Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Şun bizde yokda öle bir sorun ama isim bulup yakıştıramıyorum tek arda var suan oda çok içimw sinmiyor.ayaz emir nasıl sence ayla
ayrı ayrı mı tek tek mi anlamadım ama ikiside güzel isim,doktorum bana cinsiyet belli olunca emir koyun demşti de yeğenimin adı olduğu için olmadı maleseff iki isim olarakda hoş duruyoo

günaydınn canımm
ağırlaşma hepimizde var valaaa, bende mide yanmasından ahh edip durdum gecenin 3 ündee aynen aha 2 hafta sonraa aralık olacak herşey hazır olmalıı.bende çantayı yıkamıştım kuruduysa koyayımda kenarda hazır dursunn :)

çok rahatız yaa sanki doğum sırası bize hiç gelemeyecek gibi ayyyy randevu mu varrr,hadi güzel haberlerle gel inşallah

günaydınn canlarımmm, midemm taş gibi ne yesem yanıyoo o yüzden daha kahvaltı yapamadımm bebiş dün akşamdan beri kıpır kıppır maşalalhh anası iyice ağırlaştı kendisi hala formundaa sizlerden ne var ne yokk. DuyguS87 ortalıkda gözükmüyon kızz iyi misin? yoksa kırk gün kırk gece doğum nü mü kutluyonuzz

Günaydın kızlar ben bugün yola çıkıyorum sabah bi 7 gibi uyandık resmen eşime yalvardım uyu die uykum olduğundan diil bi kaç saat daha kalayım die :) şimdi hazırlanıp çıkacaz hepinizi öpüyorum çok çok yolda net çekmez okuyamam yazdıklarınızı sakın doğurmayın beni bekleyin

günaydınnnn, hayırlı yolculuklar canımmm benin daha doğurmaya niyetim yok seni beklicem damamm

ayrı ayrı mı tek tek mi anlamadım ama ikiside güzel isim,doktorum bana cinsiyet belli olunca emir koyun demşti de yeğenimin adı olduğu için olmadı maleseff iki isim olarakda hoş duruyoo
Tek tek canım birden aklına bu isimler geldi ama arda suan ağır basıyor gibi bana farklı güzel isim fikri gerekli .eşimde dün rüyasında bebişin vesikalık fotosınu görmüş böle arka arkaya sıralanmış görmüş çok tatlydı diiyor.çok heyecanlı anlatıyor gözlerinin içi parlıyordu adama bir haller oldu

hayırlı yolculuklar canım.beklemedeyiz biz canım doğurmaya niyetimiz hiçmi hiç yok.

ikiside gayet güzel isimlerr,insan kendi çocuğu olunca isim beğenmiyo yaa ayyy daha dğmadan vesikalık çektirmiş baba doğsaa ne yapicekk

Günaydın canm yataktan kalkmak istemiyorum

Ii yolculuklar canm

Kizlarr anca yaziyorum..Rabb ime Binn şükür cennet kokulumu dün 19:40 da aldim kucagima... Hepinize güzel dikekleriniz dualariniz için tek tek tesekkur ederim...
Ayetel kursi okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun...
Ama hala hastanedeyim

ayyyyyyyy çok sevindimmm,bak ne güzel herşey yolunda gitti rabbime şükürler olsunnn olsun canımm hastanede olman daha iyi güvenilir yerdesinnn.oğlunu öp benim yerimee maşallah sizee

Canim hadi guzel haberlerle gel.ben bugun baslicam koymaya cantaya her an bisi olabilir artik

Slm canlar
Okuldaki kizlarla yemege gittik.konu malum normal mi sezeryan mi notmal yapanlar kedinlikle tavsiye ediyo.sanci kismi zor kanla inince hersey bitiyo diyolar.ya allaahim kolayca nasip etse de hepimize kurtulsak bir an once

Hehehheh hasret gideriyoruz bu aralar pek bi yanimda olasi gelmis kocamin okuyorumda pek yazamiyorum. Daha dogurmadim merak etmeyin

Selviboylumdan hbr varmi. 17.30 gibi birazdan ameliyata giricm yazmsti bana. Sonra ses yok. Bebisiyle koklasoyodur ins

Slm canlar
Okuldaki kizlarla yemege gittik.konu malum normal mi sezeryan mi notmal yapanlar kedinlikle tavsiye ediyo.sanci kismi zor kanla inince hersey bitiyo diyolar.ya allaahim kolayca nasip etse de hepimize kurtulsak bir an once
ayyy kız seni de bi doğurtaydıkk derdin tasan kalmayacaktı haa

Slm canlar
Aylardir ne konusuyoruz sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…