Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aman gecer 40i ciktiktan sonra 1 ay daha dayanicaz en azindan su gaz kaka sorunu gecse bile yeter onada raziyim. Allahim guc veryo aylosum ya yoksaa cocuk bakicak bi kisiligim yoktu yani

Bu arada kızlar göğüsler ne alemde sütyen takabiliyor musunuz. Ben bugün denedim ama olmuyo ya. Sıkıyo her yerimi.

Kuzum bende emzirme sutyeni takabiliyorim ancak diger sutyenlerime giremem imkani yok

Herşey bitti birde hemoroid çıktı ölüyorum sancıdan oğluşu zor emzirdim ya .bir çare arıyorum ama yok ilaçda kullanamıyorum.totomun üzerine oturamıyorum delircem ya of anacım ya off.
Hiç sorma bende de doğum dan iki hafta önce başladı hala devam ediyor
Dün eczane den krem aldım ama henüz kullanmadim

Evet canım doğrudur fakst benim hemoroid ileri seviyede kocatepede iyi bir doktor varmış ondan randevu aldım bakalım artık kurtulmsk istiyorummmmm
Ya bende kurtulmak istiyorum eşim sennki operasyon olmadan temizlenmez diyor ama emziriyorum bu suan için mümkün değil
dr.un adı Mevlüt Topbas mi

Ben primanın beyaz paketini kullanıyorum gayet memnunum. Biraz pahalı ama Pişik falan yapmadı çocuğuma
Bende beyazıni aldım canm sıvı kaka cekme olayını duyunca
yeşil paketini kullaniyordum bimin.bezine geciyim diyordum ama vazgeçtim

Aynen ya Ga sorunu bitse çoğu şey düzene girecek. Az kaldı diyelim inş. Gelecek o günler. Ben birde kendimi Yalnız hissediyorum yanımda biri olunca daha kolay sanki herşey. Ve bebeği de o kadr etkiliyor ki bu durum.
Aman gecer 40i ciktiktan sonra 1 ay daha dayanicaz en azindan su gaz kaka sorunu gecse bile yeter onada raziyim. Allahim guc veryo aylosum ya yoksaa cocuk bakicak bi kisiligim yoktu yani

Canm ben emzirme sütyeni yada emzirme atleti kullaniyorum tabi göğüs pediyle yoksa mümkün değil gece lansion kullaniyorum silmeyim diye gündüz farklı üç kremi karıştırıp kullanıyorum ama yine fena
Bu arada kızlar göğüsler ne alemde sütyen takabiliyor musunuz. Ben bugün denedim ama olmuyo ya. Sıkıyo her yerimi.

Ben yeşil alacaktım ablam sızdırıyo deyince beyaz dan da herkes memnun olunca aldım. Kaç paket bitti bizim yaa. Ne çok bez gidiyo. Hep 1 numara alıyorsun 2 ye geçtim sıkmasın oğlumu diye.
Bende beyazıni aldım canm sıvı kaka cekme olayını duyunca
yeşil paketini kullaniyordum bimin.bezine geciyim diyordum ama vazgeçtim

Emzirme sütyeni rahat aynen. Evet ped olmadan olmuyo. Üst batar yoksa, bi Süt banyosu yaparız
Canm ben emzirme sütyeni yada emzirme atleti kullaniyorum tabi göğüs pediyle yoksa mümkün değil gece lansion kullaniyorum silmeyim diye gündüz farklı üç kremi karıştırıp kullanıyorum ama yine fena

Emzirme sütyeni rahat aynen. Evet ped olmadan olmuyo. Üst batar yoksa, bi Süt banyosu yaparız
Kuzum ben de emzirme atleti kullsniyrm cok rahat oluyo hem usutmuyo .gaz sorunu bitince duzene giriyomus kizlar gece uyuyolarmis.insallh gecick bizim de ya sabirrrr

kızlar çok morelim bozuk kalça kemiğim doğumdan snra çok ağrıodu ayağım aksamaya başladı dr a gttm emar çekildi kemik iliği ödemi oluşmuş gebelikten.. iyileşmesse ameliyat dedi sabahtan beri ağlıyorum..çok kötüyüm

Yani 2- 3 ayımız var. İni. Çabucak geçer de o rahat günlere ereriz.
Kuzum ben de emzirme atleti kullsniyrm cok rahat oluyo hem usutmuyo .gaz sorunu bitince duzene giriyomus kizlar gece uyuyolarmis.insallh gecick bizim de ya sabirrrr

Geçmiş olsun canım ya. İnşallah geçer de ameliyata gerek kalmaz. Ama üye kendini sütün kesilir allah korusu bebeğini düşün

Kızlar bir şey sorcam... 12 kasımda doğum yapmıştım ve doğumdan 20 gün önce falan saçımı boyamıştım... Şimdi yine yapmak istiyorum evde o seferden kalan boya var onu kullansam mı acaba bir şey olmuş mudur ki?

aslında hiç kullanmasan daha iyi,benim saçlar aktı iyice eşim dboya diyip duruyo ama korkuyorum sütüme geçer diy,öle dolanıyom.ama sen gebelikde denemiş biri olarak daha tecrübeli ve cesaretlisin illa boyatcam diyosan bence yni bi boya alman daha iyi olur canım,nerdeyse 3 ay olacak boya açılalı

Ben de dip boya yapcam ben hem kızımda hem de bu hamileligimde boyadım..
Haklısın canım ama burda hava çok soğuk ve yeni boya için dışarı çıkıp mutlaka kendim almam lazım çünkü uçlarımla tonu tutturabilmiştim... Ama sağlık olsun ne yapalım ya eşime aldırırım ya da havalar düzelen kadar beklerim... O zaman kendim oğlumla gider alırım...

Geçmiş olsun canım inşallah ameliyata gerek kalmaz..

Ayy büyümüş de annesiyle boya alacak. Soğuk canım evet buralarda öyle. Mümkün olduğunca dışarı çıkarmamak gerek

Ya bende kurtulmak istiyorum eşim sennki operasyon olmadan temizlenmez diyor ama emziriyorum bu suan için mümkün değil
dr.un adı Mevlüt Topbas mi
Aynen canım Mevlüt topbaş çok met ediyorlar bizim bir tanıdık oldu çok memnun.bakalım cuma gideceğim vazgeçmezsem. Emzşren annelerede yapıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…