum herseyı denedm yok. Sabah 6 gbı yaptı kakasını. Şimdi hala agrıdan durmuyo yavrum içim gdiyo. Emmesıde azaldı gbı normalmiki acaba bu. 5 gun aonra 1 aylık bakalm kılosu ne durumda

Emme sureleri azaliyo cnm normal memeyi daha guclu cekip daha verimli kullaniyolar. Karnina bol bol masaj yap. Gazini tam cikaramiyodur. Az kaldi atlaticaz su gunleride.

Mestil kullanıyorduk bıraktım hiç bi faydası olmadı uyku uyumuyodu. Eşim eczaneden yapma bi gaz ilacı aldı arkadaşının tavsiyesiyle az iyi geldi gibi. Onu veriyorum başka bişi vermiyorum eşim onu bile zor verdiriyo ilaca falan çok karşı. Neymiş bebekmiş ağlarmış az sabret deyip duruyo.

Hee sabretmekle oluyo sanki. Bebek sikintisi olmadan aglarmi hic? Gerci evet ilac vermek iyi degil ama oyle aci cektigini gormek cokmu iyi?

Aylosum bende sıkıp birakiyorum sfyi hapsirinca kendisi atiyo ztn. Kaka durumunda da baska dra gittik popoda catlak varmis meger. Diger dru arayip kufredesim geldi bosuna aci cekti oglum 14 gun. Anlasaydi mal dr smdiye kdr tedavisi bitmisti
ayy inanmıyorum yaaa, acıyla kıvrandı kaç gündür minicik şey bi salak doktor yüzünden demek,oyy kıyamam ına ben,inşallah çabucak atlatır yaa :KK43:

Hee sabretmekle oluyo sanki. Bebek sikintisi olmadan aglarmi hic? Gerci evet ilac vermek iyi degil ama oyle aci cektigini gormek cokmu iyi?
şimdi herkesde aynı sorunlar varya bu rahatlığı ondan. az kaldı inşallah yolun yarısına geldik yaaa şu 1.5 daha geçsin az rahatlıcaz allahın izniyleee. sabaha kadar derin uykularımmm nerdesinizz :confused::confused::confused:

uyuzcan uyuzcan kuzum ya ayniyiz benim de esim herseye karisiyo cokk fazlaa bunaltiyo :KK43: burnu icin otribebenin hortumlu aspiratorunu al dedi dr bi devdeniz suyu damla dabah cekiyim cikiyo her sey :KK43:
Kizlarr hem uyumuyo hen cokk kusuyoo ilacs devam bsjslim ne zsmb duzelcek

Kizlatr bi de annem yakinda gideck.siz napiyisunuz temizlik yemek falan??zaten uykusuzuz vakit de yok napcam diye dusunuyorum??

Yaa karışmasını geçtim sanki 10 çocuk bakmış gibi bu normal şu normal deyip duruyo. Ne kadar sakin ya. Bizimde gaz devam hala. Azalma olsa azcık ya sırf gaz sıkıştırıyor uyanıyo çığlık çığlığa
uyuzcan uyuzcan kuzum ya ayniyiz benim de esim herseye karisiyo cokk fazlaa bunaltiyo :KK43: burnu icin otribebenin hortumlu aspiratorunu al dedi dr bi devdeniz suyu damla dabah cekiyim cikiyo her sey :KK43:
Kizlarr hem uyumuyo hen cokk kusuyoo ilacs devam bsjslim ne zsmb duzelcek

Kizlatr bi de annem yakinda gideck.siz napiyisunuz temizlik yemek falan??zaten uykusuzuz vakit de yok napcam diye dusunuyorum??
Canm benmde şimdilik annm yanmda o yapıyo herseyı. Kırkına kadar burda mwvlutte yapcaz gıdicek işte. Asıl maraton ozamn baslıyo. Gunduz o bakıyodu az uyyodm en azından. Hem ev hem temzlk ymk falan nasıl yapcaz bilmiyrm. Birde eşimde akşam 10 da geliyo ofki of yani

Temizlik falan yapamıyorum annem gelince ya p yapıyo yada ben ama arada o da. Yemeğe gelince uyursa bi yarım saate ne yaparsam. Allahtan eşim bişi istemiyor büyüsün az yaparsın yemek diyo. Basit şeyler yapıyorum

Ya kızlar bırde bişey soylicem eşim kızımızı kucagına aldgnda benm hiç içim rahat etmiyo. Boyle gozlerımı dikiyorum üstlerıne aman oyle tut aman suna dikkat et diye adamı deli ediyorum oda kızıyo bana. Hemen kucagndan almak istyrm. Almasamda asam çenemden bunalıyo. Ufacık yanlış tutsa resmen nefret ediyrm kocamdan.

Başlarda bende de vardı. Eşim hiç bebek tutmuş değildir birde. Tutarken
On kez uyarıyordum o da kızıyordu. Ama oğluşum babada bazen o kadar rahat ki. Ağlayan bebek babaya gidince susuyo.şimdi daha rahatım sonuçta onunda çocuğu ondan başka kim bu kadar dikkat eder ki.
Ya kızlar bırde bişey soylicem eşim kızımızı kucagına aldgnda benm hiç içim rahat etmiyo. Boyle gozlerımı dikiyorum üstlerıne aman oyle tut aman suna dikkat et diye adamı deli ediyorum oda kızıyo bana. Hemen kucagndan almak istyrm. Almasamda asam çenemden bunalıyo. Ufacık yanlış tutsa resmen nefret ediyrm kocamdan.

X