Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende her istediğinde kucağa alıp emziriyorum. Özellikle babada değişik şekillerde uyuyo ya ağzını yediğim. Vakit varken kokumuzu istedikleri kadar verelim az büyüyünce istemeyecekler nasılsa
Kuzum kucaga alisamayacak kdr kucuk diyolar su donemde hatta ozellikle dunyaya alismasi icin guven duymak icin sık sık kucaga alin istedigi zaman sesinizi kokunuzu hissetsin diyolar.

Ben arada girip bakıyorum da kimse bişi yazmamış oluyo çıkıyorum geri bebeklerden fırsat bulamıyoruz ki. Uyku düzenimiz berbat bizim ya. Düzene girene kadar 2 ay daha kimse doğru dürüst giremez herhalde

Dediğin gibi bebişden bende arada bakıyorum. off bu ufaklıklar bizi perişan etti inşallah biran önce bir düzen oturturuz hepimiz.bizimki iyiydi ama 2 gündür az emiyor süre olarak gerçi çok hızlı indiriyor sütü memeden ağzı süt dolu oluyor , birde uyku proplemimiz var.gazdan diye düşünüyorum ama bakalım hayırlısı.

Hep gaz canım ya. Gaz olmasa var ya bebekler mis gibi büyüyecek. Her güzelliğin bi zorluğu var. Allahtan geçici bi dönem o yüzden sabredip inşallah atlatcaz ve eğlenceli dönemlere giricez

Ya kızlar siz bebişin gazını cıkarmak için napıyosunuz. Bırde onları denim. Cog aglamıyo gazdan ama cok kusuyo. Gaz ilacıda verıyorum bişeye yaramıyo. Benm kendimemi bişey yapmam lazm bilemedmkı. Rezene cayı aldrcm eşime onu içmeye başlıcam bırde.

Ben rezene iciyorum gaz yapıcı bakliyat brokoli karnıbahar yemiyorum
bebisin ayağına acielma yağı sürüyorum gaz ilaclarida kullaniyorum canm
birde ikinirken masaj yapıyorum
Ayaklarını karnına doğru itiyorum rahatliyo

Rezene nekadar içiyosun. Bırde agzdan gaz cıkartıyoda alttan cıkartamıyo. Ona baya ıkınıyo.

Herşey bitti birde hemoroid çıktı ölüyorum sancıdan oğluşu zor emzirdim ya .bir çare arıyorum ama yok ilaçda kullanamıyorum.totomun üzerine oturamıyorum delircem ya of anacım ya off.

Gecmis olsun , bende firsat buldum gecmisi okurken denk geldi, bizde bugun 1 aylik olduk sukurler olsun normal dogum yapmistim , hamilelikte yasamadigim hemoroid dogumdan sonra buldu beni ;( epizyo dikislerimin agrisini hissetmiodum hemoroidden , dunyam kararmisti , ne emzirebiliodum , ne oturabiliodum , ne bebegimi sewebiliodum ;( ama sukurler olsun atlatttim ! Dogumdan sonra 5.gun kontrolum wardi gittim dr ilaclar werdi , fitil , krem , sprey falan we cok sukur atlattim 1 haftada ama cesitliymis hemoroid, dr a danis o yonlendirrsin , we Alllah yardimcin olsun

Bende seriyorum canım ama bizimki saolsun hiçbirini temiz bırakmıyor.sulu kaka yapıyor ara ara öle olunca foşurt diye heryer batıyor

Bizde bugun 1 aylik olduk cok sukur bole kaka yapan baska bebek warmi dioduk sampanya acilinja kopuk olur ya patlar , ayni ole yapio bizimkide aman yapsin kabiz olmasinlarda sonsuz sukurleer , saglikla buyusunleer

Iyi geceler anneler
bende 1 ay onje epidural normal dogum yaptim, dogum rahat atlattim ama dogum sonrasi omrumden omur gitti ;( ozel bolgenin ici disi hep dikis atildi , dikisler dustu bikismi ama epizyo kesisinin ic kisminda batma hissi olusuo , otururken yururken baski we agri oluo , dikis tedawi surecinde hic bole yasayan warmi ? Normalmi ? Dr zkontrolum 15 gun sonra we acaib korkuom o muayeneden , ilk dogum ya , zorlajiorum

Kızlar rezene cayını içenler nekadar içiyo. Humana kımyonlu rezene aldm. Üzerınde bebekler için olanın ölçüsü yazıyo. Bır tatlı kasıgı kızımada verdm. Uyudu şuan şükür. Ya gaz cıkartıyo kaka yapıyo. Bezliyorum yıne ıkınmaya baslıyo. Memede hiç aglamazdı ıkınmaktan ememiyo yavrumya

Cnm gun icinde icebildigin kdr ic rezene cayini sen.

selam kızlar yüzüne lazer epilasyon yaptıran var mı? varsa tecrübelerinizi paylaşır mısınız benimle güzel anneler bir şey sormak istiyorum..

Benimki de öyle canım dayanmaya çalış bi kaç ay normalmiş böyle olması

Oyy buraya bile giremiyoruz. Nobetleri uzadi bebislerin. Hergun farkli huy ediniyorlar. Neyse 1 ayı atlattik surda ne kaldiki 2 ay daha

Aynen canım dayanicaz. Bizim uşak geceleri babasının yanında ne güzel uyuyo ya maşallah bende 1 saat zor uyuyo. Allah razı olsun eşimden az bakıyorda uyku uyuyorum. Dün bi akrabasını geldi 52. Gün gaz sorunu bitmiş oğlunun dua edip durdum bizimde o kadarcık olsun diye.
Oyy buraya bile giremiyoruz. Nobetleri uzadi bebislerin. Hergun farkli huy ediniyorlar. Neyse 1 ayı atlattik surda ne kaldiki 2 ay daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…