Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Neyse goguse gitmeme gerek kalmadi kadin dogum doktorum oksurmemle ilaci yazdi ztn. Nts ye giricem simdi bendeeeee

Bebisim 2300 olmus. Doktorum bile karnin kucuk dedi
onun yazması daha iyi canımm,bebişe zararı olmayan bişi yazmıştır iç de geçsin öksürüğünn :) anomm maşallahhh tonbikee yette lennn nts falannn bende gircem bendee zorla sokturcam kendimi

onun yazması daha iyi canımm,bebişe zararı olmayan bişi yazmıştır iç de geçsin öksürüğünn :) anomm maşallahhh tonbikee yette lennn nts falannn bende gircem bendee zorla sokturcam kendimi
Senide alirlar bu kontrolunde kesin. Haftada 1e dustu artik kontrollerim.

Benide 2 hafta once haftada 1 cagirmisti dr ama ben radyoloji randevumla denk gelsin diye 1 hafta daha gec gidicem. Ne guzel her hafta gorcez bebisleri kiiiizzz
Evet canım ama artık kontroller biraz daha tedirgin eder oldu beni sanırım böyle dun olanlardan sınra . En güzeli Nts de bebişin kalp sesini duymak . Eşimde odada yanındaydı ses kaydı alıyo bi gorseniz bi mutlu ki ..
Işte sırf bu yüzden dogum hastanelerine , devlet hastanelerıne gitmıyoz . Maaşlara baksan bi ton kesıntı sma hizmet sıfır ne de sosyal bi devletiz
Ahh canım ne guzel yazmişşn saol rahatlatayım bunları duymaya ihtiyacım var . Sende bugun Dr. Dasın guzel haberlerini beklıyoz
. Off Allah sabır versin ailesine , size .. Cok üzüldüm dıger Bebiş nasıl peli

anaaa ben gidene kadar 2 kere gidecen nerdeysee yok anam yok benim doktor nerdeyse direk doğuma çağıracakkk ühühh ühüü dalacam çok pisss doktoraa
Seni de bu gitmende alırlar Ntsye tatlım . Ve de sıklastır muayenen artık 35 olmuşsun

ben suan mesel iyiyim aksam olunca kasiliyo cok sanirim cok ayaktayim dr da dedi son haftalarda dinlen diye off off

baslari saolsun of cok zor sabir versin Allahim

Kızlar nst deim kalp atışını duyuyorum harika aaaa :)
kiskandimm ne guzel maasallah hayirla gel

Neyse goguse gitmeme gerek kalmadi kadin dogum doktorum oksurmemle ilaci yazdi ztn. Nts ye giricem simdi bendeeeee

Bebisim 2300 olmus. Doktorum bile karnin kucuk dedi
maasallah pasaya güççük gobisli senii :))

Aynen dilek2014 cnm devlet olucak bide o nst kagidimi o zaman vermediler verselerdi dava acardim sanci icinde hastayi nasi yatak yok diye cikarrlar ofke doluyum hala

Canım başımız sağolsun Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın umarım diğer bebeğe bişey olmaz sağ salim kucağına alır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…