Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Krem tarzi ilac verirler cnm ozmn. Off cok zordur ya insallah hemen atlatirsin
Yok canım bu doktor direk çözüm yoluna gidiyor.yani kesin çözümmüş.günde 50-100arası hastayı 10 dakkada tedavi edip gönderiyormuş .hakkındaki yorumları okusanız gülmekten kurılırsınız.çok iyi bir doktormuş.

Ayy ne güzel adam oldu Daha 2 aylık olmadan paşa. Bizde düşünüyoruz ama zor mu bakımı canım ya korkuyorum bi yandan da
Biz de aynıyız canım cumartesi günü sünnet oldu aniden kuzum şimdi iyileşmeye çalışıyoruz... Bugün 54 günlük olduk çok şükür

kalkan aklımda ama okudğıma göre memeyi bırakablr diyor..sen ne süredir ve ne sıklıkla kalkanı kullanıyorsun.. tavsiye edermisin...şu tahini bi deniyeyim bakalım..inşalah işe yarar.

bende onu duydum cnm ama o olmadanda benimki ememiyor, agzina aliyor ama bir kac saniyede geri birakiyor sirf aciyor yara oluyor diye kullanicaksan tavsiye etmem, cünkü kalkanda cocugun damagini yoruyor plastikten cekmek zor oluyor onlar icinde, bi dene cnm tahin yagsini ve lansinoh dise crem var onu al olmazsa, onu sürdükten sonra hemen emzirebiliyorsun bebege zarari yok cnm

Ben kötüyüm canım hemoroid sorunuyla uğraşıyorum onun dışında herşey aynı .sünnetide halletmişsin maşallah
Evet canım hallettik çok şükür ama öyle aniden yaptırdığımız için ben hala tedirginim...
Çünkü kuzum birkaç gün çok huysuzdu... Sonra (Özür dileyerek söylüyorum) çişini zorlukla ve az az yapabildiğini farkettik bir de pipisinin başı kızarıp morarmıştı gece acil hastaneye gittik.. Ertesi gün de haftasonuydu ve kendi gönlümüze göre güzel bir doktor bulamadan aniden sünnet yaptık çünkü bu gerekiyordu... İnşallah ilerde sorun olmaz...
Ayy ne güzel adam oldu Daha 2 aylık olmadan paşa. Bizde düşünüyoruz ama zor mu bakımı canım ya korkuyorum bi yandan da
Aslında bakımını yaparken ben de korkmuyorum değil hani:)) ama öyle aman aman lık bir şey de değil korkma... Zaten en fazla 1 haftaya kadar zorlanırsın ki 1 hafta bile fazla gibi... Sonrasında da dikkat ederek alışırsın zaten

Iyiyiz kuzum sen nasilsin? Bebisin nasil oldu duzeldimi biraz daha?
Sağol canım ben de günümü kuzularımla bebişimle kocişimle evdeki işlerle geçiriyorum işte:))
Sünnet olduk iyileşmeye çalışıyoruz şimdi...

Sağol canım ben de günümü kuzularımla bebişimle kocişimle evdeki işlerle geçiriyorum işte:))
Sünnet olduk iyileşmeye çalışıyoruz şimdi...

Gecmis olsn cnm. Bende yaptirmak istiyorum erkenden ama su gaz sancilariyla bide onun acisina bebisle ben dayanabilirmiyiz bilmem

inşallah yaa 1 aylık olduk bizde,doktor 1. aydan sonra yaptırabilirsiniz demişti, çok büyümeden 2. aya kadar yaptırmak istiyorum.

karlı bi samsun sabahından hepinize günaydın kızlarr,oğlum ve ben gazlarla sizi selamlıyoruzzz. pofff gece hiç uyumadık hala da uyku yok

Pofff kizlarr yaaa benim bebito gecre hep mikir mikir dalamiyo uykuya duzgunce. Nedendir ya fikri olan var mii??
uyuzcan kuzum kirk cikina kadar keson burdalar sonrasinda da gondermk istemiyrum da ikna etmm lazim

karlı bi samsun sabahından hepinize günaydın kızlarr,oğlum ve ben gazlarla sizi selamlıyoruzzz. pofff gece hiç uyumadık hala da uyku yok
Tünaydın canım.Ay ankarayada kar yağdı hemde çok.biran önce bebitolar düzene girsede bizde rahat etsek.brnimkide uykuya dalamıyor gözler cin gibi bana bakıyor.

Benimkide dün geceden doğru uykusuz hala uyumuyo bi memede dalıyo uykuya yatırınca uyanıyo. Çok uykusuzum. İkna edebiliyorsan et bencede az daha kalsınlar. Benim annem oğlum 10 Günlükken gitti ara ara geliyo. Resmen Bi sonraki gelişini mumla arıyorum. Yalnız olmuyo işin içinden çıkmayınca hemen ağlıyorum
Pofff kizlarr yaaa benim bebito gecre hep mikir mikir dalamiyo uykuya duzgunce. Nedendir ya fikri olan var mii??
uyuzcan kuzum kirk cikina kadar keson burdalar sonrasinda da gondermk istemiyrum da ikna etmm lazim

Aynen canım. Doğsa diye dua ettik şimdi düzene girse diye dua eder oldum. 1 ayımız geçti ama daha ne zamana kadar böyle devam eder bilemiyorum
Tünaydın canım.Ay ankarayada kar yağdı hemde çok.biran önce bebitolar düzene girsede bizde rahat etsek.brnimkide uykuya dalamıyor gözler cin gibi bana bakıyor.

Gunaydin kizlar burasida karli. Sevinemiyorum bile disari cikamiyorum ki

uyuzcan kuzum ben dogurdugumdan beri yanlizim hala kafayi yemedm prima beyaz paketten bende memnunum migrosta indirim var ikiz paketi 26 tl kacirmayin derim.

Benim bebiste dun aksam 6dan gece 12ye uyumadi ikin ikin bi hal oldu kaka yapmamisti dun hic zeytinyagli cubugu bi sokttum doldurdu resmen. 12 den sabah 6ya kdr uyku patlamasi yasadi. Duzene giriceklerde ne zmn bakalim su 40 hikaye. 40ina giren cogu bebekte sikayetler devam. 3 ayi beklicez gazini kendisi cikarcak kakasini kendi yapicak vs.

offf aynn kar yağıyo biz evde pencereden seyrediyoruz,onu da çocuğu kucakdan indirirsem. sendeki şu güçlü kişilik azcık da bende olaydı yaa,ben hemen yelkenleri suya indiriyorum,her defasında sabretcem diyip sonu ağlamakla bitiyo evet yaa 40 a girince düzelir hikaya birden olmaz zaten kırkında çocuk 1,5 aylık oluyo iştee 2 de düzelecekse öle düzeldi diyolar. hareketlenmesi lazım evet o yüzden 2 ay daha bunalım stylee

Bu arada kızlar göğüsler ne alemde sütyen takabiliyor musunuz. Ben bugün denedim ama olmuyo ya. Sıkıyo her yerimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…