Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ayy kızlar bu bebişler ne zaman bilinçli gülecekler bize. Benimki arada ben konuşunca gülüyo çok seyrek. özellikle memede bırakıyo gülüp tekrar alıyo. Onun bi gülümsemesi dünyaya bedel yaa.

Slm kizlar
@FITIFITICAN kuzum dogum gunun kutlu olsun cokk mutlu bi yil olsun ins aizin icin
Kizlar noluyo bu bebislere ya Sibeltanju canim cok uzuldum simdi nasil??
Benim oglus da her emmeden sonra agiz dolusu kusuyo en az 2kez bazen daha cok.once fazlasi cikiyo diye dusundum ama bu kadar da fazla olur mu ki??? Kontrole de 10 gun var napsam bilemiyorum.boyle olan var mi??

Gaz ilacınıda vitaminide vermedm akşamdan berı. Yavrum cok iyi şükür. Guzelce uyudu emdı. Basta emenedı resmwn kusmaktan bogazı acımış yutarken aglıyodu yavrum. Gece daha ıyıydı ama. Bizimde 10 gun var kontrole. Canım agız dolusu kusması normal segıl benmkide oyleydı ilaçları kestm emince bir iki damla akıyo sut agzndan emzırınce oladar. Normalde resmen cesme gbı fıskırtıyodu iki gundur. Bembeyaz oluyodu yavrum. Şimdi bogaznda hırıltı var bıraz kusmadan kaynaklı heralde

İlacın adı ne bende devit ten supheleniyorum ona basladiktan sonra oldu

Bizde öyleyiz ben kontrol gününü beklemiyorum bugün gideceim canm bence sende bekleme on gün az bi süre değil belki kilo bile vermiştir kızım

Kızlar merhaba bizdede 2 gündür huzursuzluk vR Dr a gittik . Bebeklerin 15-20 günden sonra bu huzursuzlukların başlaması olabiliyormuş kolik gibi yani .. 3 aya düzelir dedi .. Normalde uykumuz fakan ıyıydı .. Bu arada yazıyım bebek bezlerinin içi lastiği iz yapıyo genelde annen o uç kastıgı koparıyor aklınızda olsun iz bırakmıyor artık

OFF kızlar ya benim bebişin de boğazında hırıltı var ve hırıltı olduğundan doğru gündüz hiç uyumuyo 5 dakikada önce mırıldanıyo sonra ağlıyo ancak emzirerek susturuyorum. Gece de zorla ya benim yanımda yada babasının benşm göğsünde uyuyor. Doktora gitsek mi ne yapsak serum fizyolojik de kullanıyorum bişi çıkmıyo. Önceden uyuyunca en azından 1 saat uyurdu şimdi o da yok.

Bugün benim doğum günüm ve kızımın da kırkıncı günü bu yıl eşimden evimden uzak bi doğum günü geçiriyorum ama Dünya'nın en güzel hediyesiyle birlikteyim yok böyle bir mutluluk :)

Oyy ne guzel denk gelmis. Nice mutlu seneler canim evladinla ailenle insallah

Gunde 3 4 damlat cnm ortibebeylede temizle tikanik olsa ememez. Odanin neminede dikkat et. Devam ederse bi gostdr icin rahat etsin ama her bebiste var hirilti bizde de oluyo ara ara

Cnm emzirmeden once vermeyi denedinmi ben gaz damlasinida devitide acken veriyorum

Ayy kızlar bu bebişler ne zaman bilinçli gülecekler bize. Benimki arada ben konuşunca gülüyo çok seyrek. özellikle memede bırakıyo gülüp tekrar alıyo. Onun bi gülümsemesi dünyaya bedel yaa.
Daha var 2 ay dolunca basliyolar aguuya simdi suursuzca guluyo sipalar ama gorup takip edebiliyolar bizi sesimizi taniyolar. O bile yetiyo ya:)

Öle çok kötü gibi durmuyo zaten duygucum ama uykular değişti diye ona bağladım. Daha da randevumuza 12 gün var ama bakalım .
Gunde 3 4 damlat cnm ortibebeylede temizle tikanik olsa ememez. Odanin neminede dikkat et. Devam ederse bi gostdr icin rahat etsin ama her bebiste var hirilti bizde de oluyo ara ara

Bugün dr a gittik kilo alımı güzel bi sıkıntı yok dedi idrar tahlili yapacak ama bizim prenses hala işemedi :)

Kızım bugunde ıkı kere yogun kustı dayanamadm acile gotrdum. Şimdi geldk. Sadece gazı varmş mide sıkıstgı için kusuyomuş. Cok şükür hiçbişeyi yok yavrumun. Yenı gaz ilacı verdı dr. Şimdi verdm onu iyi gbi şükür. Rabbim yavrularımıza şifa versin inş

Ben çözdüm beşir İ ya kucağa alıştı memede o kadar rahat ki gülüyo nasıl. Meme çıkınca ne uyku ne rahat. Yandım bacılar

Kuzum kucaga alisamayacak kdr kucuk diyolar su donemde hatta ozellikle dunyaya alismasi icin guven duymak icin sık sık kucaga alin istedigi zaman sesinizi kokunuzu hissetsin diyolar.

Ay ne güzel çok şükür bişeyi çıkmamış :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…