Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benim doktorum damla vermedi 1 aylık olmadan veremeyiz dedi. Bende şimdi banyo yaptırdım belden aşagısını banyo suyuna soktum karnını biraz ovaladım sonrada karnını doyurup uyuttum şükür hala uyuyor.yoksa kaç saattir sancı çekiyordu yavrum pırt yapıp duruyor ama yinede hala sancılanıyordu.okadarda dikjat ediyorum ama gazlı şeyleri yememeye yinede olurmuş 17.günden sonra dahada artar dedi doktor gaz sancısı.allah yardımcımız olsun.

Aynen bizim 20 gun olduk ondan artti demekki 2 3 gundur. Doktorlar vermeyin diyoda napalim perisan olduk 12den beri. Daha damla yeni etki etti pirtlattida uyudu. Eczacim bitkisel bisey olmaz dedi. Napalim sanci cekmesini seyredemicem yavrumun

Selam kızlar .. Daha dun yok Bebiş karnımda soyle yaptı , yok kılosu soyle dedi Dr bunları konuşuyorduk şimdi meme , kaka , muhabbetine girdik cok şükür . Bizim bugun. 1. Haftalık olduk. Gogus uçları berbat benım bugun sağmaya basladım . Bu arada dikişler konuşulmuş benim az dikiş var Dr estetik yaptık diyip durdu siz ip fakN yazmışsınız kendiliğinden kaybolmuyor mu ?? Bide baba da Dr kesinlikle bişi sürme defi. Şimdilik rahatım ama

Kızlar biz ne zaman kaka gaz uykusuzluk problemlerini geçip bebeğim şunu yaptı böyle güldü bu hareketi yaptı diye sevinçle anlatcaz ya

Ay ölüom yorgunluktan bir an önce 3-4 aylık olsalardı ya yazık böyle sancı çekiyorlar ben de onunla sancılanıyorum artık Başıma ağrılar girdi onu böyle gördükçe bildiğin morarıyor yavrum bu saat oldu anca yatırdım ama 2 saate kalkar yine sabahlarız kaç gecedir öyle oluyo 11 gibi uyuyo 2 de kalkıyo sabaha kadar memede kalıyor bir gün uykuya dalıp düşürecem die korkuyorum rüyamda hep düşürdüğümü görüyorum

İns cuma gunu bi aylik olucaz ayla teyzemizz :) ben kucuk diodumda gorenler toplanmis dio seviniyorum yaaa. ayrica bnm bebisde surekli emmek istio bugun mecbur kaldim 60 ml mama verdim ilk once emzirdim aradan gecince 30ml mama verdim 2 defaa cuma gunu dr muza sorariz napalimm

Bende emzirirken hep uyukluyorum gece. Bi uyusak uyandığımızda 3-4 aylık olsalar acep iyi olur mu. Sonradan da keşke küçüklüğüne dönseler der miyiz

Maşallah ona. 1. Ayına geldi darısı bize inş. Evet doktora danış da öyle ver canım.

Bende bi hastanede vermiştim bi iki kerede evde. Şimdi mamayı reddediyor içtiği gibi hepsibi geri çıkarıyor sadece emziyırum ben. İnş Süt yeterli gelir ya
İns canim. dr muzu aradim zaten ver dedide bebelac i onerdi bebisim onu icmeyince aptamil aldim aldim almaya da vermiodum cunku emsin istiyorumm

cnm bırazda kucaga alıştılar bnce gazdan ziyade duygu kızz benım evıdr pohh goturuyo hehheee elime bı jumbo poşet alıp herseyı temızleyesım var ayaklarını üşütmeyın gazlı bebelerın kucuk bı onerı ozellıkle alt acarken karınları agrıyo daıma coraplı olsun

Aynen bizim 20 gun olduk ondan artti demekki 2 3 gundur. Doktorlar vermeyin diyoda napalim perisan olduk 12den beri. Daha damla yeni etki etti pirtlattida uyudu. Eczacim bitkisel bisey olmaz dedi. Napalim sanci cekmesini seyredemicem yavrumun
Damlanin adı ne canm
ben infacol bide biogaia kullandim infacol u dr önerdi eczacı biogaia daha bitkisel dedi ama infacol biraz daha ise yaradi

Masallah size göğüsler fena canm :)
Bende ip yok ama estetik filanda demedi gördüğüm igne iplik dikiyordu kendiliginden kaybolur dedi
bende ilk 5-6 gün rahattim sonradan başladı amann dikkat et iiyim diye çok oturma üstünde

Yok kiiz oyle kucaga alistirmaya firsat birakcak kdr kucakta tutmadik sadece beslerken ama cidden sorunu gazmis. Damlayla nasil pirtladi gazmanim sonra uykuya daldi. 9dan beri uyuyo hala. 9 saat uykusuzdu oda. Ayy toparliyorum evi arada firsat buldukca ama hala daginik geliyo. Daginikkende psikolojim bozuluyo. Coraplarini pijamasini cikarmadan degisiyorum zaten simayim altini. Ay sakindigin goze cop batar ya o hesap oldu walla

Damlanin adı ne canm
ben infacol bide biogaia kullandim infacol u dr önerdi eczacı biogaia daha bitkisel dedi ama infacol biraz daha ise yaradi

Biogaia aldim cnm eczacida bunu onerdi bitkisel diye ama her damla her bebekte yaramiyo işte. Bide sab simplex mi ne varmis oda bitkiselmis. Ablamda ondan memnundu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…