Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Dünden beri hic kalkmadim ki canim hani gecen sefer gittim ayakta durmuşsun riskli olduğu için olabilir demislerdi...
Bu sefer de soğuk kanli sakin olmak istiyorum ama dünden beri agrim da vardi..yazmistim dikiş yerlerin agriyor diye.... Simdi agrim azaldi leke var... Acaba doğuma yaklasiyorum diye midir ki?
Canim doktoru ara sor boyle durumda soguk kanli olmakla olmazki ne olur ne olmaz lekelenmem var agrm var diyosun. Ara sor doktorunu hemen

Günaydın güzel annişler yarın Mardin'e gidiyorum eşimi ikna ettim nolur nolmaz die erkenden doktora gittim ona da danıştım sorun olmaz dedi bebeğim gecen hafta 2 hafta geriydi bu hafta 1 hafta geri dedi boyu normalden fazla çıktı ki ben zar zor 1.60 ım:) 1960 olmuş kilomuz kalp atışı suyu falan gayet iidi inş doğuma kadar bi 2500 oluruz
Oyyyy hem bebise hem kocana kavusmana coookk sevindim cnmm

Canim doktoru ara sor boyle durumda soguk kanli olmakla olmazki ne olur ne olmaz lekelenmem var agrm var diyosun. Ara sor doktorunu hemen
Canim agrim dikiş yerleşim agriyordu onu sordum vücut gerildiği için olabilirmiş... Çok şükür simdi daha iyiyim lekelenme için de onemli bir şey olduğunu sanmiyorum dedi... Kontrole gidince tekrar sorcam

C
Ya kızlar çok özür dileyerek söylüyorum benim yine lekelenmem var şuan... biliyorsunuz riskli gebelik olduğu için olumlu yönden bakılmıyor:KK43: geçenlerde yine olmuştu doktora gittim yorulmuşsun fazla ayakta kaldığın için olmuş demişlerdi... Bu sefer de kötü bir şey olmasın:KK43: ... Acaba doğuma az kaldığı için midir kii??
canım mutlaka ara ya da git doktora nolur nolmaz

Dikiş yerlerinin agrisi vücut gerildiği icin normalmis lekelenme için de önemli bir şey olduğunu sanmiyorum dedi kontrole gidince daha ayrintili sorcam canim... Çok sukur simdi iyiyim...
Ilk msjı bunu görmeden yazmıştım ii olmana sevindim canım hep ii olun inş

Ilk msjı bunu görmeden yazmıştım ii olmana sevindim canım hep ii olun inş
Amin inşallah canim çok sağol sen de galiba bebisini gormussun esinle çok sevindim canim hep daim olur inşallah... Allah mutlulugunuzu hep daim etsin...

Ay ben fenayim cnm ya sol kaburgam cigerime batiyo oksurmekten 3 gundur anam agladi dunden beride ciger batmasi var. Aksama dogru daha kotu oldum. Nefes alirken hareket ederken bile saplaniyo resmen. Nane limon ictim sicak su torbasi koydm bakalim terlemeye calisiyorum. Insallah enfeksiyon degildir ama hic hayra alamet hiriltilar degil bunlar :KK43: agri yumusamazsa ablami alir acile giderim yatinca oksuruk krizi geliyo agridan oksuremiyorum bile.benimki istanbula gitti bugun.ne cektim yaaa ben bu siralar ya

Sevindim cnm meleginin iyilesmesine. Sanada iyi bari bobrekle alakali cikmamis cok sukur.

Kıyamam ya ne çektin sen bu hastalıktan .allah yardımcın olsun bağışıklığın baya düşmüş senin galiba bir türlü iyileşemedin.dikkatte ediyosun ama geçmiyor.inşallah enfeksiyon yoktur canım.biran önce iyileşirsin inşallah şöle iyi bir terlesen dediğin gibi belki atlatırsın.

