Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cantayi hazirladin mii? Herkez canta hazirliyo ben hala malak gibi yatiyorum sanki doguma 5 ay var:KK43:
yok canımm aslında herşey hazır bi çantaya koyması var ama dolap yapılacaktı bizim başlanmış 2 güne gelecek dedi eşim bende dolaba yerleştitirken hazırlarım dedim ama gelmedi, bugün yarı beklicem gelmese hazırlıcam artık :KK66: kız geçen gece rüyamda suyum gelmiş gördüm uyanınca direk altımı yokladım panikle gerçekden gelse ne yapcam kimbilir herşeyi hazır etmek lazım :KK55:

Ahh su çanta olayı bi elim gitmıyır ya .. Çantalarında yıkadım ama üşengeçlik tuttu bide bakıyorum hastane çıkışları gözüme mınık geliyo Dr 52 cm Bebiş dedi bazıları olmuycak sanırım .. Bebişim çıplkmı kalacak büyuk eşya da koycam biraz .. Üşenmıyım barı bugun yapıyım

benden de selam kızlarr :KK24: 35. haftama girmiş bulunmakdayımm, zaman azaldı duygular depreşti dün eşim yatakda hadi uyuyalım dedi diye ağladım o derece :KK70: annemi de yolcu ettik yine kaldık oğluşumla baş başa :confused:
:))) kiyamam sende benim gibi oldn sizin yazilari okurken bile agliyorum bzen anne yolculamakta agir gelio soyliim annemin gittigi gun bende cok agladim gelicek halbuki ama ya bi daha gormessem kaygilari ahh bu hormnlar

:))) kiyamam sende benim gibi oldn sizin yazilari okurken bile agliyorum bzen anne yolculamakta agir gelio soyliim annemin gittigi gun bende cok agladim gelicek halbuki ama ya bi daha gormessem kaygilari ahh bu hormnlar
evet bazen beniimde gözler doluyo burda okurkenn :KK68: aynen annem gitti bi değişik oldum vallaa :KK14:

yok canımm aslında herşey hazır bi çantaya koyması var ama dolap yapılacaktı bizim başlanmış 2 güne gelecek dedi eşim bende dolaba yerleştitirken hazırlarım dedim ama gelmedi, bugün yarı beklicem gelmese hazırlıcam artık :KK66: kız geçen gece rüyamda suyum gelmiş gördüm uyanınca direk altımı yokladım panikle gerçekden gelse ne yapcam kimbilir herşeyi hazır etmek lazım :KK55:

Ay bende de oyle port bebeye kdr yikadm ama oyle onlar bana bakiyo ben onlara. Bende dusunuyotum suyum gelse son anda hazirlayabilir miyim diye:KK53:

Cantaya tek takim hastane cikisi yeter mi acaba, iki uc takim koyanlar da varmis da kafam karisti. Tek takimin yanina bir iki zibinla bikac parca daha ekledim kiyafet olarak. Yetmez mi ki:KK1:

Kiz balik dedinde ben bu hafta balik yemedim goruyonmu? Gerci istahim cok kapali canim hic bisey istemiyo. Zorla yiyorum bebis icin. Bak bgn pazar ve benim hic bisey yapmadan oylece mal mal yatasim var
bende kahvalti yaptik tepsimizi attim mutfaga ciktm o dereceym kalkip kivirciklar sirkeden cikarmam lazm salatayi onceden yapip soslamadan dolaba atiyorm kitir kitir oluo hehe ben salata delisiyim halimmm yokk kizimda minnak elleriyle oksuo gobegimi suan hepten mayistimm karnm assagida benim midem bosaldi kizlarrr :KK17: İknci hamilelik hersey cabuk oluo normalde 35 haftaligim b hafta onden gidiyoruz korkuommm :KK57:

Ahh su çanta olayı bi elim gitmıyır ya .. Çantalarında yıkadım ama üşengeçlik tuttu bide bakıyorum hastane çıkışları gözüme mınık geliyo Dr 52 cm Bebiş dedi bazıları olmuycak sanırım .. Bebişim çıplkmı kalacak büyuk eşya da koycam biraz .. Üşenmıyım barı bugun yapıyım

Kiz olur kiizz. Benim kardesim 4.140 dogurdu ben hediye 1 hastane cikisi almistim olmaz hrrhalde cok kucuk bu dedim ama buyuk bile geldi. Onlatda kilolu dogcak diye 2 numara bebek bezi almislar emanet gibi duruyodu bebegin ustunde. Olur merak etme.

Cantaya tek takim hastane cikisi yeter mi acaba, iki uc takim koyanlar da varmis da kafam karisti. Tek takimin yanina bir iki zibinla bikac parca daha ekledim kiyafet olarak. Yetmez mi ki:KK1:

Canim sen 2 3 takim koy. Belli olmaz n kdr kalacagimiz. Kusuyorlar vs. Kaka yapmiyolar 2 3 gun ama sen yinede al yanina

Hosgeldin cnm benim nacizhane fikrim neolur ne olmaz cift koy herseyi battaniyeye kadar mendillerde cok lazim oluyor eldivenini sapkasini ne olur ne olmaz

hey maşallah canım ya şimdiden 52 cm. mi? Doğana kadar biraz daha uzarsa olmaz hastanr çıkışları

bende kahvalti yaptik tepsimizi attim mutfaga ciktm o dereceym kalkip kivirciklar sirkeden cikarmam lazm salatayi onceden yapip soslamadan dolaba atiyorm kitir kitir oluo hehe ben salata delisiyim halimmm yokk kizimda minnak elleriyle oksuo gobegimi suan hepten mayistimm karnm assagida benim midem bosaldi kizlarrr :KK17: İknci hamilelik hersey cabuk oluo normalde 35 haftaligim b hafta onden gidiyoruz korkuommm :KK57:

Eneee senin bebis baya baya yola gelmis... erken degil mi yahu? Gerci dr sana n zmn demisti?

Hosgeldin cnm benim nacizhane fikrim neolur ne olmaz cift koy herseyi battaniyeye kadar mendillerde cok lazim oluyor eldivenini sapkasini ne olur ne olmaz

Lohusalikta nasil olcaz biz yaaa:KK43:

Dogru soyluyosunuz, deneyimsizlik bizimkisi neyi nasil yapsak bilemiyoruz. Kimisi oyle diyor kimisi boyle saskin ordekler gibi her duydugumuzu yapalim diye ugrasiyoruz:KK45:

X