Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

anne adayları slmlar :)
bende 34+6 ım, gobıs cok baskı yapıo, kaburgam agrıo gıbı ustten, we hep cısım warmıs gıbı hıssedıom, gıdınje azcık yapıom, baskıdan galıba !
bu carsamba kontrole gıtjes, bakalım neler dıjek, neler gelıjek basımıza !
cantam hazır dııl, bebıs kıyafetlerı hazır da, bı gecelık pıjama aljam, onu da bugun yarın dıe ertelıyom !

aynen sancısı başlamayanlara ilişkiyle belki gelir diye öneriliyo,o zamanda o şişkinlikle biz istemeyiz gibime geliyoo
Ay kiz benim simdiden canim istemiyo. Ya kaburgamdaki batmadan yada psikolojik. Bundan sonra ki randevulara mumkun oldugunca goturmeyeyim benimkini ben

Bende de o ciş tutamama problemi var ama uyuzcan biliyo saliveriyorum
Benim hersey tamam ama canta bana bakiyo ben cantaya bakiyorum cik al da bari evde dursun ne olur ne olmaz. Bak aralik annelerinden 4 kisi dogum yapti

Bende de o ciş tutamama problemi var ama uyuzcan biliyo saliveriyorum
Benim hersey tamam ama canta bana bakiyo ben cantaya bakiyorum cik al da bari evde dursun ne olur ne olmaz. Bak aralik annelerinden 4 kisi dogum yapti

hsonu cok kalabalık oluyo barı hıcı cıkıp alıp kapatım artık canta we hazırlık olayını :)
bıde catı muayenesı ne zaman yapılıyo? 35 . haftamı ? 36 ? carsamba 35+3 oljam, yaparmı ?

hsonu cok kalabalık oluyo barı hıcı cıkıp alıp kapatım artık canta we hazırlık olayını :)
bıde catı muayenesı ne zaman yapılıyo? 35 . haftamı ? 36 ? carsamba 35+3 oljam, yaparmı ?

Walla onu bende merak ediyorum. Ona gore agda yaptiricam cunku

Ablama sormustum doguma yakin yapiyolar demisti onu.

Ben de lste yaptim.baya uzun surdu.eksik olmamasi lazim.ilcedeyiz biz dogumum denizlide olacak.bidi lazim olursa esim beni birakip gelemez

Ben de lste yaptim.baya uzun surdu.eksik olmamasi lazim.ilcedeyiz biz dogumum denizlide olacak.bidi lazim olursa esim beni birakip gelemez
Kiyamam cnm haklisin calisinca zor heleki insaninesi eli ayagi oluyo ben na guveniyorum ailemden cok herkes kol kanat gericek ama esin destegi baska sen herseyi cift cift al yedegin olsun bu arada bim de yuksek bel donlar var ameliyat olma ihtimaline karsn b paket hepniz koyn icinde 3 tane var iyi oluo hemde uygun disar bi tanesi 15 lira bmde 3 u o dkdr deil kalitelide hamileyken bile giydim belim kavriyodu uyuzcan ve de DuyguS87 bendede bi azginlik mevcut kocis bisi olur diye kacti bnden saka gibiiii

Canım ilk zamanlar sürmedim .. Son 3 aydır bebe yağı sürüyorum sadece .. Toplamda 19 kılo aldım ama hiç çatlamadım .. Umarım çatlamam da
Canım ben bu hafta Dr değiştiğinden ve sancım çıktığı için ntsde bi hafta sonraya verdi randevuyu . Birazda senin durumuna göre Aralık verıyırlsr sanırım
canım ntsde sancım çıktığı için 33 haftada vajınal muayene yapıldı .. Kendinizi cok kasmayın inanın yazılanlar , anlatılanlar gibi değildi . Bi jel sürüyorlar zaten ben cok tırsıyordum yapacagını da düşünmüyordum bi anda sancı var yapalım dediler oldu bitti ..

Korkma kizz acitmiyo alti ustu parmak atiolar azcik hehe tek siknti ne biliomusun o catala yatmak sevmiyorum Allahtan bana yapmicaklar yehhuu
Ayyy yaaa dusunmesi bile kotuu ama napalim mecbur iste ilk basta kesin kararim sezeyandi ihh diuodum hicc alttn muayene olmick ama simdi normsl fikri aklimda mecbur yaptircam
Yuksek bel camasir aldim ben de.kocamannnn :)

Kuzum bana 36 da yapicam dedi dr.yani bu randevumda ama tirsiyommmmm.parmakla yapiliyomus iyy

Walla bende hic bilmiyorum ki ne zaman yapiliyo. Sezeryan olacaklara yapilmaz herhalde. Bende haftaya gittigimde bi sorayim. Korkma ya kolunu soksa nolur kocaman bebek cikaricaz. Antreman olur

Kiizz ne zaman aldin 19 kg yu amaninnn

Ben gebeligimin basindan beri bebe yagi kakao yagi karisimi kullaniyorum son 1.5 aydir bio oil kullaniyorum catlagim yok hic. Gerci 9 kg falan almisim dun doktorda hic 34 haftalik gibi durmuyo karnin masallah dedi. Insallah catlamam bu saatten sonra

. Ahh bide bana sor kız bilmıyorum ki bakıyorum bakıyorum nasıl bu kadar oldu abartı yaptıgım bişi yok sadece düzenli yemek dediğim gibi hamılelik öncesi sabah , öğlen hiç yemek yemıyırdum ve sürekli reflu istifrası vardı . İşten ayrıldım stres gitti ve normal düzende yemeğe başladım . Öyle abur cubur tüketmem , hatta utrasyona girerken çikolata bile yuyemıyırum . Bakalım nolcak . 55 kılo hamıle kaldım 74 suan ..

Kızlar daha once instagramda gördüğüm kirli çamaşır keselerini paylaşmıştım . Gecen gün kumas almıştım kendimce elde diktim . Bunu nette 30 a satıyorlardı bizimki 4-5 liraya mal oldu . Oda kuzuları hazır aldım diye :) bi fikir olur belki sizede can sıkıntısından aslında bunlara sardım

Eklentiler

• image.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 62
Çoook şirin olmuş canım ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…