Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar bu arada gecen cildiye Dr .u çatladıktan sonra yapacak pek bişi yok ama eğer çatlaklar henüz kırmızı mor haldeyse lierac solusyon kullanılabilir dedi engellemek için..

O ne ki?

Son günde çatlayan çok fazla kızlar benim göbüşde yok ama bacakta var.oda yeni çatladı varisleri hiç sölemiyorum.inşallah çatlamazsınız artık olursada kader diycez

Varis olmasi normalmis cogu gecermis dogurduktan sonra.

:) sanatçı bu eserinde kedi yapmayı planlamıştı .. Aslında kapı carpmasın dıye kapı tutucu yapmak için başladım ama küçük yapınca süs , oyuncak gibi bişi oldu... Bide burun bıyık için malzeme bulamadım evde eksik kaldı

Benim kiz arkadas tunalida gitms ama hbrlerde ve gazetelerde anesteziden öldügü yazilmis. Baska seyler var icinde bilmuyorum. Olan bi cana oldu

Cok kucukse iğnelik olarakta kullanabilirsinn

Tabiki canım elos kızılayda var birde tunalıda ben kızıkaydakine gidiyorum iş yerime yakın diye gideceğin zaman yaz bana ben ordaki arkadaşıma sölerim yetkili biri ilgilenir seninle

Tabiki canım elos kızılayda var birde tunalıda ben kızıkaydakine gidiyorum iş yerime yakın diye gideceğin zaman yaz bana ben ordaki arkadaşıma sölerim yetkili biri ilgilenir seninle
Saol canım emzirmeden sonra gitmek gerekiyormuş gitmeye baya var yani ismi not alıyım zamanı gelince gideyim artık cok zor bu dönemimizde orayı temizlemek .. Off cok kasılıyırum ben gıdemıyorum agdacıya falan

Benim kiz arkadas tunalida gitms ama hbrlerde ve gazetelerde anesteziden öldügü yazilmis. Baska seyler var icinde bilmuyorum. Olan bi cana oldu

Lazerde kesin ve kesin anestezi kullanılmaz o işde başka iş var canım otopsi raporunda kesin çıkar kullandığı ilaç falan varsa belki yada lazer değilde başka bir işlem yaptırıyordu.birde başta kullandığın ilaç varmı diye başlangıçta sorarlar çoğu yazmıyor öle birşeyde olabilir.allah ailesine sabır versin .

Walla daha sonra doktoru panik atak gecirdi "genel anestezi doktorumuz" mudehale etti demis ama genel anestezicinin orda ne isi var? Biseyleri ort pas etmeye calisiyirlar

Be
Saol canım emzirmeden sonra gitmek gerekiyormuş gitmeye baya var yani ismi not alıyım zamanı gelince gideyim artık cok zor bu dönemimizde orayı temizlemek .. Off cok kasılıyırum ben gıdemıyorum agdacıya falan
BenDe gidemem ağdacıya kesin ve kesin.evde kendi yöntemlerimke idare ediyorum .en geç şubatta başlıcam ben zaten bwlki daha erken lazerin rahatlığını hiçbşrsey vermiyor 3-4 ayda bir lazermi hsftada bir jilet mi

Walla daha sonra doktoru panik atak gecirdi "genel anestezi doktorumuz" mudehale etti demis ama genel anestezicinin orda ne isi var? Biseyleri ort pas etmeye calisiyirlar
Anesteci değilde bir hemşire ve doktor bulundurna zorunlulukları var.anesteci gercekten şaşırtıcı pazartesi gittiğimde soracam arkadaşa bu işi onlar detaylı biliyordur belki

Canım Şubat'ta nasıl başlıyorsun . Emzirirken yapılıyor mu

emzirme olayını bekkemene gerek yok canım. benim doktorum doğumdan hemen sonra başlayabilirsin tekrar dedi.kaldıki zekai tahirdeki kadın doğumcular hamilelik döneminde yaptırmaya izin veriyor.şunuda sölim ben bir kaçda özel muayesi olan kadın doğumcuyla görüştüm bu konuyu hamilelikdede yaptırsan sorun olmaz ama kanıtlanmış bir veri olmadığı için dedi doğum sonrasını bekle dedi.doğumdan hemen sonra yaptırabilirsin hiçbir zararı yok dedi

Canım Şubat'ta nasıl başlıyorsun . Emzirirken yapılıyor mu
Tabiki yapılıyor canım yani nerdeyse 10 doktora danıştım ben sende doktoruna sor bir istersen verilen ışın kıl kökünde kalıyor.derinin altına nufüs etmiyorki.kaldıki lazer odasından çıktıktan sonra hiçbir sorun yok .verilen ışındada radyasyon yokki.internetten arastır istersen tada en güzeli doktorundan tavsiye al.

Saol canım cok açıklayıcı yazmışsın . Bende gecen memlorialin seminerinde cildiye uzmanına sormuştuk . Henüz kesın bi veri yok ama hamılelik ve emzirme donemınde onermıyıruz dedi . Aksi kanıtlanmadıgu için .. Ben kendi Dr.umada sorayım bi yazarım burafan

Evt canım en iyisi kendi doktoruna sor.benimki izin verdi.kaldıki gittiğim yerede kadın doğumcular geldiği için benim için sorun yok.hamileliğinin sonuna kadar yaptıran vardı orda nur topu gibide oğlu olmuş.biz yine çok pimpirikli olduğumuz için işi garantiye alalım.ben çok sordum sende bir danış ne söyleyecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…