Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kiz zaten yasak kalktigini soyledim ya ondan sonra bebek dogum kanalina girdi sanirim vajinada makatta sanci oldu doktorda girmis dogum kanalina ondan dedi.bazen elini falanda uzatabiliyomus oraya cok sanci olunca korkma dedi.

haklısın canım şuan daha iyiym baya bi ağıt yaktım ağladım içimi döktüm herkese şuan tek kelime edemiyo kimse bi yandan ii oldu üstüme gelmezler artık..
ohhh iyi yapmışsınnn,en azından anlamıştırr onun laflarının ne kadar kırıcı olduğunuu

Kiz zaten yasak kalktigini soyledim ya ondan sonra bebek dogum kanalina girdi sanirim vajinada makatta sanci oldu doktorda girmis dogum kanalina ondan dedi.bazen elini falanda uzatabiliyomus oraya cok sanci olunca korkma dedi.
alllahh senin bebek hızlaa doğuma yaklaşıyo,benimki hala ters işler peşindee,dönmeye niyeti yok mu yaaa anaaa bebeğe bak eli nerelere uzanıyoo

haklısın canım şuan daha iyiym baya bi ağıt yaktım ağladım içimi döktüm herkese şuan tek kelime edemiyo kimse bi yandan ii oldu üstüme gelmezler artık..

Ohhh icini bosaltmissindir iyi yapmissin cnm insan susunca daha cok komusuyorlar arada cazgir olmak lazm. Bak ben dogru duzgun yemem yani oyle kg alsin bebek diye telasim yok hep salata yiyorum yagsiz tuzsuz hamur isi yok bebegin kgsu normal. Bence o yapisal. Kilolu olmamasi daha ii normal.doguma yatkin olursun. Dogunca hemen kg aliyolar zaten. Bosver kaynanan bisi derse carla hemen. Kendinide bebisinide uzdurme. Kiyamam size

Teşekkür ederim canım .

Ay bende bu çatı muatenesinden tırsmaya başladım bu gittiğimde kesin yapcak beni 37.haftada yapıyormuş.

Yok bee tirsma ben hic tirsmiorm. Yaptiranlarda tirsmayin diye yazmis zaten. Bende su aralardaki sancilardan daha fazla degildir. Ay dogurmak istiyorum. Kaburga agrisindan biktim

Ay ne güzel olur gözümü açıyorum ve süpriz bebişime annesinin eliyle yapılmış bir hatıra kalsın istedim.boş durmaktansa yapıyım dedim.belki bakarsın başka şeylerde yaparım

Yok bee tirsma ben hic tirsmiorm. Yaptiranlarda tirsmayin diye yazmis zaten. Bende su aralardaki sancilardan daha fazla degildir. Ay dogurmak istiyorum. Kaburga agrisindan biktim
Kaburgalar sağlam bir sorun yok değilmi? Neden geçmiyor bu ağrılar antiyotikde kullanıyorsun.kuzum inşallah biran önce geçer.kız doğurma bekle azcık daha.bugünlerin keyfini çıkaralım göbüşler boş olunca özlüycez bu hareketleri benim göbüş bşr oyana bir buyana gidiyor

kızlarrrr,nasılsınız bakemm ben sabahdan doğru geziyom eşimle doğurmadan son son daha yeni eve geldikk,bebişin kapı süsünü, şekerlerini falan aldık. ne zevkli yaaa herşey.
İyi yapmışsın canım son haftalarımızı iyi değerlendirmeliyiz. Enişteyi bulmuşken eksikleri tamamlasaydın.

İyi yapmışsın canım son haftalarımızı iyi değerlendirmeliyiz. Enişteyi bulmuşken eksikleri tamamlasaydın.
herhalde yani kaçar mıı bendennn hadi dedim gidiyoruzzz kaç gündür sürekli sölediğim için zorluk çıkarmadı, şimdi bi bebek arabası kaldı onu da acele etmiyorum artık

herhalde yani kaçar mıı bendennn hadi dedim gidiyoruzzz kaç gündür sürekli sölediğim için zorluk çıkarmadı, şimdi bi bebek arabası kaldı onu da acele etmiyorum artık
Kış bebeği olacağı için araba için aceleye gerek yok birde yer ksplıyor valla pusetiydi arabasıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…