Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlartt naptinizz??gittim geldim artik agda yaptirdim hazirim artik.
Ya ben de sut sagma makinesi bakiyorum avent alicam elektrkli kullanan var nii??
Bugun humanayla lactamili de aldim ne zamn gelcekkkk
huuu sihhatler olsun :)
Ben elektrikli kullaniyorum medela diye bi marka memnunum ama aventi bilmiyorum

Uyuyo canim doyunca
Sa
Ya cnm sadece memeyle ugrassaydim benimde oyleydi simdi duzene koydum memeleri pompayla bosaltiyorm 15 dk emziriyorum sonra sagdiklarimdan veriyorum 60 cc iciyo kendiliginden daliyo uykuya cok sukur. Yoksa bizde cok sabahladik oyle.
Sagolun kizlar yaa uyuyo aylam hatta arada agzindan cikario. duygum her emzirmeden sonra 60cc mi icio olmazsa bende sagarim ins duzelir kuzum yaaa minicik daha

kızlarrr,bebklerinize işitme testi yaptırdınız mı,benim bu sabah sağlık ocağından aradılar yaptır bize sonucu bildir dedilerr

hamileyken dertler ayrıydı şimdi ayrı, ama bebekle ilgili şeyleri düşününce hamilelikle ilgili sorunlar ne basitmişş.
Hic demee simdide hayirlisiyla buyusun dioruz :) bebisimi simdi gogsume yatirdim gazini cikarmak icin uyudu minigim bidee boyle uyumayi cok sevio hic kalkasi yokk pasamin masallah ya gaz sancisi da var boyle yatinca iyi gelio hic sikinmio

Hic demee simdide hayirlisiyla buyusun dioruz :) bebisimi simdi gogsume yatirdim gazini cikarmak icin uyudu minigim bidee boyle uyumayi cok sevio hic kalkasi yokk pasamin masallah ya gaz sancisi da var boyle yatinca iyi gelio hic sikinmio
hepsi aynıı,ann kokusu rahatlatıyo mu ne.bnimkide bşikde kıvranıyo kucağıma alıyom uyuyo mis gibi ya maiallah hepsine

hepsi aynıı,ann kokusu rahatlatıyo mu ne.bnimkide bşikde kıvranıyo kucağıma alıyom uyuyo mis gibi ya maiallah hepsine
Hehehh kokumuza alistilar en sevdigm seyde baskasi kucagina aldiginda agliolar bize gelince susuyolarr hahaahaa kendileri minik asklari buyuk miniklerimizin<3
hadi yaa bize yapmadılar hihhh,
Bilmemm bize yaptilar aylosumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…