Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

İns canim. dr muzu aradim zaten ver dedide bebelac i onerdi bebisim onu icmeyince aptamil aldim aldim almaya da vermiodum cunku emsin istiyorumm

Bende arada memede yorulunca pompayi almamistim daha aptamil veriyodum kabiz yapmisti bizi. Bebelac aldm simdi dursun evde ne olur ne olmaz lazim olur diye. Bgn gaz sancisindan yine verdim az bisey sevdi bebelaci. Ins kabiz yapmaz kuzumu

Herkese merhaba bende doğum yapanlar arasına katıldım bebisim 3 hafta önce sürpriz bir şekilde çıkageldi:) gelirken 15 saat kadar zorladı beni ama çok şükür sagsalim yanımda artık...
normal doğum yapacağıma okadar inanmıştim ki epidural bile yapıldı ancak 15 saatin sonunda genel anestezi ile Sezeryan Olmak zorunda kaldım biraz zorlu bir doğum sürecinin sonunda minigimi sagsalim kucağıma Aldım tüm sıkıntılar yok olup gitti... Allahım hepimizin evlatlarinin sağlıklı mutlu huzurlu upuzun güzel bir yaşam gecirmesini nasip etsin...

Mesaj yazdıktan sonra gördüm gözün aydın canım benim çok sevindim. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bebeğini.

Selam kızlar .. Daha dun yok Bebiş karnımda soyle yaptı , yok kılosu soyle dedi Dr bunları konuşuyorduk şimdi meme , kaka , muhabbetine girdik cok şükür . Bizim bugun. 1. Haftalık olduk. Gogus uçları berbat benım bugun sağmaya basladım . Bu arada dikişler konuşulmuş benim az dikiş var Dr estetik yaptık diyip durdu siz ip fakN yazmışsınız kendiliğinden kaybolmuyor mu ?? Bide baba da Dr kesinlikle bişi sürme defi. Şimdilik rahatım ama
Oh ne güzel 1 haftayı geride bıraktınız alışmışındır artık.bizimde 18.günümüz.bu meme uçları valla çok kötü ben kanlı süt içirmek zorunda kaldım yavruma yara olmuştu çünkü. Evet Kendinden atan ipler canım, benim 4 dikiş var dışarda ama içerde fazlaymış.oğluş gelirken beni yırtıp çıktı:emir_bebek:o_O yani alt takımı dağıttı .valla bana hastaneden çıkarken baticon verdiler 10 gün falan kullandım şimdide ara ara yapıyorum ama ağrım hala var.dikiş yerleri sızlıyor hafif şişlikde var 2 hafta sonra randevu var bakalım ne diyecek.

Bende bi hastanede vermiştim bi iki kerede evde. Şimdi mamayı reddediyor içtiği gibi hepsibi geri çıkarıyor sadece emziyırum ben. İnş Süt yeterli gelir ya
Cnm benim bebisde ilk basta cikariodu ama iki gunden beri yapmio sukur yalniz fazlada vermiorum emzirdikten on dk sonra 30 ml veriom ya icio ya icmioo.

Bende arada memede yorulunca pompayi almamistim daha aptamil veriyodum kabiz yapmisti bizi. Bebelac aldm simdi dursun evde ne olur ne olmaz lazim olur diye. Bgn gaz sancisindan yine verdim az bisey sevdi bebelaci. Ins kabiz yapmaz kuzumu
İns duygum yaa bi soyle buyuseler ins kendileri ister zaten hem buyudukleri icin dahada iyi cekerler sutu simdi kendilerde yoruluo minnaklar dahaa inan 2 mamayida aldim ama 10 defa vermisligim yokk bi aydaaa

Cnm benim bebisde ilk basta cikariodu ama iki gunden beri yapmio sukur yalniz fazlada vermiorum emzirdikten on dk sonra 30 ml veriom ya icio ya icmioo.
hımm anladım canımm benimkide bu aralar şükür sürkli aranmıyo meme diye.çok zor kalsam az veririm, cumartesi doktora gidicez zaten o kilo kaybı varsa bişilr önerirHoppa

İns duygum yaa bi soyle buyuseler ins kendileri ister zaten hem buyudukleri icin dahada iyi cekerler sutu simdi kendilerde yoruluo minnaklar dahaa inan 2 mamayida aldim ama 10 defa vermisligim yokk bi aydaaa

Biz sarilik sebebiyle 1 kutuyu bitirdik gerci 10 porsiyonu cope gitti ama. Aman napalm elimizden gelenin fazlasini yapiyoruz. Sağip veriyorum smdi doymazsa. Meme uclarim sizliyiiii :KK43:

Nerde bu bebekli analar :KK53:
Ya beni bebekten çok misafir kasiyor artık iki haftamiz bitti hala ev boş değil
bebisle annem eşim filan ilgileniyor sagolsunlar ama su gelenler artık isyan ettiriyor kalktigimdan beri evde bi sürü insan ve hergün böyle :KK43:

Ayy hadi Ya vala bana da sık gelince misafir bbunalıyorum ama allahtanbu aaralar kimse gelmiyo. Yalnızlıktan sıkılıyorum kimse yok yanımda ya
Ya beni bebekten çok misafir kasiyor artık iki haftamiz bitti hala ev boş değil
bebisle annem eşim filan ilgileniyor sagolsunlar ama su gelenler artık isyan ettiriyor kalktigimdan beri evde bi sürü insan ve hergün böyle :KK43:

Erkek cocuklarda oluyomus gaz maalesef. Doktorum bgn memeden sonra yarim saat dik tut sivazla dedi hemen yatirisan olur gaz dedi. Aylosum kocan nerde? Ben dogurdugumdan beri yanlizim walla. Allahtan gelen gidenim yok.

Ayy hadi Ya vala bana da sık gelince misafir bbunalıyorum ama allahtanbu aaralar kimse gelmiyo. Yalnızlıktan sıkılıyorum kimse yok yanımda ya
Canm arkadaslarim yada kafa dengi insanlar gelse neyse ama bu gelenlerden sende skilirdin
annemlerde kalıyorum yaa onun cevresi akrabalar yaşlılar vee bi sürü akıl hocası gerçekten sinir bozucu

Erkek cocuklarda oluyomus gaz maalesef. Doktorum bgn memeden sonra yarim saat dik tut sivazla dedi hemen yatirisan olur gaz dedi. Aylosum kocan nerde? Ben dogurdugumdan beri yanlizim walla. Allahtan gelen gidenim yok.
Ayy canm bnmki kız ama gazman gibiyiz

X