Günaydın güzel annişler yarın Mardin'e gidiyorum eşimi ikna ettim nolur nolmaz die erkenden doktora gittim ona da danıştım sorun olmaz dedi bebeğim gecen hafta 2 hafta geriydi bu hafta 1 hafta geri dedi boyu normalden fazla çıktı ki ben zar zor 1.60 ım:) 1960 olmuş kilomuz kalp atışı suyu falan gayet iidi inş doğuma kadar bi 2500 oluruz

İyi yolculuklar canım çok dikkat et kendine.bu arada bebişler bu haftadan sonra daha hızlı kilo alıyorlar.doğuma kadar sen moraline, yemene içmene ve sağlına dikkat et bebişin hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kilosu yerinde dünyaya gelir.olumsuz herşeyden uzak dur.

Dünden beri hic kalkmadim ki canim hani gecen sefer gittim ayakta durmuşsun riskli olduğu için olabilir demislerdi...
Bu sefer de soğuk kanli sakin olmak istiyorum ama dünden beri agrim da vardi..yazmistim dikiş yerlerin agriyor diye.... Simdi agrim azaldi leke var... Acaba doğuma yaklasiyorum diye midir ki?
Takmıyorum desende yinede düşünüyorsun ister istemez.istersen doktorunu ara sor.stresten kaynaklı olabilir.doğumada az kaldı bebekde büyüdü herşey olabilir.ağrı benim arkadaşımdada çok fazlaydı .içerde önceki ameliyattan dolayı yapışıklık söz konusu olduğu için çok ağrısı oluyordu şükür 3 gün önce bebeği sezeryanla aldılar yapışıklığı temizlediler biraz rahatladı.

Kıyamam ya ne çektin sen bu hastalıktan .allah yardımcın olsun bağışıklığın baya düşmüş senin galiba bir türlü iyileşemedin.dikkatte ediyosun ama geçmiyor.inşallah enfeksiyon yoktur canım.biran önce iyileşirsin inşallah şöle iyi bir terlesen dediğin gibi belki atlatırsın.
Ay sorma cnm ya dun terlettim ama su ciger batmasina care bulamadim. Simdi yigenin 40ı var burdan gidicem acile

Ben geldim canlar anneme gittim bebişe alışveriş yaptık yine anaannesi ciciler aldı.galiba biz biraz abarttık olayı.insan görünce dayanamıyor.sizler nasılsınız.bir kısmını okudum ama daha çok var.:110::anneadayı: Geriye dönük okumaya devam.:KK50:

Ay sorma cnm ya dun terlettim ama su ciger batmasina care bulamadim. Simdi yigenin 40ı var burdan gidicem acile
Ay 40 gün olmuşmu zaman ne çabuk geçti . Git canım biran önce git ilaç verir belki inşallahda hemen geçer resmen seni süründürdü ya bu hastalık.

Ben geldim canlar anneme gittim bebişe alışveriş yaptık yine anaannesi ciciler aldı.galiba biz biraz abarttık olayı.insan görünce dayanamıyor.sizler nasılsınız.bir kısmını okudum ama daha çok var.:110::anneadayı: Geriye dönük okumaya devam.:KK50:
Haberin yok bebegim senin aralik annesi dogurdu :KK70:

hoşgeldinnnn,ohhh ne güzel valaa bende girince almadan çıkmak istemiyorumm ne tatlıymış bebişler için alışveriş yapmak:KK68:

Haberin yok bebegim senin aralik annesi dogurdu :KK70:
Anam ne erken gelmiş bebiş korktum şimdi bizimkilerde erken gelirse napcaz daha ben çamaşırlarını ütüleyip dolabına yerleştircem ama dolap kokuyor diye bekliyorum ozaman ütüleyip yetleştiriyim. Mobilyanın tekstil kısmıda gelmedi .püff gelmesin bebişim erkenden konuşuyumda birazcık:anneadayı::emir_bebek:o_O:KK17:.

hoşgeldinnnn,ohhh ne güzel valaa bende girince almadan çıkmak istemiyorumm ne tatlıymış bebişler için alışveriş yapmak:KK68:
Evet ya çok güzel şeyler aldık .1 yaşına hatta 1.5 yaşına kadar bişey almasamda olur boy boy aldık herşeyi.ama yine dayanamayıp kesin alırım.babasıda oyuncak aldı pusetine ay benimki çok düşkün oğluşuna papucum dama atıldı bilem napcam beno_O

X