Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar yengemin kardeşi bize kapı süsü yapmış çok mutlu oldum
image.jpg

Ay ne güzel olur gözümü açıyorum ve süpriz :KK45::KK70: bebişime annesinin eliyle yapılmış bir hatıra kalsın istedim.boş durmaktansa yapıyım dedim.belki bakarsın başka şeylerde yaparım :KK69:
Bende bi tane ornek yapıyım dedim seker koyscagım dıye içine biraz hada geç yapıcam iç tülleri onde etiketi olacak babamız tasarlarsa inşallah :) terzi kendi söküğünü dikemez tam olarak bu :KK66:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 56
Bende bi tane ornek yapıyım dedim seker koyscagım dıye içine biraz hada geç yapıcam iç tülleri onde etiketi olacak babamız tasarlarsa inşallah :) terzi kendi söküğünü dikemez tam olarak bu :KK66:
Şekerini koy bence artık ne zman gelcekleri belli olmaz bende senin gibi düşünüyordum herkes artık yap dedi. Bende bugün yaptım sadece nazar boncuğu yapıştırılıp etiketi dizayn edilecek onlarıda eşime bıraktım.bende netten araştırcam örnek etiket falan var mı dşye bu aradada isme karar vermiş olcaz.

Hımmm bizim Havva :) bende aklıma geldide başka bişi m dedim kelime kökeni yabancı sanırım ondan
Evet canım sorana Havva'nın Avrupai hali diyorum :) ya benle eşim İngilizce öğretmeniyiz ve eşimin nerdeyse tüm sülalesi yurt dışında kızım da muhtemelen sık sık gider orda sıkıntı yaşamayacağı kolay telafuz edilebilecek bişey olSun istedik bunu bulduk :)

Şekerini koy bence artık ne zman gelcekleri belli olmaz bende senin gibi düşünüyordum herkes artık yap dedi. Bende bugün yaptım sadece nazar boncuğu yapıştırılıp etiketi dizayn edilecek onlarıda eşime bıraktım.bende netten araştırcam örnek etiket falan var mı dşye bu aradada isme karar vermiş olcaz.
Bizim baba grafiker ama sıra bize gelmedi :) canım drajeleri nereden aldın bide fiyatları nasıl , draje içinde çikolata mı var ne var :)

Kaburgalar sağlam bir sorun yok değilmi? Neden geçmiyor bu ağrılar antiyotikde kullanıyorsun.kuzum inşallah biran önce geçer.kız doğurma bekle azcık daha.bugünlerin keyfini çıkaralım göbüşler boş olunca özlüycez bu hareketleri benim göbüş bşr oyana bir buyana gidiyor:emir_bebek::-)

Ciger dediler kullandim antibiyotik gecmedi bgn dr artik bebis ittiriyodur ondandir dedi napcaz cekicez artik

Off kizlar cok fenayim ya sancilar kasilmalar cok oluyo ben de.vi de sol boslugum kaburgam fena agriyo.sekilden sekle giriyorum.
Hic keyfim yokk:KK43:

Off kizlar cok fenayim ya sancilar kasilmalar cok oluyo ben de.vi de sol boslugum kaburgam fena agriyo.sekilden sekle giriyorum.
Hic keyfim yokk:KK43:
O kaburgayi ben 1 aydir cekiyorum daha beterini. Kiz sen bizden oncemi dogurcan? Sanci dklarina bakiyomusun?

X