Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlarrr bebrgim cokk kusmaya basladi dunden berii memede bile kusuyo.napsak bilemedim dr kilo aliyosa birak kussun demisti.offf dili de bembeyaz kusmaktan tam temuzleyemiyoz da acmiyo cokk uzuluyorum ya Sibeltanju siz baptiniz kusma isini?
Zaten ameliyattan beri tuvalet yapmakta zorlaniyorum sezeryan olanlar sizde var mi bole problem?gunlerce yapamiyorum.bu jadar suya kompostoya ragmen

O kadar kusma olur mu ya. Yazık kuzuma. Ben bi 2 hafta zorlandım şimdi normal canım

Aa onu burda komsumdan duydum surup o. Gosterdi bebegi 9 aylik hala arada veriyodu. Cok memnunn
Bilmiyorum duygum almadım amaa çok şükür fazla da kalmadı gazimizz darısı aylosun başına
Aman olsun cnm bende ad3t yerini bulsun cocuga kuran okunsun diye yaptim. Aman hasta olmayinda. Duani kendin edersin bisver
Kirkimda yapamadım ama esim gelirse ins kurbanini keseriz sonra güzel bide yemek yapar okuturumm kizzzz gününde yapamadım işte Allah im kabul etsinn hepimizin de duasini yavrularımızi hep hep korusun ins

He yaa ben daha yeni yeni makyaj falan yapmaya basladim sporada anca baslayabildim 4 gun oldu. Simdilik tayylarima sigiyorum. Pantolonlar cok yakinda insallahh gidicek bu kilolarrr
Kız anooom helal sana nasıl vakit buluonn, ben banyo yu bile yapamıyorum biri olmassa ya kv bakıyor yaa kocis öyle vakit buluyorum ancaaa bn nasıl zayiflicammm yaaaaaa

Evet kız herkes ayniii :) yaz gelirse ins bebiş ler düzelir tatlı olurlar bizde totolarini ısırırız :)
Herkes öyle meltemcim sikimtilara devam kusuyor, gaz cikaramiyor,uyumuyor :)
O çatlakların bende de bolca mevcut. Baldır karın falan. Gidecek diye ümit ediyorum bakalım.
Yaaa hic deme istanbul fay hattina döndük :) bunun bii estetigi falan yok mudur yaaa karin ve göğüs sorun değil dee bacaklarimmm totommmm için üzülüyorum

Oyy kuzum darısı diye diye geçirecek gazımız inşallah ama o kadar fazla ki sabit uyuyamıyo. Şu an sallıyorum ayağımda öle rahat uyuyo yavrum ya. Yaa benim bacaklarda harita gibi. Beşirin bana bıraktığı dikişden başka çizgilerde cabası.

Canım benım tuvalet sorunum yok. Kusma işi bizde gazdan kaynaklıydı

Canım benım tuvalet sorunum yok. Kusma işi bizde gazdan kaynaklıydı
Gazını daha özenle cıkarmaya dıkkat ettım. Çok şükür iki gundur hiç kusmadı yavrum. Kwndiligınden gectı. Ama benmkı okadar kusmuyodu. Hergun bikere kusuyodu. Memede hiç kusmadı mesela. Emdgnn faslasınıda hiç çıkarmazdı. Akşam toptan kusardı.

Dr la gorustum telefonda.kusma icin gaviscondan ziyade bebelac thickenner diye bitkisrl bisi onerdi.onu alicam.cok kustu 2gundur emerken ya dusun fiskiriyo icim parcalaniyo

Teşekkür ederim duygucum sizinde kırkınız hayırlı olsun.bizde kendi aramızda çıkardık kırkımızı dualarınızı yaptık kuranımızı okuduk.rabbim evlatlarımızı korusun 40 günü geride bıraktık.ay inşallah bundan sonra bir düzene gireriz gazsız gün istiyorummmm.

A aman aman rahat etsin dee salla aylosumm geçiiiiceeeek:) benim bebiş de kusmaya başladı yaaa hergun değişik şeyler oluooo

Aynen canım hergün değişiyo çok küçükler onlarda adapte olmaya çalışıyor 3. Aya düzelir inşallah. Az kaldı yakında bana güldü agu yaptı Diye anlatcaz. Ondan sonra ek gıdalar diş çıkarmalar falan allahhh
A
aman aman rahat etsin dee salla aylosumm geçiiiiceeeek:) benim bebiş de kusmaya başladı yaaa hergun değişik şeyler oluooo

Ayyyy yiyerizz asklarii o zaman Rabbimiz sağlık versin yaaa masallahhhh

Aynen bende de catlak olmadi ama dogurup memeler sisince catladilar olan catlaga maalesef yapacak bisey yok kuzumm senin bebis kaka yapti mi? Benimki hala yapmadi. 10 gun oldu
canm üç gün yapamayinca poposundan.yagli kulak çubuğu ile yapana kadr masaj yaptık ondan iki gün sonra kendi yaptı iki sefer iki gündür yine yok
10 gün olduysa dr a bi görün bence gerçi fitil verecek istersen eczaneden al

ub2406 canm benm kızım da devamlı kusuyor ve fiskirarak
Dr kilo alması normal korkma dedi reflü için şurup verdi on gün kullandim bi işe yaramadı bıraktım yine aynı
ya emerken çığlık atiyormu senn bebis
Ama bebek için gaviscon un zararlı olduğunu duymuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…