Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

siz burdaa gülüşürkenee ben akşam yemeğim için hazırlık yaptım da geldimm naberrr

siz burdaa gülüşürkenee ben akşam yemeğim için hazırlık yaptım da geldimm naberrr

ohhh ne güzel. Ben daha gidip yemek yapıcam Hayır daha dün akşam menemenle geçiştirdim bu akşam bari adamın karnına sulu bişiler gitsin

Ben 8 de cıkıyorum işten o saatte yemk yapcam diye ugrasıyorumya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

8 de mi çıkıyorsun. Geç mi işbaşı ? ne iş yapıyorsun ? o saatten sonra insanın canı yemek yemek bile istemezki

8 de mi çıkıyorsun. Geç mi işbaşı ? ne iş yapıyorsun ? o saatten sonra insanın canı yemek yemek bile istemezki

Emlakçıyım ben 9,30 10 da iş başı.aynen ne işlerı yetiştirebiliyrm evde ne yemek istıyo canm dinlenemiyorum bile.ama konuşucam erken cıkmak için

Ben 8 de cıkıyorum işten o saatte yemk yapcam diye ugrasıyorumya

amann o da kötü be canım,hele hamilelikde canım hiç uğraşmak istemio,heves geldikçe yapıom valaa..
ohhh ne güzel. Ben daha gidip yemek yapıcam Hayır daha dün akşam menemenle geçiştirdim bu akşam bari adamın karnına sulu bişiler gitsin

sizin işiniz daha zormuş yaaa.. ahahah benim kafadansın dün katı yemişse ertesi gün sulu bişiler yesin mantığı

Bende oyle her akşam yapamıyorum bazen eve gıdınce horgunluktan uyyup kalıyorum

Emlakçılar açık geç saatlere kadar doğru. Ev bakarken hep iş çıkışı olarak randevu ayarlıyorduk Çok zor ama senin için. Konuş kesinlikle. İnş Allah olumlu gider konuşma

Ayy bazen öyle isteksiz yemek yapıyorum o yemeğide yiyemiyorum o zaman. Ama eşim götürüyor valla. Allah'tan elimin lezzetli olduğunu söylerler de içim rahat takılmadan atıyom tencereye bişiler
Yeri geliyor hafta geçmiş ben çorba yapmamışım oluyor. Çorba yapmayı unutuyorum yaww

liste yap kendine bana da oluyo öyle bazen yapacak yemek bulamıyorum,kocişe soruyom ne yapim diye seçenekleri alalım diyo,len zaten seçenek olsa sana mı sorarım hhhahhah

liste yap kendine bana da oluyo öyle bazen yapacak yemek bulamıyorum,kocişe soruyom ne yapim diye seçenekleri alalım diyo,len zaten seçenek olsa sana mı sorarım hhhahhah

Yani seçenek olsa bende seçerim aradan en kolayını Bende ne zaman sorsam farketmez diyo. Benim için fark ediyor ama

Emlakçılar açık geç saatlere kadar doğru. Ev bakarken hep iş çıkışı olarak randevu ayarlıyorduk Çok zor ama senin için. Konuş kesinlikle. İnş Allah olumlu gider konuşma

İnş olumlu gecer.sıkıntı cıkmaz zannedersem 8 kişiyiz burda cunku

Arkadaslar 8 haftalik hamileyim tansiyonum bi düşüyor bi yükseliyor. Kalp atislarimda artıyor hemen ama carpinti hissetmiyom gozlerim karariyor basim dönüyor bayginlik hissi yasiyom sizce normal mi lutfen cevap verin

Valla ben yorgunluktan yemeği yapıpta (koca aç kalmasın) aç aç uyuduğumu çok bilirim. Ama şimdi bebiş varya uyumamaya çalışıyorum
Çalışanın halini çalışan anlar ahhhh ahhhhh

amann aç kalmayın yaaa en azından atıştırın,bebiş olunca düzene giriyo hayat sankii

Arkadaslar 8 haftalik hamileyim tansiyonum bi düşüyor bi yükseliyor. Kalp atislarimda artıyor hemen ama carpinti hissetmiyom gozlerim karariyor basim dönüyor bayginlik hissi yasiyom sizce normal mi lutfen cevap verin

Valla bende hiç olmuyo canım böyle bilemedimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…