Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benim cigerde bisey var cnm antibiyotik aliyorum ama banamisin demiyo. Sicak su torbasiyla yasiyorum resmen.
Canım benim yaaa önümüzdeki aya kadar birazcık daha sabirr keskee uyku moduna alsalar biziii kırk gün göz açıp kapaninca gecse bizde miniklerimizi kokulu kokulu sevsek

Ay meltemim ne guzel olurdu sayili gun gecmiyiiiiiiii :KK43:
Eveeeet yaa artık herkes dio biz dogurcazz ne zamann gelecek bu bebis die :) ayrica bnmde afedersin seyimde batmalar oluo sanki oradan cikcakmis gibi yalnız saniye sürmüyor geri gecio arada korkuyorum lavaboya gidincede asagi doğru agrim oluo

Eveeeet yaa artık herkes dio biz dogurcazz ne zamann gelecek bu bebis die :) ayrica bnmde afedersin seyimde batmalar oluo sanki oradan cikcakmis gibi yalnız saniye sürmüyor geri gecio arada korkuyorum lavaboya gidincede asagi doğru agrim oluo

Bende yuruyuse ciktimda simdi bende de aynisi bicak girip cikio..doktor normal dedi kaslar kendini hazirlio korkma dedi. Rahatm o yuzden. Yuruyus ii geliyo

10 gün önce gittiğimde doktora dönmemişti,dönsünde annesini uğraştırmasın diye dua ediyorum :KK68: ikna etmeye çalışıyorum bakalımm :confused: evett geç başladı allahdan ağrılar falan çok uzun zorlanmıcazz

evt cok sükür su son haftalarida atlatsaydik artik son günleri saymaya basliyalim :) oglusun döner cnm merak etme, beliki sakaci bir cocuk olucak :)

Canım bdnde duydum bunu hepsi 40 haftayı beklemıyor ama bazılarıda 40ı gecıyır gelmıyor belli olmaz bana artık 40ı beklemem gibi geliyor

Hadi gecmiş olsun canım . Tecrubesizlikten böyle korkuyoruz .. Bu arada hersey yıyip 10 kılo alma iyimiz .. Ben normal olup 18 kılo aldım pöffffffff
. Canım bende ayakta durayım Yafa yuruyım aşağıya baskı hissedıyorum arada rahîme bıçak gibi ağrı oluyır .. Bakalım bu Perş Dr gıtcem , nts alırlar yıne gorucez

aynen cnm özelikle yürürken bicak saplanir gibi oluyor sanki, hamileligin baslarinda kasiklarda olurdu öyle ama simdilerde tam oraya baski oluyor :KK43: persembe de gitiginde yaz cnm bakalim sana ne diyecekler. nts kasilma cikar belki

Bende yuruyuse ciktimda simdi bende de aynisi bicak girip cikio..doktor normal dedi kaslar kendini hazirlio korkma dedi. Rahatm o yuzden. Yuruyus ii geliyo
anacim yürüyus yapaiom yaa karpuz gibi yatıyorum :) ayyy azcik temizlik.yapsam bilee nefes nefese kalıyorum

aynen cnm özelikle yürürken bicak saplanir gibi oluyor sanki, hamileligin baslarinda kasiklarda olurdu öyle ama simdilerde tam oraya baski oluyor :KK43: persembe de gitiginde yaz cnm bakalim sana ne diyecekler. nts kasilma cikar belki
Gecen hafta zaten kasılma cıktı .. Perş gittiğimde sorucam , buradan da yazarım

Cnm bende de öyle oluyor arada :) böyle kayıyor içimde güzel bisey yaaa kim bilir nereleriyle oynuolar :) kimide karnimda tik tik edio ama hıçkırıyor diolar miniklerimiz bizim
hehhh ağrılar kaç olduu :KK14: yaa benimde şu 15 dakikadır bebeğin hareketleri çok sert ve yamuluyo karnım sankii, korksam mı sevinsem mi bilemedimm

X